HE na Bazyliszku 2010

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Re: HE na Bazyliszku 2010

Post autor: emiel_regis »

pierwsze przemyślenia nad magiczną armią to u mnie też był BOH, i od razu stwierdziłem, że przynajmniej dla mnie - jest zbyt losowy i za słabo komponuje się z ewentualnymi innymi czarodziejami:
-masz 60% szans że dostaniesz czar, którego potrzebujesz - w 1 z 3 bitew na normalnym turnieju, w 2 z 5 na masterze... i to są prawdopodobnie bitwy przegrane, bo nie masz wielkiego kopa poza tą pitką, dużą kuźnią itp na ifce
-jeśli nie wejdzie ifka - przeciwnik zbija czar (prawdopodobnie - chyba że masz wymaksowaną resztę magii, ale na BP za wiele nie dorzucisz...
-arcy + banner of sorcery oznacza że wchodzą 2 czary/tura. z czego na jednym pewnie nie będzie ifki... trochę drogi zestawik jak na takie efekty...
-jeśli dorzucisz innych magów - to oni i tak się nie przebiją tak samo jakbyś miał 2 magów lev 2 bez banner of sorcery - bo na arcy i tak masz ifkę, więc cały dispell idzie po nich
Generalnie to teoretyzuje - w zyciu nie gralem magiem na ksiazce - ale jestem ciekaw, co sprawia, że przynajmniej zdaniem niektórych - warto wziąć taki zestaw...

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

jak juz wczesniej mowilem, dyskusja na temat boh vs nieboh jest podobna do dyskusji wyzszości nazwy ziemniak nad nazwą kartofel.
nie bede sie rozpisywal o plusach i minusach;] kazdy je zna jesli zagral pare bitew na jednym i drugim arcymagu;]

czekam na relacje andrzej! jak kazdy chyba;]
pozdrawiam
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Wielkie gratulacje dla Andrzeja =D>
WL rocks!! :twisted:

A co do Arcy, imo turniej pozwalał na jego lepsze wykorzystanie niż zazwyczaj i smok wróci do łask (chyba że faktycznie pitka będzie testowana osobno).
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Raport będzie wkrótce :)

A co do pitki, to na 99% smok będzie testował na swojej. Więc myślę, że faktycznie będę grał na Arcy. Zwłaszcza, że jest jeszcze best covers, który wzięty na mojej kombinacji gwarantuje, że smok nie rusza się od 2-3 tury (chyba, że będą miscasty, na co bez maszyny jest większa szansa)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Myślę że tak jak boosta dostał mag(przez sex maszynę) tak i lekko przycięty został smok(przez bretońca) – arcy był więc lepszym wyborem na Bazyliszka,

Co do tego czy arcy lepszy jest na partyzantkę WE – nie byłbym pewien…
:P

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

racja co do smoka vs WE.
nawet się sprawdza, ale nie zarabia na siebie realnych punktów. Robi genialną strefe śmierci :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

spam przeniesiony.

pozdrawiam
Obrazek

Ronin
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: Ronin »

Dzieki za raport Andrzej. Dla tych co jeszcze nie czytali:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=167&t=21954

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

raporcik nieczego sobie ;) wyniki tym bardziej :D miło zobaczyc armie HE tak wysoko w tabeli, gratulacje :)

p.s. w kategorii "Akcja Turnieju", pierwszą nagrode otrzymuje Andrzej i Jego BB w CC z gralowcami, pegazami i czyms tam jeszcze :P

ODPOWIEDZ