DE 1000 pkt

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Ewin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

DE 1000 pkt

Post autor: Ewin »

1 Master @ 188 Pts
General; Heavy Armour; Sea Dragon Cloak
Enchanted Shield [15]
Caledor's Bane [35]
Dark Pegasus @ [50] Pts

1 Sorceress @ 197 Pts
Magic Level 2; Lore of Metal
Dispel Scroll [25]
Darkstar Cloak [25]
Dark Steed @ [0] Pts

10 Dark Elf Repeater Crossbowmen @ 100 Pts

10 Dark Elf Repeater Crossbowmen @ 100 Pts

5 Harpies @ 55 Pts

6 Cold One Knights @ 178 Pts

1 War Hydra @ 175 Pts

Casting Pool: 5

Dispel Pool: 3


Master do niszczenia maszynek. Caddy żeby coś pobił Metalem lub Ogniem. Kusznikami niszczymy fasty, ewentualnie niszczymy ranki przeciwnika. CoKiem wbijamy sie w średnie i słabsze oddział (tylko to co niszczymy w pierwszej turze względnie 2). Hydra na jakieś silne klocki :).

Awatar użytkownika
Mikusz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106
Lokalizacja: Pueblo polaco
Kontakt:

Post autor: Mikusz »

Jak dla mnie ta rozpiska ma potencjał. Nie jest jakaś przepakerzona, więc da trochę przyjemności i Tobie i Twojemu przeciwnikowi. Jednakże lepiej jest, gdy grając na właśnie 1000 punktów, ograniczyć się do jednego podejścia. Czyli albo magiczka i wtedy tworzyć pseudo-defens lub nobel, wtedy dajemy na coksach RoH-a (antymagia), i tworzymy ofensa. Tyle mojego.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Czyli albo magiczka i wtedy tworzyć pseudo-defens lub nobel, wtedy dajemy na coksach RoH-a (antymagia), i tworzymy ofensa
Niech sam pogra i niech zobaczy jak mu sie lepiej grac. Puki co nie rób mu wody z mózgu ;)

Ja bym zdecydowanie zamienił jednych kuszników na jednych Dark Raidersow. Kuszą dał tarcze i masterowi dał kusze za pozostałe ptk.

btw. Domene wybierasz przed grą jaki chcesz. Na rózne armie przydaje sie inna domena wszystko zalezy od sytłacji na stole ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