Dawn of War

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dark Master
Warzywo
Posty: 11
Lokalizacja: Milanówek
Kontakt:

Dawn of War

Post autor: Dark Master »

az dziw ze takiego tematu nie ma :)


oto SS z dzisejszej potyczki z kompem widzocznie wyszedl jakis patch bo zauwazylem nowe modele termosow z land raiderem zamiast ryja XD

http://img339.imageshack.us/img339/3712 ... 001mz2.jpg
Obrazek
Obrazek
Obrazek
>>>JUMPDAFUCKUP<<<

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Gra jest wypas!!
Niektórzy mówią że nudna jest ala jak dla mnie to jest świetna!!
Jeszcze lepszy jest Dawn of War: Dark Crusade,
Tau są troche kiepscy, ale necroni świetni

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Tau kiepscy? Gra się nimi super, super wyglądają i fajne założenie :D ale ja wolę M2:TW
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Mi się zbytnio nie podobają,, jak podeszły do mnie orki do moich fire warriorów to m ich wybili jak nic.
Ale raz zrobiłem sporo tych ich początkowych oddziałów co są w głównej bazie już na początku z inflartacją i tak przeciwnika zmiażdżyłem że nie ma co..
On mnie nie widział tylko do neigo strzelałem na koniec zrobilem wielką bestie z budynku krootów (tego wielkiego dinozaura jakby) i ich zniszczyłem.
Reszta zbytnio mi sie u tau nie podoba.
Ale w dark crusade kampania jest kiepska (jak zwykłe potyczki) nie to co w dawn of warze zwykłym.

Awatar użytkownika
Zox
Chuck Norris
Posty: 384
Lokalizacja: Kult / Warszawa Ursus

Post autor: Zox »

Piotr3K pisze:Mi się zbytnio nie podobają,, jak podeszły do mnie orki do moich fire warriorów to m ich wybili jak nic.
Ale raz zrobiłem sporo tych ich początkowych oddziałów co są w głównej bazie już na początku z inflartacją i tak przeciwnika zmiażdżyłem że nie ma co..
On mnie nie widział tylko do neigo strzelałem na koniec zrobilem wielką bestie z budynku krootów (tego wielkiego dinozaura jakby) i ich zniszczyłem.
Reszta zbytnio mi sie u tau nie podoba.
Ale w dark crusade kampania jest kiepska (jak zwykłe potyczki) nie to co w dawn of warze zwykłym.
Heh.. widać że dopiero początkujący :)
Fire Warriorzy to chyba ostatnia rzecz która powinna iść do combatki.

Z Necronami przegieli pałe (mówię to pomimo że sam nimi gram). Aż boje się wchodzić na serwery bo tam pewnie co druga armia to necroni (tak jak w zwykłym DoWie Space Marines :P).

@ High Elf: Tak, Tau są kiepscy :) Mianowicie mają jeden słaby punkt ;)


Jak u Necronów mam relikt to praktycznie mam wygraną gwarantowaną. Bez niego minimum remis powinno się ugrać (czyli gra bez końca).
Ale Necroni też mają jeden słaby punkt :)
<truepunk> powinni robic dwa niezalezne turnieje, dla pijacych i dla niepijacych
<truepunk> sorry, ale jak ja mam wygrac z zawodnikiem ktory cala noc spal i ani piwa nie wypil, jak ja ledwo stoje?
Obrazek

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Jaki słaby punkt mają wg Ciebie Tau?

Necroni faktycznie, z uruchomionym monolitem, ulepszonym lordem i masowym wskrzeszeniem rzezają.
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Skolim
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Skolim »

Ja osobiście gram na masie rozdzieraczy. Wlatuje do bazy wroga lordem nekronów, a potem wpadają rozdzieracze i jest śmiesznie :lol:

Awatar użytkownika
Zox
Chuck Norris
Posty: 384
Lokalizacja: Kult / Warszawa Ursus

Post autor: Zox »

Sory, operuje narazie angielskimi nazwami, co to rozdzieracze? Ta piechta co wychodzi z ziemi czy tomb scorpiony? ;)

Tau? Tau sobie nie radzą z maszynami :) Nie wiem jak możnaby wygrać z SM lub CSM nie mówiąc o eldarach. Orki w sumie zalewają je masą, no i pojedyncze te puszki pandory wałęsające sie wokół nich to masakra.

