WE MOVE! 20/06/2009, WARSZAWA

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Re: WE MOVE! 20/06/2009, WARSZAWA

Post autor: 4 karabiny »

Boberr pisze:ja sie nie boje karabinek od Ciebie zawsze chalange przyjme:D
Jak blodzio ok. Jak wrona to Cię pierdolę w dupę posrany do kwadratu, genetycznie zmutowany wypierdku nurgla. Czyli jak wrona znaczy muszę odpocząć bo w depresję wpadnę :mrgreen:

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Panie 4 karabiny. Jako moderator tego forum jestem zmuszony do zwrócić Panu uwagę, by nie obrażał Pan publicznie innych użytkowników forum. Puki co upomnienie słowne. :wink:
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Ponawiam pytanie..
Czy ma ktoś pożyczyć 2 trolle i 2 hopki?
Ratujcie panowie..

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

Proszę o usunięcie z listy gracza nr 32:
Kamil Grabowski
ID 3162

Niestety kumpla dopadła robota i na turniej nie przyjedzie.
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Kurde jak dawno nie bylem na normalnym turnieju. Ale Wam skopie tylki :)
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Przyniose Ci te figsy goboss :]

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Dzięki wielkie.. :)

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

Wlasnie wstalem i troche sie spoznie. Dajcie mi baja i remis z Manfredem. Na trzecia powinienem zdazyc.
Obrazek

Awatar użytkownika
marcus_cheater
Oszukista
Posty: 838
Lokalizacja: Karak Drazh

Post autor: marcus_cheater »

Kotlet pisze:Wlasnie wstalem i troche sie spoznie. Dajcie mi baja i remis z Manfredem. Na trzecia powinienem zdazyc.
:mrgreen: =D>
"Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Buehehe Bellissimo :]
Wpadłem w ostatniej chwili wstrzymałem losowanie :P i ruszyłem do boju po zwycięstwo
no to 1 bitwa 20:0
Offspringman DE na samoku - kilka błedów przeciwnika wykorzystanych + troche farta i udało sie szczyścić stół :P
2 bitwa
Damian O&G 20:0
Pomimo przewagi 500set pt O&G nie radzą sobie z DoCh , to samo co w poprzedniej bitwie
3 Bitwa Zielony 20:0
Na ostatnim euro formacie w wawie udało sie zasadzic maske Zielonemu, a tym razem był Blodthirster, Zielony zagrał dobrze ale ja lepiej :D, pozatym jego rozpa z moa ma cienko a rzuty miałem nieludzkie :D blodek szarżujacy w bok 15 GG z 2 wampirami i warbannerem wycina oddział tak że po sypaniu zostały same wąpierze :P
Gdybym nie farcił wygrałbym pewnie ok 14-6 lub 15-5 no ale cóż raz na jakiś czas mam farta na turnieju to trzeba wykorzystać :P
No i nawet dyplomik dostałem :P
Dziekuje orgom, Debkowi bo bierze mnie na euro ;) sory Thurion :P (żarcik) Offspringmanowi za porzyczone figsy (demonetki dałem Semiemu) Kotletowi że kibicował w 3 bitwie :P, no i Crusowi bo razem ścisnelismy Fischera :D

Fest turniej, moja rozpa sprawdziła sie zajebiscie :P

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

buahaha Kotlet rozwalasz system :)
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Shyym
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 175
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Shyym »

Było zajebiście, dzięki wszystkim. A szczególnie Barbowi za nakierowanie mojej psychiki na nowy poziom PG :]

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

Dzięki orgom za udaną imprezę a przeciwnikom za bitwy. W ostatnim turnieju moja rozpa HE spisywała się dobrze, ale podczas testowych gier w domu ta sama rozpiska dostawała przez ostatni miesiąc tęgie baty. W związku z tym poczułem potrzebę pewnego liftingu mojej standardowej rozpy. :wink:

Na ten turniej zabrałem się więc z taką, lekko zmodyfikowaną, listą:

Star Dragon
mag- lev2 silver wand, 2x scroll
mag- lev2 seer, scroll
2x10 łuczników
2x Lion Charioty
2x 5 Dragon Princes (jedni goli drudzy z BoS)
2x orły
2x bolce
1x 5 ellyrianie

