Euro live

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Re: Euro live

Post autor: Malin »

Newsy od Thuriona:

90 z Niemcami.

possał do 2 z Imperium, dostał polecenie jechania na pizdę, no i niestety nie dojechał :(

Ale i tak 2 miejsce mają chłopaki, petarda i gratki =D>
Obrazek

Niedbal
Mudżahedin
Posty: 242
Lokalizacja: Bazyliszek - Warszawa

Post autor: Niedbal »

Świetna robota !.

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

Wielkie gratulacje dla składu. Teraz Ci, którzy wylewali w niezliczonych postach kubły pomyj na JH i Dębka powinni posypać głowy popiołem. Skład wyłoniony przez niego okazał się świetny i godny reprezentowania Polski.
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Gratulacje :)

Szkoda, że nie udało się wywalczyć złota, ale i tak pokazaliście klasę zmiatając Duńczyków, Niemców czy Norwegów :)

Szczególne gratulacje i szacun dla Kapitana Dębka - wiem, ile się musiałeś namęczyć żeby to ogarnąć. A i tak pewnie nie wiem o połowie pracy jaką w to włożyłeś ;) W każdym razie rispekt! Nadajesz się do składu JH Alfa na DMP :P

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Moze wstrzymajmy sie z tymi przesłodzonymi gratulacjami, bo wszyscy czekamy, az zloto powroci do Polski, szczegolnie ze jest ciagle w naszym zasiegu. I napewno kazdy w głębi serduszka żałuje ze tak sie niestało, mimo tego co wypisuje na forum. Zastanówmy sie na gorąco co należy poprawić i zmienić, róznież w formule samego ETC. Bo akcja z wlochami calkowicie psuje całą ideę ETC.

Dobrze, że drugie miejsce zostało utrzymane, ale szkoda tej żałosnej sytuacji z włochami. Dziwi mnie ze po 4 latach znajomości ich stylu gry dopuściliśmy do takiej sytuacji. Grając z makaronem trzeba krzyczeć głośniej od niego a w ostateczności odstawic mu nawet regon którym zwałował na ruchu. Warto też aby koledzy ze stołu obok udzielili wsparcia. Nie ma co wzywac sedziego do takiej kwestii, bo ten nic nie poradzi, jeżeli jeden z graczy po prostu kłamie. Dwa lata temu mnie i malala nasi weseli włosi próbowlai wałować co turę, i na ruchach, zasadach, generalnie na wszystkim, ale troche krzyku i obustronne wsparcie dało radę to opanować.

Wtedy nie było złota przez gentleman agreement w meczu z Italią. ( ironia, ze najparszywszy team, wygrał dzieki g.a. )
Rok temu zabrakło 2 pkt z Niemcami.
Tym razem znowu mecz z Italią zaważył, może zabrakło sędziego, który powinien obserwować wszystkie mecze makaroniarzy, ale po patrząc po wyniku zabrakło chyba jednak troche skilla ;)

Ale generalnie moim zdaniem sędziowanie na ETC nie spełnia swojej roli, moim zdaniem wręcz posysa, należy coś z tym zrobić, gdyż szkoda troche naszego czasu i wysiłku, jeżeli ma to tak wyglądać. Sędziów jest za mało, są zbyt pasywni a powinni obserwować pierwsze stoły non stop. Moze w przyslzym roku najlepsze teamy, powinny oddelegowac jednego sedziego? wejściówka + 5 EU aby ich oplacic. Inaczej wlosi zawsze beda wygrywac a my bedziemy wylewac na nich nic nie wnoszące żale na forum i cieszyć się ciągle z 2 miejsca.


apropo:
Mowilem po Drakonie, ze shinux będzie zasysał :D bez wała z ikoną nie jest już taki hardy :P

pozdro z promu na Bałtyku.

RobsoN
Ostatnio zmieniony 9 sie 2009, o 21:00 przez Robson, łącznie zmieniany 3 razy.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Gratulacje dla reprezentacji! Podejrzewam, że gdyby Włosi grali uczciwie, złoto byłoby nasze, więc tym bardziej.
Serdeczne pozdrowienia!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ja moze nie bedę jakos się w tłum wpasowywał, napiszę że drugie miejsce to było takie absolutne minimum w sumie. przynajmniej tak powinno się szacować, prawda? i z owego drugiego miejsca dumnmym i zadowolony! GRATZ PANOWIE!
o!

