Propozycja Barbarossy.

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Re: Propozycja Barbarossy.

Post autor: Jasiuuu »

z banner of rage ? : ] spotkałem raz takich na turnieju , wyciągnięcie psami i szarża na bok - przegrali combat o 9

:mrgreen:

ale najbardziej epicko było na WI Bartys miał combat gdzie było 9 do 19 : ] kosmos
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Jasiuuu pisze:z banner of rage ? : ] spotkałem raz takich na turnieju , wyciągnięcie psami i szarża na bok - przegrali combat o 9

:mrgreen:

ale najbardziej epicko było na WI Bartys miał combat gdzie było 9 do 19 : ] kosmos
proste :)
chyba że przeciwnik taki ogarnięty że idziesz warriorami do przodu (z frenzy :D:D:D) i jeszcze da się zaszarżować na stegadona/hydre czy co tam innego :D

a z ghoulami to oni sobie doskonale radzą nawet goli ;) ogólnie na wampiry to można samych warriorów wystawiać.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

z Ghulami sobie radzą o ile nie są wskrzeszane non stop - a to i tak pojedynek typu core vs specjal 3x droższy więc wiadomo co 1v1 wygra : ]
Obrazek
T

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Jasiuuu pisze:z banner of rage ? : ] ale najbardziej epicko było na WI Bartys miał combat gdzie było 9 do 19 : ] kosmos
Ja wygrałem na PGA combat o 23 :))))

I został jeden plewny zombias związujący 3 moje unity :o
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Rekord kombatu to wg. mnie zasadziły na pre-bazyliszku czarne orki jak z gholanem zaszarżowały 2 klocki zombich na raz. Sypneło się ich 20 :twisted: ( taak, oba wyparowały )
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

ODPOWIEDZ