Pierwsze chaotyczne figsy.

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Chaos_ManiaK
Plewa
Posty: 7

Pierwsze chaotyczne figsy.

Post autor: Chaos_ManiaK »

Witam wszystkich.Jestem nowy na forum i w WFB, no i wybór armi padł na demony.Czy na początek opłaca się kupic 2x10 Bloodletters of Khorne, 2x5 Flesh Hounds of Khorne no i Skulltaker'a :?:.Czy demony dobrze sprawdzają sie na VC,DE i Lizaki :?:
P.S Sorry jeśli taki temat już jest. :)
Z góry ThX 8)

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Danony sprawdzają się dobrze na każdą armie jeśli wesz z kim grasz i przemyślisz sobie rozpiskę. Skulltakera nie kupuj. Psiaki na pewno Ci się przydadzą. Jeśli chodzi o letterów to musisz poćwiczyć i zastanowić się czy chcesz nimi grać. Każdy core unit's u demonów ma swój potencjał i inne zastosowanie, pozostaje kwestia dobrego wykorzystania.
Był już gdzieś podobny temat.

Chaos_ManiaK
Plewa
Posty: 7

Post autor: Chaos_ManiaK »

A co myślisz o 'Greater Deamon of Khorn'e' :?:

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Bardzo fajna figurka i nie trudna do pomalowania. Zanim wyszły nowe danony miałem ten model i 4fun trzymałem na półce. Obecnie nie chciał bym nim grać ponieważ ma zła opinię wśród graczy a spowodowane jest to jego siłą uderzenia (uznawana jest za zbyt potężną). Pozostałe GD też są bardzo silne ale sposób gry nimi bardzo się różni. Tak samo jak jednostki core różną się stylem gry między sobą :wink:

Chaos_ManiaK
Plewa
Posty: 7

Post autor: Chaos_ManiaK »

Właśnie podoba mi sie jego siła xD.Ziomek zobaczy ze go wystawiles i juz myśli jak najszybciej sie go pozbyc. :D

Chaos_ManiaK
Plewa
Posty: 7

Post autor: Chaos_ManiaK »

Uprasza się o używanie opcji "edytuj" zamiast pisać kolejnego posta kwadrans po poprzedniem. :)
Z pozdrowieniami
Moderatura Działu Demonicznego
;)

Myślę o kupieniu:
Blood Thirster'a
20 Bloodletters'ów
10 Piesków
Karanaka
6 Flamersó'w Tzeentcha
Maga jakiegoś Np.Lord'a of Change.
Czy tym mógłbym przyjemnie pograc z kumplami :?:
Sry.Że nie pisze "ci" ale klawe mam popsutą.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Myślę że koniecznie musisz kupić sobie książkę :) Poczytaj i pograj najpierw na proksach. Jak kupisz teraz za dużo figsów możesz uznać w przyszłości że nie będą Ci potrzebne bo nie spełniają Twoich oczekiwań. Nie kupuj karakana, skultalkera ani nic z tych rzeczy bo w Polsce na turniejach nie gra się specjalnymi bohaterami. Rozejrzyj się za większą ilością corów bo widzę że planujesz wyposażyć się w dwa GD a do tego co najmniej 4 cory trzeba wystawić.

Niestety nie ma figurek heraldów i trzeba je samemu konwertować lub zastępować innymi modelami. Heraldzi to obowiązkowi bohaterowie więc za nimi też musisz się zapoznać

Chaos_ManiaK
Plewa
Posty: 7

Post autor: Chaos_ManiaK »

Czyli 40 figsow corowych I heralda skonwertowanego musze miec.
Faktycznie lepiej na początek zagram proxami i zobacze co i jak.
Mówiąc "nic z tych rzeczy" co masz na myśli :?: :D

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Karakan, Skulltaker, Maska to bohaterowie specjalni do których są figurki a którzy niespecjalnie sie przydają. Za to np. Epidemius świetnie nadaje się na heralda nurgla na palanquinie i ja np. z niego korzystam.

Chaos_ManiaK
Plewa
Posty: 7

Post autor: Chaos_ManiaK »

Maska jaki to hero/special???
Nie znam sie na tych skrótach. :mrgreen:

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Idź jutro do sklepu i kup sobie booka albo na allegro lub w necie tak będzie najlepiej.
the masque of slaanesh = maska
Jak mówiłem żeby nie kupować to nie musisz pytać co to :wink:

Chaos_ManiaK
Plewa
Posty: 7

Post autor: Chaos_ManiaK »

Kziążke mam narazie z neta ,potem zaopatrze się w normalną. :)

ODPOWIEDZ