Kto po Benhakerze?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Kto po Benhakerze?

Post autor: Kalesoner »

Jakby ktoś zorganizował demonstrację "ludzie przeciw pzpn" to się wybiorę. :x
Obrazek

Yuby
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: MSWiA
Kontakt:

Post autor: Yuby »

Kalesoner pisze:Jakby ktoś zorganizował demonstrację "ludzie przeciw pzpn" to się wybiorę. :x
Taka denonstracja miałaby większe poparcie niż Love Parady w Berlinie :p
" Niech wygra ten, kto ma więcej szczęścia w kościach!!! "

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

d-wens będzie trenował polska reprezentacje
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

czyli znajomy dastora sie nie mylił...

Awatar użytkownika
SoplicA
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: SoplicA »

Myślisz że jesteś niezłym zawodnikiem mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/koszykarskie-triki-xxxx

Myślisz że że wszystko wiesz o kościach, mylisz się---> http://patrz.pl/filmy/niesamowite-triki-z-koscmi-do-gry

Brak komorki tylko priv na BP

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

W polskiej piłce jest na każdym szczeblu taki burdel i gnój że już dawno nie interesuję się tym sportem... same zapite czerwone mordy w rządzą polska piłką, ciągłe machlojki lewa kasa jakieś mega przegięcia! I co najgorsze ciągle Ci sami ludzie, ludzie którzy nie zasługują żeby rządzić polską piłką... sami piłkarze też już się wyczerpali już dawno nie widać żadnych tak naprawdę i godnych uwagi talentów! ciągle Ci sami partacze w reprezentacji a ludzie się ciągle dziwią czemu zawsze dostajemy w dupę...
imo żeby cokolwiek ruszyło w tym sporcie trzeba naprawdę dużych zmian poczynając od czubka tej góry lodowej.
Benhaker zrobił co mógł i tak naprawdę to nie miał z kim pracować i z czego wybierać co najlepsze :>
w Polsce jak zauważyłem jest jeden problem ciągle Ci sami ludzie, wszędzie... w piłce w rządzie na prezydenta no kurwa! człowiek nie ma kogo wybrać samo gówno za złotej tacy podane ze aż się rzygać chce...
nie wierze ze w Polsce brakuje utalentowanych piłkarzy z ikra którzy potrafią grac z fantazja a nie jak drewniana noga starego pirata :> trzeba zmian i to zdecydowanych, trzeba odświeżenia konkretnego i miejmy nadzieje ze do 2012 coś się w tym sporcie zmieni... ale to chyba złudne nadzieje... ja wolę siatkówkę!

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

siatkowka dla mnie nie ma jaj, takie bezkontaktowe pykanko z jednej strony na druga :mrgreen:
tu jest dobry artykul: http://sport.wp.pl/kat,1912,title,Siatk ... omosc.html
oczywiscie final sie ogladalo i jak wygrali mocno cieszylo.. ale wyobrazcie sobie co by bylo gdyby pilkarze wygrali ME :) tydzien wolnego, na placu defilad 100 tyś ludzi a nie 5 i rozpierdziel na rynku w kazdym wiekszym miescie...

a wracajac do tematu to ze bedzie Majewski czyli przydupas PZPNu to jest IMO prawie pewne...

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

no jeśli ma być tak jak piszesz to piłka nożna z pewnością zostanie bez jajec... tak jak piłkarze z reprezentacji :> i cały pzpn :>
a lewandowski chyba najlepiej doświadczył "jajecznego" charakteru tego sportu... ja dziękuję za takie nóg cięcie gięcie
Benhaker chyba odetchnął z ulgą po tylu latach trenowania drewnianych nóg :badgrin:

