Photoshop

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Photoshop

Post autor: Stach697 »

Od niedawna robie zjecia itp itp ktore chciałbym poprzerabiac w photoshopie ale jest taki problem... nigdy nie korzystałem z tego programu i kompletnie sie w nimnie lapie. Nie rozumiem co jest do czego aniektore rzeczy wydaja mi sie dziwne... Chciałbym zrobic tak ze całe zdjecie bedzie biało czarne a jeden element zostanie w swojim kolorze... albo po prostu zorbic cos biło czarne i pozmieniac kontrast itp ;/ ale woule nic nie rozumiem w photoshopie probawałęm działac z poranikami i powiem tyle te poradniki co ja czytaęłm sa dla ludzi co mniej wiecej sie łąpia w PSie... Aktualnie jestem na poziomie painta bo nigdy nie korzystałęm z programow do przerabiania zdjec oprocz niego :P prosze was dajcie mi jakis poradni "OD PODSTAW" albo napiszcie mi jak sie robi te rzeczy co wypisałęm wyzej (najelepiej było by z screen shotami) nie wiem czy komus sie bedzie chciało to robic (albo chociaz przeczytac tego posta) ale prosze o pomoc ;] Jaki mi ktos pomoze to bedzie King Leo :P

Awatar użytkownika
Pamela
Wodzirej
Posty: 719
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Dębno

Post autor: Pamela »

Tutaj masz wszystko ładnie wytłumaczone w dziale "ABC Photoshop'a". Jeśli dalej nie będziesz wiedział co i jak to może ci to sam wytłumaczę jak będe miał chwilę.

Pozdro Pamelson
HD pisze:
FemmeFatale pisze:CHCIAŁAM TYLKO WYSTAWIĆ MOJE USŁUGI
Połykasz? :D
Kocham to forum ;)

KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

Dzieki juz umeim robic 50% tego co chciałęm :P teraz troche sie poucze i bede mistrzem phososhopa :P jeszcze usłyszyscie o wujku staszku :P I jak obiecałem nadaje ci tytuł "king Leo" za pomoc. Nie wiem co ci to da ale brzmi fajnie
Obrazek

Awatar użytkownika
Sezmar
Pseudoklimaciarz
Posty: 23

Post autor: Sezmar »

To ciekawe, że ludzie są gotowi wydać ciężkie pieniądze ( gdzieś tak z 1000+ zł, jeśli się nie mylę ) za program graficzny do dość profesjonalnej obróbki, którego całkowicie nie potrafią używać i nie mieli styczności wcześniej z innymi, mniej zaawansowanymi aplikacjami tego typy :wink:

Awatar użytkownika
Pamela
Wodzirej
Posty: 719
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Dębno

Post autor: Pamela »

Chyba, że ktoś ma go za darmo ;)
HD pisze:
FemmeFatale pisze:CHCIAŁAM TYLKO WYSTAWIĆ MOJE USŁUGI
Połykasz? :D
Kocham to forum ;)

KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"

Awatar użytkownika
Sezmar
Pseudoklimaciarz
Posty: 23

Post autor: Sezmar »

no tak, zapomniałem o takiej możliwości, zwracam honor

Hycki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Kentucky

Post autor: Hycki »

Stach697 pisze:Dzieki juz umeim robic 50% tego co chciałęm :P teraz troche sie poucze i bede mistrzem phososhopa :P jeszcze usłyszyscie o wujku staszku :P I jak obiecałem nadaje ci tytuł "king Leo" za pomoc. Nie wiem co ci to da ale brzmi fajnie

lol, a co w tym dziwnego że ktoś chce sobie kupić program którego nie umie obsługiwać ? Jak jest tym zainteresowany to sie szybko nauczy...

Jak sie juz kupje taki program to znaczy że sie go potrzebuje, a chcieć to móc. Jak ma sie ktoś nauczyc coś takiego obsługiwać jak nie z tym styczności ?

Sezmar lepiej sie zastanów co piszesz...

Awatar użytkownika
Sezmar
Pseudoklimaciarz
Posty: 23

Post autor: Sezmar »

To skomplikowany program graficzny do profesjonalnej obróbki, który kosztuje tak dużo, że jak ktoś już się decyduje na jego kupno, to raczej powinnien być zorientowany w czymś takim, a nie "jakoś to będzie" no chyba że śpi na kasie...

Hycki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Kentucky

Post autor: Hycki »

Sezmar pisze:To skomplikowany program graficzny do profesjonalnej obróbki, który kosztuje tak dużo, że jak ktoś już się decyduje na jego kupno, to raczej powinnien być zorientowany w czymś takim, a nie "jakoś to będzie" no chyba że śpi na kasie...
jaks ie ktoś decyduje kupić coś takiego to raczej znaczy że go potrzebuje...


no nie ważne, mam nadzieje że wiesz ocb

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Raczej nie decyduje się kupić tylko ściągnąć z wareza jakiegoś zapewne.

Awatar użytkownika
Pamela
Wodzirej
Posty: 719
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Dębno

Post autor: Pamela »

Dokładnie, a dla ludzi którzy nie zajmują się profesjonalnie grafiką i obróbką komputerową polecam takie programy jak GIMP które są darmowe, proste w użyciu i wystarczające dla zwykłego fotografa hobbysty.
HD pisze:
FemmeFatale pisze:CHCIAŁAM TYLKO WYSTAWIĆ MOJE USŁUGI
Połykasz? :D
Kocham to forum ;)

KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"

Hycki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Kentucky

Post autor: Hycki »

ANtY pisze:Raczej nie decyduje się kupić tylko ściągnąć z wareza jakiegoś zapewne.

no to to wiadomo, ale jak ktoś chce pracowac na tym, to jednak powinien miec orginał ;]

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Bo?

Hycki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Kentucky

Post autor: Hycki »

ANtY pisze:Bo?
bo jeżeli jest to praca za którą sie zbiera kase i jesteś jakaś zarejestrowana firmą to jest to wymagane -.-'

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Sezmar pisze:To ciekawe, że ludzie są gotowi wydać ciężkie pieniądze ( gdzieś tak z 1000+ zł, jeśli się nie mylę ) za program graficzny do dość profesjonalnej obróbki, którego całkowicie nie potrafią używać i nie mieli styczności wcześniej z innymi, mniej zaawansowanymi aplikacjami tego typy :wink:
Domową wersje kupisz za 329 np. http://allegro.pl/item663520587_adobe_p ... 7_eng.html a i za 150 zł się znajdzie

ODPOWIEDZ