EDIT: co do włochów, chciałbym zobaczyć kiedys po tym wszystkim euro w Polsce... ale mieliby przewalone:) myślę, że u nas sędziowie muisieliby im za te ostatnie latat odpłacić:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

@ Embir nie ma się co podniecać 2 wynikiem na Euro, tak jak pisałem już dużo wcześniej - Polska ma tak specyficzne warunki wychowu graczy turniejowych że nawet 2-3 garnitur graczy turniejowych błyszczy na arenie międzynarodowej. Secundo z pierwotnego Kikasowego teamu zostały resztki (głównie dzięki burzy na forum) miarzdżąca większość obecnych graczy dostała by się do teamu wybieranego dotychczasową metodą. Tertio jeśli są to tacy dobrzy gracze to wyniki na nadchodzących Masterach to potwierdzą i na pewno w przyszłym roku dostaną się do teamu.

No to pojechałem - :wink: ale teraz mogę bo nie zepsuję atmosfery.

Gratuluje wyniku drużynie, daliście radę chłopaki KAŻDY Z WAS :D SZACUN

Nie chcę wywoływać flejma, prawda czasem boli ale czasem trzeba mieć jaja żeby ją powiedzieć - choć na forum to każdy jest twardzielem :lol2:

Najbardziej w obecnym wyborze ekipy podobały mi się eliminacje - mniej kolesiostwa więcej obiektywizmu.

pzdr.
Żaba

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Myśle, że włosi to wielcy cwaniacy i swoje chamstwo pokazują w jednym meczu na całe EURO, żeby przy padkiem nie "wpaść". Taka nacja. ;) Brawa dla timu. Pomimo, że od dawna nie gram w battla bardzo cieszę się z Waszego sukcesu i dziękuję za emocje. :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Szczerze gratuluje chlopakom!!! Bardzo dobry wynik ,aczkolwiek nie ukrywam , ze kazdy nizszy dla mnie bylby malo satysfakcjonujacy (no coz przyzwyczailismy sie do bycia w czolowce) Szkoda , bo ciezko o tym nie powiedziec , ze 3eci rok z rzedu mamy 2gie miejsce. Moze za rok? Wiele jest racji w tym co pisze Robson , nie mozna dopuszczac , zeby takie zachowania byly tolerowane. Sedziow musi byc wiecej i musza miec jaja zeby uspokajac takie chore zachowania. Oby za rok euro nie bylo we Wloszech pomimo , ze im sie to nalezy :wink:


Tak czy siak jak widac Polska jest wfbowa potega :)

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Żaba pisze:No to pojechałem - :wink: ale teraz mogę bo nie zepsuję atmosfery.

Gratuluje wyniku drużynie, daliście radę chłopaki KAŻDY Z WAS :D SZACUN

Nie chcę wywoływać flejma, prawda czasem boli ale czasem trzeba mieć jaja żeby ją powiedzieć - choć na forum to każdy jest twardzielem :lol2:

Najbardziej w obecnym wyborze ekipy podobały mi się eliminacje - mniej kolesiostwa więcej obiektywizmu.
Eliminacje byłyby jeszcze lepsze gdyby do konkursu mogło stanąć całe top20, a może i więcej - świetnych graczy nam nie brakuje.

a tak to Polacy pokazali, że cały czas utrzymują dobrą formę. Choć tak na prawdę to liczyłem na to pierwsze miejsce...
nie wiem czego nam brakuje, że przez ostatnie 3 lata nie mamy złota... bo to że jesteśmy najlepsi jest pewne :D

Gratulacje dla drużyny!
Obrazek

Awatar użytkownika
Dyd
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Dyd »

GRATULACJE !

p.s.
Też uważam, że sędziowanie na Euro jest najsłabszym ogniwem całego eventu. I to ROK W ROK. To jest rzecz, nad którą warto popracowac...

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

Wh40k oficjalnie:

1.Szwecja
2.Polska
3.Francja
4.Niemcy

Niemcy po za podium hehe.

