Niezwykli 4.0 (z dodatkiem)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ

Co w trawie piszczy?

Tomash gwiżdże w kanikułach
33
11%
Skavenblight zrobiła laskę carnival masterowi ;)
122
41%
Hak ma małą harmatę ;)
13
4%
Fanatyk lubi hot 50 z kajdankami
24
8%
Nehan jeździ na jamnikach
26
9%
Jasiuuu lata oknami
26
9%
D-Wens przejmuje forum
15
5%
Hycki bije wałkarzy
10
3%
Tomciu masz wjazd na chatę !!11!
26
9%
 
Liczba głosów: 295
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Niezwykli 4.0 (z dodatkiem)

Post autor: Skavenblight »

Kalanie Niezwykłych. Dajcie mi znów moda :twisted:

Awatar użytkownika
Pawian
Warzywo
Posty: 17
Lokalizacja: Gorzow kgb RS

Post autor: Pawian »

Dlaczego przerzuciliście tutaj mój temat? =P~

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Bo jesteś niezwykły :D
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Skavenblight pisze:Kalanie Niezwykłych. Dajcie mi znów moda :twisted:
Wrzucili mi takie coś na forum. Mogłem albo zamknąć, albo gdzieś dokleić, więc proszę nie narzekać. :P
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

b_sk pisze:
Skavenblight pisze:Kalanie Niezwykłych. Dajcie mi znów moda :twisted:
Wrzucili mi takie coś na forum. Mogłem albo zamknąć, albo gdzieś dokleić, więc proszę nie narzekać. :P
Było zamknąć ;)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

B&
Na razie na tydzień.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

~RODZINA TORRTUROWANA ZABIJANA WE FRANCJI

RODZINA TORRTUROWANA ZABIJANA WE FRANCJI

RATUNKU RATUNKU RATUNKU RATUNKU
RASIZM TORRTURY ZABIJANIE POLAKOW INWALIDOW KOBIETY DZIECI ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA PRZEZ NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE ....
BRAK DEMOKRACJI I NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI......

RATUNKU RATUNKU RATUNKU ....

