Bretońska Galeria

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Taselhof
Plewa
Posty: 5

Re: Bretońska Galeria

Post autor: Taselhof »

Bardzo fajnie wyszły wam te figsy choć są z przed trzech lat

Awatar użytkownika
Lutor Huss
Pseudoklimaciarz
Posty: 22
Lokalizacja: Ulthuan

Post autor: Lutor Huss »

Bardzo fajnie pomalowałeś te fksy.Szacun :mrgreen: .
Ostatnio zmieniony 13 gru 2009, o 19:10 przez Lutor Huss, łącznie zmieniany 1 raz.
Co do braku kolan... widzałeś kiedyś takie spodenki japońskich samurajów? Tam nawet dupy nie zobaczysz.

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

A tak w ogóle, to słownik ortograficzny nie boli...
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Codranger
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Codranger »

Albo mozilla ;]
Kervyn pisze:gobbosy na godzinie drugiej, o Pani!
Sprzedam Styrodur!!!

Awatar użytkownika
Kervyn
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kervyn »

http://www.mousillon.com/pictures.html

WOW :shock:

Zabójcze wykonanie, zwłaszcza Banshee, Dire wolfy, Fell baty.

No i spoko pomysł na połączenie dwóch gier: http://www.roundtable-bretonnia.org/ind ... mitstart=0
Queek.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

undeady mozna zrobic z wszystkiego. to juz ktores tam robione z bretki...kiedys byla b.fajna armia zrobiona z elfow. kwestia umiejetnosci modelarskich i pomyslowosci.

szachy-pomysl ok. ale wykonanie juz b.slabe

Awatar użytkownika
Codranger
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Codranger »

Kervyn pisze:gobbosy na godzinie drugiej, o Pani!
Sprzedam Styrodur!!!

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

czesc naprawde mi sie podobala...czesc jakby nie w moim klimacie.
ale calosciowo prezentuje sie naprawde fajnie!

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Część to chyba fotki modeli malowanych dla GW.
Obrazek

Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

Witam, co myślicie o tych rycerzykach? Jak wam się podobają ich kopie? Jeśli ktoś nie jest pewny co to jest to już mówię, to naprawdę są wkręty ;) miałem po prostu kilkanaście połamanych kopi a z wykałaczek wyglądały okropnie, do tego te stare metalowe np od obecnego na zdjęciu tristana były po prostu giętkie jak plastelina (kto ma takie ten wie), na ten sposób wpadłem podczas robienia pokoju :)

Obrazek
Największa maruda na Border Princes 8)

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Mega dobry patent !! =D> super to wygląda ... myślałem ze poprostu pobawiłeś sie drucikiem i owinołeś nim lance ... 100 lat bym myślał i bym nie wymyślił :wink:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

hmmm... moim zdaniem lepiej już by wyglądały normalne gwoździe+odrobina GSu. Ale zawsze to jakiś innowacyjny pomysł. Wyglądają nieco dziwnie ale jest ok :)
Obrazek

Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

W sumie też ciekawy pomysł z tym gwoździem, nie wpadłem na to jednak a teraz już nie będzie mi się chciało tego zmieniać, mam jeszcze kilka dość oryginalnych pomysłów, nie tylko do bretki. mam miedzy innymi zmodyfikowane podstawki do pegazów. Dwa z nich są lekko na ukos, zamiast tych pałeczek z tworzywa sztucznego są te duże wykałaczki do szaszłyków, lekko podcięte i obaj się trzymają bardzo dobrze. Natomiast czempion ma pod sobą coś na kształt drzewka. A tak naprawdę jest to mniej więcej połowa zużytego długopisu razem ze sztyftem plus kawałek drucika ze spinacza wszystko pokryte jest ręcznikiem papierowym z wikolem. Inne nie do bretki to mój cannon, zrobiony z połowy oryginalnego cannona, którego znalazłem w częściach które kupiłem, dolna połowa to mazak, do tego drewienka, dwa odlewy kół (mam nowe oryginalne, ale nie miałem czasu się nim zająć bo mam armie do przemalowania) Ostatnie to moje pierwsze dzieło, a mianowicie wilkołaki. Łby wilków (miałem tylko dwa niestety) ramiona warriorów chaosu i korpus plus nogi Ved lizardmena ;), jak zrobię zdjęcia, to podeśle :) Aha i zapomniałbym o zrobionych z M@A pielgrzymach, z tarczami z trzywarstwowej spilśnionej masy włóknistej połączonej wikolem ( czytaj trzy kawałki papieru ;) )
Największa maruda na Border Princes 8)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

hehe... widzę, że mógłbyś napisac poradnik: "Warhammer - zrób to sam" ;)
Szczególnie ciekaw jestem wilkołaków. Czekam na fotki jakieś.
Obrazek

Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

Oto wszystkie moje wynalazki, cannon i dwa wilkołaki są jeszcze nieprzemalowane, pozostałe tak, ten czarodziej jest dla kumpla, który zrobił swojego ale on nie był zbyt ładny, to jest jego modyfikacja. Ten rycerz ma kropierz z papieru ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek
Największa maruda na Border Princes 8)

Paulus
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Paulus »

Wiesniaki i pegazy nie sa straszne, a reszta tylko troche :wink:

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Weź wywal to zdjęcie działa, bo jest okropne.

Awatar użytkownika
rebeliant
Wałkarz
Posty: 55
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: rebeliant »

Serio tak jakoś mi nie podchodzą te foty.Próbuj rozwadniać może farbki i stosować pędzelki malarskie z reguły pomaga^^. Imo oczy kobyly wyszly zabojczo :mrgreen:
A good beginning makes a good ending

Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

To już jest osobisty pogląd każdego, ja osobiście z mojego malowania nie jestem w 100% zadowolony, ale uważam, że niektóre figurki wyszły mi nader przyzwoicie. Raczej żadnych zdjęć już tutaj nie zamieszczę, bo mi się nie chce, tak samo na razie nie będę wywalał tych zamieszczonych, jako, że są one nie pokazem moich umiejętności malarskich, ale ogólnej pomysłowości w tworzeniu czegoś ciekawego nawet jeśli nie ma się talentu plastycznego. Powiem jeszcze ze jak ostatnio oglądałem niektóre figurki to częśc z nich wymagałaby przemalowania, ale ja chyba już nie będę się w to bawił, zostawię takie jakie są ;)
Największa maruda na Border Princes 8)

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Czempion do realów. Malowany dość dawno, ale że ostatnio zacząłem bawić się obróbką grafiki to postanowiłem wrzucić.

Jest to pierwszy z tych kolesi których wrzuciłem kilka stron temu.

Teraz maluje ( a w zasadzie kończe to co zacząłem rok temu) lorda na Hipopotamie. Jak skończe to też postaram się jakieś foto zapuścić.

Edit. Troche wiecej zdjęć
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

ODPOWIEDZ