Moje pomysły dot. WoChu-To nie jest propozycja zmian w BP!

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Re: Moje pomysły dot. WoChu.

Post autor: Duke »

Przykro mi ale tworzysz inną armie .Niczym Likaon taki wishlist nie ma szans powodzenia.Lepiej domagać sie Dogsów a nie pracować na marne.Sory,doceniam twoje pomysle bo sa bardzo ciekawe i przemyślane ale to zbytnia ingerencja w warhammera.
Obrazek

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Przykro mi ale tworzysz inną armie .
I po raz kolejny muszę tłumaczyć. To nie jest wishlist, to jest inna armia. Zmodyfikowany przeze mnie WoCh. Napisałem ją, aby oddać hołd Mortalom, jako armii w mojej koncepcji opartej na piechocie.

Zmieniłem tytuł wątku, by uniknąć przyszłych insynuacji o żądanie niemożliwego :wink:

Lepiej domagać sie Dogsów a nie pracować na marne
Praca nie poszła na marne :D Będą play testy, przytnę, co przegięte, wkleję na Warseera. Będę co jakiś czas aktualizował i poprawiał( bo jest to cosik amatorszczyzna!). Mój projekt nie umrze, póki ja tu jestem :wink: I nie żądam ani uważam, iż kiedykolwiek zostanie zaakceptowany. Jeśli ktoś weźmie pod uwagę grę takowym, będzie to i tak mój wielki sukces.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Tylko w Polsce ludzie są tak nastawieni do nowatorskich pomysłów, za granicą by przeszło, acz w jednej rzeczy muszę się zgodzić GW nie znosi być poprawiane i gdy gracze przerabiają zasady. Natomiast bardziej "zadwolnym" wzrokiem spogląda na nowatorskie pomysły takie jak np. dodatkowe przedmioty, jednostki lub dodawanie slotów(GW tak zarabia), czy tworzone od zera armie(Nocne gobliny, ChD(to że ich nie wydają to sprawa praw autorkich), swego czasu ogry był armią autorką swego czasu można było przeczytać na scibdzie ogry sprzed 13 lat, gnoblar horde są dopuszczane na wielu turniejach), ale jednocześnie spójne z fluffem(czego o ryboludziach powiedzieć nie można bo według fluffu GW to morskie potwory anie wesołe syrenki). Acz jednak mam nadzieję że pomysł Vizdysoma się powiedzie.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Tylko w Polsce ludzie są tak nastawieni do nowatorskich pomysłów, za granicą by przeszło, acz w jednej rzeczy muszę się zgodzić GW nie znosi być poprawiane i gdy gracze przerabiają zasady.
i sami zachęcają do zmiany zasad w głównym podręczniku od kilku edycjii :mrgreen:
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Nie długo przeprowadzę testy tego "podręcznika", póki co jak robię rozpiskę to chyba najlepiej za generała mieć bez markowego-caddiego z lore of Metal, wtedy możesz mieszać jednostki absolutnie dowolnie pomijając wymagania klimatyczne tego podręcznika a to nie o to chodzi, prawda?
Kolejna sprawa to moce giver of glory są kompletnie nie zbalansowane, AP nie równa się PA, Hate no i bajeczne 5+ warda w obszarze, w żaden sposób a ucinając MoS drogę ucieczki <nie poprawiając przy tym ani lora slanesha, ani jednostek - kompletne nic tylko go podrożyłeś> zupełnie zniszczyłeś ten mark. Fakt herosów ma lepszych, ale przypominam że to nie jest herohammer :>
Póki co wiedzę bezmarkowego czarodzieja, 2 exaltedow slanesha całą armię Tznicza i ewentualnie w rare poza warshrinem (czyli na 2k lub więcej ptk.) jakiegoś potworka slanesha albo shagotha, który z s8 i d6s5 hitami bez range jest chyba lepszy od heleny i to o niebo. I to by była naprawdę dobra rozpiska turniejowa, która myślę że miałaby szanse się nawet przebić gdzieś wyżej.
Paskudny uśmiech power gamera

ODPOWIEDZ