zróbmy z Wochu przegięcie

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
żyraFFa
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144

Re: zróbmy z Wochu przegięcie

Post autor: żyraFFa »

ja bym wziął 3 i 4 i może 5
Jest moc :D

Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: PIOTROSLAV »

weźcie skasujcie ten temat, bo z kazdym postem robi sie coraz wieksze pierd.olenie.

Wszyscy zgadzają się że WoCh jest niedorobiony, bo cos za drogie, cos bez skirmisha, coś za niskie staty ma....

Skończcie pisać kto ma jakie pomysły, bo nic to nie wnosi, a co najważniejsze nic to nie zmieni.

Podrecznik i FAQ są jakie są, armia wygląda jak wygląda i koniec tematu.

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

Witam
Może nie jestem za tym aby robić z wocha przegięcie , ale parę rzeczy powinno wyglądać nieco inaczej.
zacznę od
!-Obniżenie kosztów , od razu dodam ze niewielkie.
np.Zmniejszenie kosztów marków w niektórych jednostkach , albo zmniejszenie ceny punktów za niektóre modele, powiedzmy że warriorzy będą tańsi o 1 pkt(to sporo)
@-Warshrine są nieco bublowate. Sporo kosztują a prócz Giver od Glory nie mają nic wartościowego w sobie.żeby to było jakoś grywalne to powinno liczyć się 2 na jeden slot rar, albo skoro jest to giver of glory to powinnno też dawać swojego marka wszystkim jednostkom w odległości powiedzmy hmm 6 cali (oczywiście tym które nie mają żadnego marka). Wiem , że mozę byc to uznane za przesade, ale w pierwszym przypadku, jak by grać na 1500pkt jako slot rar kupić 2 warshriny za te 260pkt i dokupić im po marku to za jakieś niecałe 300pkt nie dostajemy niczego rewelacyjnego.W drugim przypadku gdy warshrine daje nam marka to strasznie by "ugrywalniło?" to piechotę. Na konnice i jednostki typu DO nie miało by to znaczenia bo chyba nikt nie będzie jechał knightsami 8 cali na turę.
#-Co do spawnów , o ja PXXXXXXX, co to za jednostka która ma 2k6 ruchu. W najlepszym przypadku ruszamy się aż o fenomenalne 12 cali.Ciekawe ile razy w bitwie uda nam się rzucając 2-ma kośćmi wylosować 12 oczek. I jakie będzie to prawdopodobieństwo , że będzie to akurat przy ruchu spawna a nie np. przy ucieczce jakimś regimentem. Myślę , że średnio nasz spawn bedzie chodził 25 mozę 35 cali w całej bitwie.
$-Rydwan tańszy, o 20pkt.
%-coś z forsakenami , pojawił sie pomysł na forum zeby byli skirmisch, pomysł całkiem dobry
^-Jakiś ciekawy baner dla bsb-ka
&-maruderzy na piechote też powinni mieć dostęp do broni rzucanej, w cenie po 1lub 2 pkt za toporek albo 1 pkt za dzide do rzucania.
*-Powinien byc taki przedmiot który można użyć na początku tury magii przeciwnika, przedmiot sprawia że sie wygrywa gre.Ponieważ to potęzny przedmiot proponuje go za 51 pkt, tak aby mogli go mieć tylko lordowie :)


po to jest forum , zęby popierdolić. mozę ktoś powie cos ciekawego przez przypadek i mozę komus sie to przyda.
(-Na końcu psy, nie wiem co ale jakoś mi nie pasują. Chyba to co można im dokupić jest kiepskie albo nieopłacalne. Nie wiem po co to zrobili.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Forum jest po to,by się wypowiadać.
Temat jest,de facto, związany ze spekulacjami.
To już nawet pomarzyć i pogadać o tym nie można? [-X

Awatar użytkownika
Zelgadis
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 121

Post autor: Zelgadis »

Wiewior-lbn pisze:-Powinien byc taki przedmiot który można użyć na początku tury magii przeciwnika, przedmiot sprawia że sie wygrywa gre.Ponieważ to potęzny przedmiot proponuje go za 51 pkt, tak aby mogli go mieć tylko lordowie
albo by kosztował 51 pkt i był dostępny tylko do max 1999 pkt - tak blisko a jednak tak daleko by wygrać bitwę - może jakiś sędziea nie azuważy, że ten przedmiot kosztuje 51 pkt - i robimy sobie takiego bohatera z tym przedmiotem :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: [-o< [-o< =D>
Koszmarnie jest być kucharzem na służbie bogów chaosu:

- Nurgl je tylko ser pleśniowy i kiszoną kapustę
- Khorne uwielbia posiekane na plasterki, krwiste steki
- Slaanesh kocha babeczki przygotowywane w ogniu namiętności
- Tzeenth jest za zmianami więc ogłosił strajk głodowy

ODPOWIEDZ