TORTURY RASIZM....WE FRANCJI > > >> WE FRANCJI .......MIESZKAMY JUZ OKOLO 25 LAT JA JESTEM INWALIDA 80% >> UTRATY ZDROWI >> > ZDROWIE UTRACILEM ZA TO ZE JESTEM POLAKIEM > ZONA PRACOWALA W SZPITALU JAKO OPIEKUNKA DO CHORYCH A Z > >> ZAWODU JEST KINEZYKOTERAPEUTA TO DYREKCJA ZMUSZALA JA TEZ DO TEJ PRACY >> MUSIALA PRACOWAC JEDNOCZESNIE JESZCZE JAKO SPRZATACZKA I.T.P. NIE >> PLACILI JEJ NADGODZIN WARUNKI BYLY TAKIE BASEN BYL W PIWNICY OKNA >> POZABIJANE MUSIALA NOSIC PACJENTOW 80-90 kg MARTWEJ WAGI(bezwladnych) >> WENTYLACJA ZLA I NIESPRAWNA PO PRAWIE 12 LATACH STRACILA ZDROWIE I ZLOZYLA DEKLARACJE >> CHOROBY ZAWODOWEJ I OD TEJ PORY DYREKCJA ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI ROWNIEZ >> Z POLSKI Z KASAMI -CPAM- -CAF- I.T.D...ZACZELA WSZYSTKO ROBIC ZEBY SIE SAMA ZWOLNILA I CORAZ WIECEJ >> DOKUCZALA ALE NIE UDALO IM SIE ZASTRASZYC WYMUSIC NICZEGO I DOPROWADZILI >> JA DO TAKIEGO STANU ZDROWIA ZE MOGLA UMRZEC NA STANOWISKU PRACY WIDZAC >> ZE NIE UDA IM SIE POZBYC JEJ A STALO SIE TO GROZNE DLA NICH POSTANOWILI >> ZWOLNIC JA DYSCYPLINARNIE ZA OPUSZCZENIE NIBY STANOWISKA PRACY DUZO >> MOZNA BY BYLO PISAC O TYM.. JAK PRACOWALA TO OSTATNIO NIE PLACILI JEJ >> CHOROBOWEGO JAK DO TEGO CZASU A CHORUJE JUZ 18 MIESIECY KASA >> CHORYCH-CPAM- A KASA RODZINNA- CAF - PRZESTALA PLACIC NAM POMOCY NA >> MIESZKANIE-APL- ZEBY NAS NASTRASZYC WYSYLALI POLICE- BEZ ZADNYCH POWODOW >> KTORA BEZ ZADNEGO POWODU NAKAZU WLAMALA SIE DO MOJEGO DOMU POWYKRECALI >> MI RECE ZALOZYLI KAJDANKI DO TYLU ZEBY MNIE JESZCZE WIECEJ BOLALO(jestem >> inwalida 80% utraty zdrowia )JESTEM PO OPERACJINA SERCE MUSZE BRAC MORFINE BOL JEST NIE DO WYTRZYMANIA ALE TO JUZ INNA CHOROBA LUDZIE DZIWIA SIE ZE JESZCZE ZYJE PO TYM WSZYSTKIM CO CI PRZESTEPCY WYPRAWIAJA NIE POZWOLILI >> WZJAZC MI LEKARSTWA NA SERCE Z NIKIM SIE SKATAKTOWAC ZACHOWALI SIE JAK >> BYM BYL TERORYSTA A JESTEM BARDZO CHORYM CZLOWIEKIEM TO ONI ZROBILI >> GORZEJ OD TERORYSTOW ASYSTENTKI SOCJALNE NIE INTERWENIUJA A JESZCZE >> DEZIMFORMUJA... MAIRE GDZIE MIESZKAM TEZ UDAJE ZE O NICZYM NIE WIE >> ADMINISTRACJE PANSTWOWE NIE WYPLACAJA NALEZNYCH PRESTACJI I BLOKUJA >> SPECJALNIE ...ZEBY ZABIC CZLOWIEKA NIE TRZEBA STRZELIC KULKI W GLOWE ANI >> WLOZYC NOZ W PLECY A MOZNA ZABIC TORTURAMI MORALNYMI PSYCHICZNYMI >> FIZYCZNYMI.... A ROBIA TO Z PREMEDYTACJA KOMORNIKA WYSLALI PROBOWALI WYRZUCIC >> NAS Z MIESZKANIA ZA TO ZE KASA -(CAF) NIE PLACILA MI NALEZNEGO DODATKU-APL- DO BATIGER A >> TEN SFALSZOWAL KONTRAKT ..TAK SOBIE WSZYSTKO CALY LANCUCH USTALIL PONIEWAZ NAROBIL PRZEKRETOW I >> MYSLELI ZE NAS NASTRASZA A POPROSTU STRACILISMY ZDROWIE STAN ZDROWIA >> POWAZNIE SIE POGORSZYL Z MOZLIWOSCIA ZGONU W KAZDEJ CHWILI.... JEST TO >> RASIZM NIE PRZESTRZEGANIE PRAW CZLOWIEKA SPRAWY KRYMINALNE NADAJACE SIE >> DO PROKURATURY ALE OSOBY KTORE POWINNY TO ZROBIC UKRYWAJA WSZYSTKO CZYM >> STAJA SIE TAK SAMO PRZESTEPCAMI...ROBIA TO ZEBY ZABIC..MOZNA DLUGO PISAC TAKA JEST CZESC >> FRANCUZOW TAKIE TU JEST LIBERTE EGALITE FRATERNITE......... >> TAK PRZESTRZEGAJA PRAWA CZLOWIEKA W UNII EUROPEJSKIEJ W TYM WYPADKU >> CHODZI O FRANCJE.... >>