1 bitwa - Łukasz Ozimek, DE
W środku pola Lion Charioty wykończyły CoK, Hydrę i do spółki ze smokiem klocek BG. Niestety nie wszystko poszło po mojej myśli i smok został zdjęty przez Assasina a miscast z Hoteka wykończył maga, który miał za zadanie unieruchomić smoka DE przez co ten mógł spokojnie zeżreć moje bolce. Mimo wszystko byłby spokojnie remis gdyby Ellyrianie nie pogonili oddziału kuszników z magiem na 4".
8-12 w plecy

2 bitwa - Michał Tybuś, Skaven
Trochę słabo mi się zrobiło kiedy w pierwszej turze ostrzał przeciwnika praktycznie wykosił mi wszystkich łuczników. Na szczęście okazało się, w ciągu całej bitwy jedyne straty jakie jeszcze szczurkom udało się zadać było zdjęcie dwóch bolców przez wykopki. Poza tym Star Dragon dzielił i rządził, w czym na pewno pomogły nieszczęśliwe rzuty przeciwnika.
20-0 do przodu

3 bitwa - Jakub Maleszewski, DE
Biorę pierwszą turę, nawałnica z magii i strzelania, testy panik, w efekcie czego ze stołu schodzą: harpie, kusznicy, dark ridersi, bolec, caddy i bsb z pendantem. Kuba miał niesamowitego pecha i stracił właściwie cały środek pola. Od tego momentu Star Dragon, magowie, łucznicy i bolce mogli spokojnie rozpocząć wyrzynkę.
20-0 do przodu

Zająłem 6 miejsce a byłoby prawdopodobnie 2-gie gdybym nie był takim leniem i w ciągu miesiąca zmobilizował się do pomalowania 3 oddziałów. A tak zero punktów z malowania i 4 miejsca w dół. No ale mam nauczkę i teraz przynajmniej nie będzie problemów żeby zmobilizować się do pomalowania armii. :)
Ostatnio zmieniony 20 cze 2009, o 22:39 przez Embir, łącznie zmieniany 1 raz.
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Green Knight pisze:Panie 4 karabiny. Jako moderator tego forum jestem zmuszony do zwrócić Panu uwagę, by nie obrażał Pan publicznie innych użytkowników forum. Puki co upomnienie słowne. :wink:
Psieprasiam :oops: Wieńciej nię bende.
Poza tym ja go nie obrażam to szczera prawda :) To tak z miłości Boberkowi piszę :)
Turniej bardzo miły strasznie fajna dla mnie odskocznia wyskoczyć do Wawy. Pozdrawiam wszystkich. No dobra Fiszera nie bo ma .... ;)

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

Turnieju nie moge zaliczyc do udanych. Nie dosc, ze natknolem sie na zlodziejaszka, to jeszcze raz utwierdzilem sie w przekonaniu, ze JH nie nadaja sie do organizacji turniejow. Nie poczekano na mnie, choc spoznilem sie zaledwie pare chwil. Panowie wezcie sobie do serca moje uwagi, bo jak tak dalej pojdzie to nie uzbieracie na lokala nawet wymaganej ilosci ludzi.

Pozdrawiam i cwiczcie.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

OCB?
Obrazek

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

To wkręta przecież;)

Manfred turniej wygrał... ale poziom w Wawie się obniżył:P

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Szkoda, że nie trafił na mnie, bo bym mu zrobił powtórkę z zeszłotygodniowej rozrywki. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Shyym
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 175
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Shyym »

Wyniki? :<

Awatar użytkownika
Zielony
Kretozord
Posty: 1714
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Zielony »

Dzięki wszytskim za turniej, a w szczególności przeciwnikom za gry i JH.

O to i wyniki

Obrazek


Jak coś się nie zgadza to się odzywać.

Po turnieju został znaleziony polski podręcznik do HE w zielonej teczce. Kto zgubił??
Ostatnio zmieniony 21 cze 2009, o 12:30 przez Zielony, łącznie zmieniany 7 razy.
Obrazek

ODPOWIEDZ