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Popularność siatkówki w Polsce jest i tak fenomenem na światową skalę. To jest sport mało lubiany na świecie i bez dużych pieniędzy. Najlepsi siatkarze zarabiają pieniądze na poziomie słabego piłkarza, czy koszykarza. Marcin Gortat będąc zmiennikiem grającym po parę minut w NBA zarabia tyle, co cała Polska kadra siatkarzy razem wzięta. Jak bardzo by Polacy tego sportu nie lubili nie zmienią faktu, że na świecie jest on traktowany jak plażowa zabawa i takie jest też podejście sponsorów. To, że mamy sukcesy nie spowoduje nagle, że kogokolwiek poza Polakami będzie ten sukces w najmniejszym stopniu interesował. Jeśli już mielibyśmy z jakiegoś sportu robić chlubę narodową, to z lekkoatletyki bo tam mamy niezłe wyniki, a tym cały świat, a nie tylko Polacy się interesują.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Wiecie co, przed chwilą widziałem w "Wiadomościach", że każdy może zgłosić się na trenera reprezentacji. Dlatego po Benhakerze chcę być JA! :mrgreen:
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Wiecie co, przed chwilą widziałem w "Wiadomościach", że każdy może zgłosić się na trenera reprezentacji. Dlatego po Benhakerze chcę być JA! :mrgreen:
uuuuu Kononowicz by się bardziej nadawał :badgrin: lepiej się nie pchaj do tego bagna

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Kalesoner pisze:Jakby ktoś zorganizował demonstrację "ludzie przeciw pzpn" to się wybiorę. :x
http://www.koniecpzpn.pl/


Masz okazję, zabierz wszystkich JH to może i FW wpadnie. :wink:
Pozdro.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Siweusz pisze:
Kalesoner pisze:Jakby ktoś zorganizował demonstrację "ludzie przeciw pzpn" to się wybiorę. :x
http://www.koniecpzpn.pl/


Masz okazję, zabierz wszystkich JH to może i FW wpadnie. :wink:
Pozdro.
404 Page Not Found

The page you requested was not found.
Obrazek

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

U mnie działa, spróbuj jeszcze raz.


EDIT.
Są nowe powołania.
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,70785 ... ki___.html
Ciekawe, czy teraz będzie mniej picia w kadrze?

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

Powrót Dudka -> epic fail
Obrazek

Awatar użytkownika
Asterix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: Asterix »

Eh, nic się nie zmieniło - za 2 lata jak przyjdzie co do czego to Dudek będzie napewno dalej bez formy a możnaby przecież powołać do pierwszego składu Kowalewskiego albo Kuszczaka to by się może w końcu jakiś skład zaczął od bramki ustalać.

W polu już jest lepiej ale Rogera to ja bym nie powoływał, to samo dotyczy Lewandowskiego (Roberta) - dla mnie jest zbyt drewniany - uważam że Grosicki to dobry wybór ale Brożka to bym wymienił na Sobiecha z Ruchu albo Małeckiego z Wisły - dla mnie Brożek to tylko biegać potrafi.

Generalnie moim zdaniem nie ma co wracać do "Starych gwiazd" tylko tworzyć nową reprezentację. Myślę że w 2012 nie zagramy za dobrze bo jesteśmy za daleko z umiejętnościami do całej reszty - większość naszych zwycięztw (ostatnio nie było ich za wiele) wynika moim zdaniem ze szczęścia i słabszej dyspozycji przeciwnika. W momencie jak nasza reprezentacja nie gra na najwyższym poziomie (a moim zdaniem zdarze się to za często to możemy dostać bańki z każdym)

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

O "końcu pzpn" słyszał już prawie każdy. Ale tu http://www.fifauefa.pl/ można podpisać się pod listem do fify i uefy.
Warto, może Piechniczek pójdzie na emeryturę wreszcie.

Obrazek

Czytajcie banner :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Hehe zajebiste:D:D, a tak na serio to PZPN to jedno wielkie bagno :( . Powinno się to załatwić tak jak w Rosji to Putin zrobił, rozwiązać związek i zrobić całkiem nowy :D 8) . Tylko pewnie na polskie realia jest to nierealne :cry: :evil:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Obrazek LOL warto obejrzeć

ODPOWIEDZ