BRAK DEMOKRACJI ISA NIE PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA WE FRANCJI PRZEZ
NIEKTORE ADMINISTRACJE FRANCUSKIE TO GORZEJ NIZ MAFIA...
TORRTURUJA I ZABIJAJA ZA TO ZE SIE JEST POLAKIEM INWALIDA TORRTURUJA KOBIETY
DZIECI I.T.PO.
ZEBY UKRYC SWOJE PRZEKRENTY I SPRAWY KRYMINALNE ZEBY NIE WYSZLY NA JAW
WYMYSLAJA SPRAWY SADOWE O KTORYCH NIE POWIADAMIAJA I POZNIEJ WYDAJA WYROKI BEZ
PRAWA OBRONY I W JEDNYM WYROKU SA DWA SKAZANIA
1 ZA NIE STAWIENIE SIE NA SPRAWIE I 2 KARA WYROK WYSSANY Z PALCA ...
TEN NIBY WYROK NIE PRZYSYLAJA DO NIBY SKAZANEGO CO JEST NIE PRZESTRZEGANE
PRAWO DO OBRONY...
NASTEMPNY PRZYKLAD SAD PRACY POWINIENL PRZRESLAC WSZYSTKIE DOWODY DO
PROKURATURY PONIEWAZA ZOSTALO POPELNIONE PRZESTEMPSTWO ALE KOMBINUJA Z
DYREKCJA SZPITALA KTORY POPELNIL PRZESTEMPSTWO ZE SWOJA SWITA KTORA ZASIADA W
DYREKCJI A DYREKTORKA JEST ZWYKLA PIELEGNIARKA DYREKTOREM NORMALNY PRZESTEMPCA
WYSZKOLONY W SPECJALNEJ SZKOLE M......KTORZY RAZEM Z SADEM PRACY I OBRONCAMI
POSZKODOWANEGO KRENCA I TO JUZ PONAD 2 LATA A WYDANIE WYROKOW JUZ BYLO WIELE
RAZY DO KTORYCH NIGDY NIE DOSZLO NIE PRZESYLALI POWIADOMIENIA ZE WYDANIE
WYROKU NIE ODBEDZIE SIE I NIE PODAWALI POWODU.....
DZISIAJ MIAL SAD PRACY MIAL KOLEJNY RAZ WYDAC WYROK I PO STAWIENIU SIE W
SADZIE SPRAWY NIE BYLO NAWET NA WOKANDZIE A POINFORMOWALI ZE WYROK BEDZIE
WYSTAWIONY ZAOCZNIE I PRZESLANY DO DOMU....
WYROKU SADOW SA WYDAWANE W PANSTWACH DEMOKRATYCZNYCH PUBLUCZNIE I W IMIENIU
REPUBLIKI FRANCUSKIEJ ....JEST TO NIE PRZESTRZEGANIE PROCEDURY BRAK
DEMOKRACJI I METODY MAFIJNE KRYMINALNE LAMANE JEST PRAWO CZLOWIEKA
I.T.P...........
MAJA SIE CZEGO BAC PONIEWAZ NAROBILI TYLE PRZESTEMPSTW SJEST W TYM DUZO SPRAW
KRYMINALNYCH TORRTURUJA ZABIJAJA ZE STRASZLIWYM OKRUCIENSTWEM I PREMEDYTACJA
POLAKOW INWALIDOW KOBIET DZIECI ZWYKLI ZBRODNIARZE KTORZY POWINLI BYC
SCIGANIE PRZEZ PROKURATURE I TO Z URZEDU ....
W TYM TEZ SA UMACZANE SADY SEDZIOWIE URZEDNICY PAN STWOWI NIERAZ NA WYSOKIM
STANOWISKU I MYSLA ZE IM WOLNO TORRTUROWAC FIZYCZNIE PSYCHICZNIE
MORALNIE....POMYLILI SIE A TO POPROSTU NAZYWA SIE MAFIA.....
OTO LIBERTE FRATERNITE EGALITE NIEKTORYCH ADMINISTRACJI FRANCUSKICH I ICH
PRACOWNIKOW.....
SWIAT SIE MUSI DOWIEDZIEC O TYM CI LUDZIE I ADMINISTRACJE PRZYNOSZA WSTYD
FRANCJI .............

ESZCZE JEDEN MALY WYCINEK...
JAK SIE DOMAGA SWOJEGO PRAWA TO ADMINISTRACJE I ICH PRACOWNICY WYSYLAJA POLICJE
KTORA BEZ NAKAZU WYLAMUJE DZWI WYKRECA RECE ZAKLADA KAJDANKI I TO INWALIDZIE Z
UTRATA 80% ZDROWIA ZADAJAC TORRTURY Z MIESZKANIA ZNIKA PIEC TYSIECY EURO 2
BUTELKI WODKI DOKUMENTY POLSKIE KTORE PO KILKU MIESIACACH PODRZUCAJA DO SKRZYNKI
NA LISTY ....POLICJANT W CYWILU JEST PIJANY ZE LEDWO STOI NA NOGACH BYLI NASLANI
ZEBY ZABIC I TE NIEKTORE ADMINISTRACJE ROBIA ZEBY ZABIC PONIEWAZ MYSLA ZE UDA IM
SIE UKRYC SPRAWY KRYMINALNE PRZEKRENTY RASIZM....
JESTESMY MORALNIE FIZYCZNIE PSYCHICZNIE WYKONCZENI Z MOZLIWOSCIA NAGLEGO I W
KAZDEJ CHWILI ZGONU....
RATUNKU RATUNKU... RATUNKU....
WYSLALEM DO BIURA KRAJOWEGO PO PODOBNA WIADOMOSC ZOSTALA BEZ REAKCJI......

RATUNKU RATUNKU RATUNKU

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Wczoraj słyszałem o faulu na Wasilewskim, jeszcze w trakcie meczu. Ale dzisiaj zobaczyłem całą sytuację z boiska- straszna sprawa. Gorzej niż z Eduardo z Arsenalu. Szkoda, że ten idiota Axel Witsel zmarnował karierę naszego najlepszego (jak na Polską kadrę) obrońcę reprezentacji :cry: Brak słów :|
Obrazek


Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

taką siostrzyczkę to bym z przyjemnością ukarał 8)

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Właśnie się dowiedziałem, że niepotrzebnie wydałem pięć stów na bilety na Eurobasket bo się okazało, że mój stary dostał darmowe wejściówki na wszystkie mecze rozgrywane w Łodzi. Trochę lipa, ale może z drugiej strony załatwi mi darmowe bilety na Depeche Mode.