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

Gratulacje i pozdrowienia. Choć trzeba przyznać liczyłem na złoto. Za rok trzeba będzie to przełamać (bo polska już nie może być druga musi być pierwsza ;) ) Gdyby kolejne euro było by w polsce to będzie trzeba stworzyć specjalną grupę sędziowską która będzie tylko stać przy stołach włochów ;).

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

poruszyłem sprawę włoską na wfb.org, mam nadzieje ze swiadkowie tej sytuacji dopiszą to co widzieli, nie mozemy znowu zakopywac tej sprawy pod dywan liczac, ze "moze za rok wlosi sie opanują ... " ;/
Czekam na post od barba, znając neutralność JJ-a wiem, ze na niego nie możemy liczyć :( a sądzę, że zna całą sytuację.

Czekam na Etc2010 w gorzowie,(ma być glosowanie o ile dobrze pamietam na organizatora) tam nawet z własnych polskich zasobów zorganizujemy większą liczbę sędziów. etc2010 w Italii będzie porażką.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Super Robson , mam nadzieje , ze Barb nie wymieknie i reszta tez cos napisze.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Co się dziwicie, że złota nie ma, jak mnie tam nie było :P top700 jak się patrzy

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Ziemko pisze:
Tak czy siak jak widac Polska jest wfbowa potega :)
Dokładnie tak - mamy miejsce 1, 2, 2 i teraz teraz znowu 2, dzięki czemu jesteśmy krajem, który ma najlepszych graczy WFB na Świecie, co jest niesamowitym osiągnięciem. Moim zdaniem bardzo dużo zawdzięczmy Lidze WFB, która w sezonie 2009-2010 jest już 10 z kolei organizowaną przez społeczność graczy. Cały mechanizm Ligi jest najskuteczniejszą metodą wyszkolenia graczy, którzy na arenie międzynarodowej potrafią wygrywać dosłownie z każdym.

Gratulacje dla całego składu za ich trud i olbrzymi wysiłek =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Dyd pisze:
Też uważam, że sędziowanie na Euro jest najsłabszym ogniwem całego eventu. I to ROK W ROK. To jest rzecz, nad którą warto popracowac...
Panowie nie ma co prawić nad oczywistościami - jednak zmienić coś w tej materii jest bardzo trudno. Po pierwsze przecież prawie nikt nie chce sędziować, na Masterach jest z tym problem, a co tu mówić o ETC. Robota takiego sędziego jest przejeb...... - pamiętam sam jak byłem Gł. Sędzią na GT we wspomnianej wcześniej bitwie Dyd-a z pewną osobą, gdzie robiłem zdjęcia z cyfrówki po każdej turze żeby figurki nie poruszały się 150% swojego normalnego ruchu. Sędzia ma olbrzymią odpowiedzialność i w najlepszym wypadku nagrodą dla niego jest to że ktoś go nie obsmaruje na forum. Poza tym mało jest osób które się do tego nadają merytorycznie i mają odpowiedni charakter. Jeśli dodamy do tego, że sędziujemy mecze graczom z innych Państw, gdzie nie mamy tak na prawdę większego wpływu na graczy, który mogą się nie zgodzić z Twoją opinią bądź mogą po prostu kłamać i iść w zaparte, że przecież to nie oni przestawili tą figurkę o 5 cali więcej.

Oceniać jest łatwo – dajcie konstruktywne rozwiązania dla problemu i najlepiej sami te zadania zrealizujcie.

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Szkoda, ze nie pierwsze miejsce, ale 2 tez jest wporzo.

Warto teraz (jak emocje opadna) zastanowic sie na spokojnie nad systemem wyboru reprezentacji w przyszlym roku.

Ogolnie, fajnie, ze Polacy trzymaja poziom i sa najlepsi w Europie :).
Zgadzam sie z Darkiem, ze to zasluga naszego systemu turniejowego.
Jakby nie patrzec wystawilismy w zasadzie ze 3 rozne sklady na euro i zawsze jestesmy w top2.
Nie wiem jak jest w innych teamach, ale cos czuje, ze raczej takich roszad w skladzach nie ma :).

Czekam na relacje, zwlaszcza kapitana (gratki za bardzo dobry wystep najwspanialsza armia wfb). Jednak widac, ze cos jeszcze bretka mozna wyciagnac :).

ODPOWIEDZ