LotR CCG deciphera (Władca Pierścieni karcianka)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

LotR CCG deciphera (Władca Pierścieni karcianka)

Post autor: grahnar »

Grał ktoś lub może gra w tą karciankę? Poszukuje kart do niech, wszystkich bez znaczenia z jakiej edycji w zasadzie stan też nie ma znaczenia ;) ma ktoś jeszcze karty do tego? Jakby co to piszcie, chętnie odkupię. Może byc na kilogramy :P

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

siemka, cosik z tego mam , trohe na wage , trohe erek no i 10-12 deckow:) postaram sie wymienic:
drzewce-besidzery
dwarfy-biale nazgi
gandald na truscie- morki archer
wiesz co nie pamietam co z czym jest wiec wymienie tak: moria swarm,rohan z gandziem, sauron burdenowy, gondorowe wrighty z gandziem, knighty, rangerzy, sauron woundujacy, rohan z gondorem, southroni na mumakah,czyste elfy z urukami, dunlad , no wiecej sobie nie przypomne bo nie mam ich przy sobie ale bedzie tego:) preferuje sprzedarz tego co w albumie bo deckami czasem jeszcze gram z kolegami i hyba dla dzieci je zatrzymam no hyba ze dobra cene dasz, sam nawet nie wiem jaka:)haha. jak bedziesz hcial to napisze co w nim mam. aha przestalem zbierac jak wyszla 11 ed czyli do mound dooma wlacznie. interesuje mnie kasa lub figsy do o&g, we , hordy haosu. pozdrawiam:)
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Zbik666
Chuck Norris
Posty: 433
Lokalizacja: Danzig SNOT

Post autor: Zbik666 »

Siema mam bardoz duzo kart d otego okolo 300- 500. napisz na PM to sie jakos dogadamy :)

ODPOWIEDZ