Lizaki 2350

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Lizaki 2350

Post autor: kamelot »

Takim czymś zamierzam dzisiaj zagrać ze szczurkami:

Slann ( generał, cupped hands of the old ones, bane head, dispell scroll, focus of mystery, focused rumination, belcaming cogication ) 460pkt.
skink priest ( 2lvl, engine of the gods, dispell scroll, diadem of power ) 440pkt.
saurus scar veteran ( bsb, cold one, burning blade, enchanted shield ) 170pkt.
3x10 skink skirmishers 3x70pkt.
2x10 skinks 2x50pkt.
5 cold one cavalry ( musician ) 185pkt.
20 temple guards ( fcg, war banner, blood statuette of spite ) 405pkt.
4 tarredons 120pkt.
3 terradons 90pkt.
2x cannon 2x85pkt.

Jak sądzicie? Da radę?
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Torkil
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: Torkil »

przerzuciłbym bsb na Slanna i dał na szmacie warbanner właśnie, zostawiając tg zwykły sztandar. I to chyba tyle jeśli chodzi o zmiany.

Poza tym działa posysają klimatycznie, i ogólnie wychodzę z założenia że jeżeli ktoś sobie bez nich nie radzi grając tą armią to powinien ją zmienić:P. Ale to tylko moje zdanie małego skinka z niedawnego wylęgu ;).
"tupyn tzlaga anapaq quito qrizliz!!" - Tichi Huichi
JareK pisze:A pisze tak wymagajaco Bo pisze na iPhone a on Sam poprawia mi niektore slowa. I nie zawsze to zauwaze.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Praktycznie rozpiska którą byłem na Narbutta ostatnio... Tylko bsb z WB miałem na Slaanie, dwóch kowbojów, 2x4 terki i mniej TG. Helka prasnęła w engine i zmiotła stedzia, brama do nieba zabrała Slaana z gwardią i po grze było...

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

A czy mogę mieć na slannie i war banner i przedmioty???
Jeśli chodzi o działa to grałem już kilka razy na salkach/razordonach, a na działach jeszcze nigdy , więc chcę zobaczyć czy dadzą radę
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Torkil
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: Torkil »

Tak możesz Slann jest wyjatkiem od zasady.

Grolshek, miałem odwrotną sytuację na lokalu w Katowicach :D tyle że to stedź zjadł helkę, a żaba z odrzucaniem 6 na jednym magu efektywnie uniemożliwiała rzucenie bramy ;)
"tupyn tzlaga anapaq quito qrizliz!!" - Tichi Huichi
JareK pisze:A pisze tak wymagajaco Bo pisze na iPhone a on Sam poprawia mi niektore slowa. I nie zawsze to zauwaze.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Torkil pisze: Ale to tylko moje zdanie małego skinka z niedawnego wylęgu ;).
Jestes wyjatkiem w tym nowym wylegu, ktory ostatnio bardzo slaby jest.


Rozpa generalnie standard.

ODPOWIEDZ