Dlatego czekam na pierwszy patch do DC :)
<truepunk> powinni robic dwa niezalezne turnieje, dla pijacych i dla niepijacych
<truepunk> sorry, ale jak ja mam wygrac z zawodnikiem ktory cala noc spal i ani piwa nie wypil, jak ja ledwo stoje?
Obrazek

Awatar użytkownika
Skolim
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Skolim »

Wykopywaczki z ziemi piechta. Ze wsparciem odpowiednio ulepszonego Lorda Nekronów miodzio :D

Awatar użytkownika
Zox
Chuck Norris
Posty: 384
Lokalizacja: Kult / Warszawa Ursus

Post autor: Zox »

Ja tam jednak mam samą piechotę podstawową. Będę musiał kiedyś pokombinować nad jakimś PG złożeniem żeby było jeszcze silniejsze.

Ale i tak daje radę ;)

A co do wyposażenia dla lorda:
1. Kula wskrzeszania. Bez tego wogle dla mnnie lord jest nieprzydatny :)
2. Coś co zwiększa mu szybkość leczenia
3. Zależnie od zachcianki terror, oślepienie - muszę poszukać czegoś lepszego
<truepunk> powinni robic dwa niezalezne turnieje, dla pijacych i dla niepijacych
<truepunk> sorry, ale jak ja mam wygrac z zawodnikiem ktory cala noc spal i ani piwa nie wypil, jak ja ledwo stoje?
Obrazek

Awatar użytkownika
Skolim
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Skolim »

Bardzo fajna jest niewidzialność

Awatar użytkownika
Zox
Chuck Norris
Posty: 384
Lokalizacja: Kult / Warszawa Ursus

Post autor: Zox »

No co ty, i ja się jeszcze nią nie bawiłem? :D
To taka infiltracja?

On jest na dole, czy na górze listy artefaktów?
<truepunk> powinni robic dwa niezalezne turnieje, dla pijacych i dla niepijacych
<truepunk> sorry, ale jak ja mam wygrac z zawodnikiem ktory cala noc spal i ani piwa nie wypil, jak ja ledwo stoje?
Obrazek

Awatar użytkownika
Skolim
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Skolim »

Po polsku zwie się to "Zasłona Mroku" na dole. Coś ala infiltracja

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Ja najpierw grałem troszkę orkami ale jakoś mnie nie bawili, potem przez pół roku siekałem SM a teraz z nudów ćwiczę eldarów :) Przynajmniej nie są tak prostoliniowi jak SM- trzeba pokombinować żeby wygrać. Nekronami próbowałem grać ale mnie nudzą :P Może kiedyś pokiesam trochę TAU czekając aż wymyślą coś żeby wprowadzić tyranidów :)

Awatar użytkownika
Vilgefortz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Lokalizacja: Gleiwitz - Oberschlesien

Post autor: Vilgefortz »

to widze ze trzeba kupic i drugi dodatek :)
niestety chwilowo mam tylko podstawke i winter asault

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

ktos chetny zagrac w DOW lub WInter Assault po Hamachi?

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Obrazek
Obrazek

ktoś korzysta z tego co ja ?? :twisted:

Awatar użytkownika
Vilgefortz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 158
Lokalizacja: Gleiwitz - Oberschlesien

Post autor: Vilgefortz »

nie podobaja mi sie te tyrki :d

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

UWAGA !!!
mam mega wyjb*ny problem nie moge zupgreadować mojego dauna do wersji 1.1 przy wybraniu wersji PL pokazują mi się dolary i liczby :D
a przy english zły language
proszę o pomoc chciałbym pokazać wam kto tu rządzi na necie ;) joke

ODPOWIEDZ