N. Gobbasy + herdy + pająki + chukki =?

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eiko2
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

N. Gobbasy + herdy + pająki + chukki =?

Post autor: Eiko2 »

Witam,
Mam ja sobie takuteńką wizyjkę armijki:
- klocuszki nocniczków z fanatyczyjkami, (klocki N.gobbasów + fanatycy)
- pomidorki z pasterzykami (herdy)
- pajączuszki z łuczykami (piątki spider riderów z łukami)
- balistki goblinków (spear chukkas)

I teraz pytaneczko: czy taka wizyjka ma sensik? :mrgreen: czy ewentualnie po malusieńkich zmiankach sensiku by nabrała ;)

oczywiście nie mierzę w top 10 Polski, tylko w domowe funowe gry z kumplami :wink:
Obrazek

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

klocki nocników z fanolami to podstawa kazdej rozpy ;) Z herdów nie korzystałem to nie wiem, ale wyglądaja ciekawie. Pająki natomiast ludzie przeważnie zastępują wilkami. Oba fasty swoje zalety mają, ale wilki są szybsze i to chyba jednak jest kluczowe (chociaz poison i lazenie przez las bez kar jest bardzo fajną opcją przemawiającą za pajęczakami). Na balistach też gra każdy i to się naprawdę fajnie sprawdza. Im więcej tym lepiej. Park maszynowy to gobliny mają wysmienity trzeba przyznac, z czego chukki najlepsze na upierdliwe smoki :D
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

Jak na funową rozpe to spoko. Możesz sie bawic również w full serwis w którejs odmianie zielonoskórych.

NIe zdarbniaj tak bo dostaje tików nerwowych jak patrze na Twój post. :twisted:
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

ODPOWIEDZ