Opis...

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Opis...

Post autor: Sławol »

SexRocket pisze:
Sławol pisze:Nie wtrącam się, bo cieszę się tutaj dobrym zdrowiem póki co i chyba nikomu nie zaszkodziłem...
jak bys pisal jeszcze tylko krotsze posty to mozna by Ci przyznac odznake wzorowego forumowicza :lol2:
Jakbyś choć RAZ przeczytał wszystko DOKŁADNIE I ZE ZROZUMIENIEM od początku do końca, co mam Ci do powiedzenia, tobym nie musiał się tyle produkować :P

Heh... Do wzoru mi trochę brakuje, bo sam mam duży podpis, nikt nie zauważył od X czasu...

Jeśli liczyć od kreski, to ja mam:

- pozdrowienie z ksywką,
- dwa adresy,
- baner,

Ktoś to widzi w ogóle? :lol: A co dopiero, gdybym miał 3 banery... ;) Ale mogę mieć to, co mam? Bo zaraz się okaże, że muszę coś wywalić ;)

I czemu jeszcze nikt tego nie pociął, co? Już dawno powinienem dostać bana :mrgreen: Anubis miał tylko obrazek i to mniejszy, niż ja wszystko razem wzięte ;) Chyba że linki, cytaty i inne duperele są pomijane, a cięte są tylko duże banery...

To wszystko też już na rozluźnienie było ;)

Kryst, nie podpuszczaj mnie!

P.S. Teraz każdy będzie swój podpis analizował :lol:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

P.S. Teraz każdy będzie swój podpis analizował
Ja swój na pewno :D

już tyle nie gadaj, bo przeliczą długość mojego i ban do wakacji :(

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tomash zaczyna, krucjaty przeciwko za duzym podpisom, do regulaminu nie wpisuje jaka moze byc ich wielkosc, Ziemko sie stosuje i wycina za duze podpisy i jeszcze mu sie za to dostaje ;)

Normalnie I love it ;)

ODPOWIEDZ