Adamek vs Gołota i inne walki tysiąclecia

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Adamek vs Gołota

Post autor: ANtY »

Tyle czekania, a tu 40 sekund walki, heh.
W sumie to pudzian się na niego rzucił, jakby jakiś niedźwiedź mu wpadł do domu.
Na miejscu najmana to bym z domu nie wychodził, tyle gadał, że go zniszczy, a później pudzian przeturlał go z jednego końca ringu na drugi.
W sumie dobrze, że go nie zabił pudzian, bo jakby jak na następnych walkach go złapał i rzucił nim głową o podłogę to sędzia by nie zdążył zareagować nawet.

W sumie to pudzian ma tyle siły (10?), że nie musi nawet uderzać w czułe punkty, wali po prostu gdzie popadnie, normalny człowiek bez takiej wytrzymałości (10?) nie odważyłby się tak kopać po kolanach jak pudzian.

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

Uderza niczym sam Bloodthirster ^^

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

pudzian
siła10
ws5
t5
w5
i10
bs4
a10
ward2+
k6+1impaktów
najman
siła3
ws3
t3
w1
i3
bs3
a1
sędzia zawstydził pudziana
siła10
ws10
t10
w10
i10
bs10
a10

pudzian vs najman
-pudzian zadaje 4 impakty zadając3rany
-nabija se cr'a 5ran
-najman płacze
-nagle z boku wbija sędzia i pudziana ochronił tylko ward :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

W mojej skromnej opinii to Najman źle się do walki przygotował. Spodziewał się, że Pudzian będzie go próbował sprowadzić do parteru i tam wykończyć i miał niemiłą niespodziankę. Pudzian tymczasem wykorzystał taktykę stosowaną przeciwko bokserom w K1, mocno kopać po kolanach, wybić z równowagi, a później korzystając z chwilowej przewagi wykończyć. Tylko kto by sie spodziewał że kop Pudziana bedzie taki wyjebisty, choć w sumie to powinienem w końcu to Pudzian. No to teraz zobaczymy kto będzie następnym przeciwnikiem Dominatora, ja życzę mu jak najlepiej i tego aby w następnego przeciwnika również zrównał z ziemią.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2009, o 14:32 przez Tullaris, łącznie zmieniany 1 raz.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Chciałbym zobaczyć Pudzian vs. Nastula.

Tullaris nie po kolanach tylko po udach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

kopnięcia wg. Mnie i tak lądowały na łydkach,
podobno nastepna walka ma być Pudzian vs Nastula ciekawe kiedy :)

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

A pieprzycie ze jakby trafil na kogos lepszego. To jest jego debiut, jak sie potłucze dłużej ze 2 lata wtedy bedzie mozna ocenic jakim jest fighterem nie teraz.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

nadal nikt nie odpowiedzial ze 'znawcof w TV' dlaczego pudzian mial buty... moze wszystko bylo ustawione... ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Tak ale debiut bardzo udany, jeśli Pudzian będzie trzymał tak dalej, no i oczywiście mocno trenował to zostanie zajebistym rozpierdalaczem w MMA, a zastanawiam się jak by sobie poradził w K1?
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

walka nie była ustaiona na pewno ;) bo nie wyglądał jak walka Gołoty :)
takie buty można miec w mma

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Manfred pisze:takie buty można miec w mma
ok :) tak czy siak na pewno Pudzian +30 do podbijania serc publiki a kazda walka bedzie przynosila slawe, kase i wielbicielki ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

i 200 tysiaków wessał w te 40 sec. a najman dostał po łydach, spierdolił i 50 też w kieszeni :>

Halun
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: W-wo

Post autor: Halun »

A sędzia który się w sumie najwięcej narobił (odgiąć łapę Pudziana łatwo nie jest [-X ) pewnie zwykłą pensję dostanie...

Fajna walka, spodziewałem się wygranej Pudziana ale jego styl mnie zadziwił :twisted:

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Najbardziej mi się podobało jak sędzia złapał Pudziana za rękę, a on się z opóźnieniem zorientował, że go trzyma :mrgreen: . Swoją drogą dobrze, że najman dostał, po co się tak wywyższał. Jak przyszło co do czego to się zbrejkował. :D
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

to się zbrejkował. :D
Powiedziałbym ,że testu terroru nie zdał :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Znajomy mi wysłał fragment z jednego postu na jakimś forum literatury polskiej:
"Rozwiązano wielką zagadkę z trzeciej części "Dziadów" Adama Mickiewicza. Autor zapisał, iż zbawiciel narodu polskiego ma liczbę czterdzieści i cztery.
Po walce Pudzianowskeigo z Najmanem, która trwała dokładnie 44 sekundy mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że to on jest naszm zbawcą" [-o<
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

już to widzę pudzian wybawca narodów hie hie.

(ten koleś nie był tylko wybawcą narodu polskiego lecz ogólnie narodów uciemiężonych, nie że ma liczbę tylko ta liczba odpowiada za jego imię)

ale widzę że boks potrafi pokrzepić serca a dokładnie pudzian

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Jee zbawca Pudzian to dopiero Hardcor :twisted: :twisted: :twisted: .
Pytanie do Pudzina pisze:Z kim chciałbyś się więc teraz zmierzyć?
Pudzian pisze:Nie myślę nad tym. Wiem jedno - od takich zawodników jak Paweł Nastula, czy Mamed Khalidov to jeszcze kilka mocnych strzałów bym przyjął. Może większej krzywdy by mi nie zrobili, ale na pewno by mnie obili. Ale za siedem miesięcy już tak nie musi być. Jak mówiłem, piętro po piętrze.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

troche Pudzian potrenuje i moze byc calkiem dobry. Spodziewalem sie ze rozniesie przeciwnika na ringu ale obstawialem ze 2 minuty walki. a tutaj kuku.
gdzies sie wkomponowala w serie polsatowskich reklam :evil:

przeciwnik nie byl zbyt wymagajacy,obaj debiucik w MMA...ale testosteronu nie widzialem. za to gdyby nie sedzia to zakonczyloby sie to dluga hospitalizacja.

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

moze, jak by pudzianowi udalo sie choc raz czysto trafic ;)

ODPOWIEDZ