A tak swoją drogą śledzi ktoś poza mną te Mistrzostwa Europy? Bo ja się strasznie podpaliłem, a z tego co widzę to wielka impreza sportowa odbywa się w Polsce jakoś tak bez echa.
A licky boom boom down!!!

Kacper
Mudżahedin
Posty: 331
Lokalizacja: Wrocław...no dobra - Zakrzyce Małe

Post autor: Kacper »

Nie rozkminiam :shock: Najebałem się tak, że nie mogę znaleźć przycisku "odpowiedź" na nowej gildii :shock:



Lol, jest. Chwilę temu bez kitu nie było xD

Awatar użytkownika
Aveer
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Aveer »

b_sk pisze:A tak swoją drogą śledzi ktoś poza mną te Mistrzostwa Europy? Bo ja się strasznie podpaliłem, a z tego co widzę to wielka impreza sportowa odbywa się w Polsce jakoś tak bez echa.
Ja z Twojego posta dowiedziałem się ze tegoroczny Eurobasket odbywa się w Polsce ;).

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Nie rozkminiam :shock: Najebałem się tak, że nie mogę znaleźć przycisku "odpowiedź" na nowej gildii :shock:



Lol, jest. Chwilę temu bez kitu nie było xD
Obrazek
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

a ja miałem koszmary, to poszedłem po wino z rano i nie ma jak się najebeać z rana :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Aveer pisze:
b_sk pisze:A tak swoją drogą śledzi ktoś poza mną te Mistrzostwa Europy? Bo ja się strasznie podpaliłem, a z tego co widzę to wielka impreza sportowa odbywa się w Polsce jakoś tak bez echa.
Ja z Twojego posta dowiedziałem się ze tegoroczny Eurobasket odbywa się w Polsce ;).
Mowimy o tym sporcie gdzie nasz wieczny rezerwowy z NBA i jeden amerykanin z importu wygrywaja mecze za reszte kolegow? :)

Ale w sumie ja wczoraj troche widzialem bo chyba lecialo w przerwie miedzy siatkowka a noga :)

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Michaelius pisze:Mowimy o tym sporcie gdzie nasz wieczny rezerwowy z NBA i jeden amerykanin z importu wygrywaja mecze za reszte kolegow? :)

Ale w sumie ja wczoraj troche widzialem bo chyba lecialo w przerwie miedzy siatkowka a noga :)
Wbrew pozorom nie jest ich tylko dwóch bo Lampe to tez jest gracz, który w Europie nie ma się czego wstydzić, a gdy trochę spoważniał i przemyślał parę spraw jest w tej chwili jak najbardziej materiałem na gracza NBA. A Marcin wiecznym zmiennikiem jest tylko dlatego, że wylądował w klubie za największą gwiazdą wśród centrów młodego pokolenia. W Dallas byłby spokojnie graczem pierwszej piątki i myślę, że w najbliższym czasie zmieni klub i w tej pierwszej piątce wyląduje i nie mówię tego tylko dlatego, że trenowałem z nim kiedyś w jednym klubie. :P Więc co by nie było daje nam to już więcej klasowych graczy niż w całej reprezentacji piłkarskiej.

Natomiast co do siatki, to nie mogę zrozumieć fenomenu tego cholernie nudnego sportu. Mój ojciec przez prawie całe życie grał w siatkówkę na poziomie akademicko-amatorskim więc siłą rzeczy się tego naoglądałem i grać nawet też trochę potrafię, ale oglądanie siatkówki to dla mnie męczarnia, którą przebija tylko słuchanie żenujących dżingli puszczanych w trakcie meczów reprezentacji (tego to nawet mój stary zdzierżyć nie potrafi :) ).
A licky boom boom down!!!

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

A Lampe nie wyjechal ze zgrupowania z jakas kontuzja ?

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Biorąc pod uwagę, że ma średnio 17,7 punktów i 7,3 zbiórki na mecz to chyba nie :wink:
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

b_sk, a gdzie sprawdzasz statystyki ?
Ogólnie trzeba przyznać, że fajną paczkę udało się zebrać jak na polskie warunki. Bo należy jeszcze pamiętać o Ignerskim i jego magicznych trójkach w 2 meczu. Osobiście niezbyt mi pasuje Chyliński (nie ten poziom), a szkoda że nie ma Dylewicza.

BTW, widziałeś to: http://www.sport.pl/koszykowka/1,65031, ... rson_.html
:)
Pozdro
-ism

ODPOWIEDZ