Mieszkanie w Bydgoszczy ;)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Re: Mieszkanie w Bydgoszczy ;)

Post autor: Oni No Maćko »

Tory do nikąd to nic. Przez prawie rok mieliśmy kładkę/most który łączył wyspę młyńską z niczym (kończył siękilka metrów przed brzegiem, bo miasto nie sprawdziło kto jest właścicielem ziemi z którą wyspa miała być mostem połączona. Teraz ten most ma bardzo specyficzne zakończenie :) Dodam, że chodzi o ścisłe centrum miasta Bydgoszczy.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
— Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

po powrocie z Mazur poszukam na płytce i wrzucę fotki :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

"korki w mieście które potrafią bardzo wkurwić ."

potwierdzam. stałem kiedyś w bydzi 3 godziny w korku
"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Tak jakby korków w innych miastach nie było…

Co do torów – w Krakowskich czy Bielskich ulicach też są, nic nadzwyczajnego.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
mikadorus
Mudżahedin
Posty: 232

Post autor: mikadorus »

Może i nie są takie jak w Wawie czy pewnych miejscach w Łodzi ale samo ułożenie miasta jest korkogenne.
Bydgoszcz to dłuuuga kiszka. (wschód-zachód). O ile podróż z północy na południe trwa ok. 15min to z E-W już godzinę jak dobrze pójdzie.
Uprawianie seksu jest dla każdego faceta imperatywem. Kształtowanie wyglądu bez wątpienia służy poprawieniu swej atrakcyjności, a co za tym idzie możności uprawiania seksu. Jeśli robisz to tylko dla siebie, to znaczy, że chcesz uprawiać seks z samym sobą. Jeśli budujesz mięśnie dla siebie, to jesteś pedałem

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

no korki masakra... jak jedzie sie z torunia do bydgoszczy to 20min do bydzi i 40 minut do centrum (jak dobrze pojdzie)...
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Jose pisze:no korki masakra... jak jedzie sie z torunia do bydgoszczy to 20min do bydzi i 40 minut do centrum (jak dobrze pojdzie)...
Smutna prawda ale dla człowieka który ogarnie miasto przejazd przez nie zabiera o wiele mniej wystarczy tylko wiedzieć gdzie nie wjeżdżać aby nie stać:) [co nie Ziemko :wink: ]

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Laik pisze:Tak jakby korków w innych miastach nie było…

Co do torów – w Krakowskich czy Bielskich ulicach też są, nic nadzwyczajnego.

No to u was :p . Ja we Wrocławiu tak nie mam (albo przynajmniej nie widziałem).
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

gokish pisze:
Jose pisze:no korki masakra... jak jedzie sie z torunia do bydgoszczy to 20min do bydzi i 40 minut do centrum (jak dobrze pojdzie)...
Smutna prawda ale dla człowieka który ogarnie miasto przejazd przez nie zabiera o wiele mniej wystarczy tylko wiedzieć gdzie nie wjeżdżać aby nie stać:) [co nie Ziemko :wink: ]
z moich obserwacji wynika ze problem korków ostro się pogorszył na przestrzeni kilku lat... zawsze się gdzieś stoi... nawet jak się wie jakie ulice omijać...
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No z ksieciem Tomaszem zrobilismy w kwietniu niezly rajd ok 14-15 i udalo sie jakos korki ominac, ale generalnie tak jak piszesz Jose na przestrzeni lat Bydgoszcz strasznie stala sie zapchana obojetnie o ktorej i gdzie.

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

Afro pisze: mieszkanie znalazłem na Błoniach (tak na 90% myślę), studia mam już za sobą, wyjeżdżam 'za pracą' ;) Ciężko mi pytać o coś dokładnie, bo szukam ogólnych informacji, rzeczy typu ile kosztuje piwo w barze to sprawdzę osobiście, głownie chodzi mi o to, czy nie jest nudno w mieście, czyli jakieś koncerty/życie wieczorową porą itp. Co do warhammera, to podrzućcie jakies miejsca, gdzie można wpaść i spotkać kogoś grającego.
Na Błoniu fajnie się mieszka - to chyba jedno z najlepszych osiedli pod względem komunikacji. Zwłaszcza jeśli mieszkasz w pobliżu pętli autobusowej. Ale... jeśli masz lub planujesz dzieci to się przeprowadź. Na Wyżyny najlepiej...

A grającego nikogo nie spotkasz raczej, bo ludzie są zżyci i umawiają się głównie w domach. Jak już się przeprowadzisz, to poproś Ziemka o dostęp do naszego forum.

A z ciekawości - za jaką pracą wyjechałeś?

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

Jose pisze: e tam gadanie. jak ma się "szczęście" to i w centrum można po łbie dostać... po prostu w niektórych rejonach jest większa szansa... 8)
E tam gadanie. Żeby dostać, trzeba mocno chcieć...

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

to chyba raczej zależy od tego kto chce uderzyć a nie kto chce dostać :mrgreen:
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

TomCio pisze:
Laik pisze:Tak jakby korków w innych miastach nie było…

Co do torów – w Krakowskich czy Bielskich ulicach też są, nic nadzwyczajnego.

No to u was :p . Ja we Wrocławiu tak nie mam (albo przynajmniej nie widziałem).
No tak :D u was to wolą tory usuwać na szybko :D
Obrazek

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

łuuuuuu na bogato widzę. :D
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

remont na powyższym zdjeciu trwa juz tyle lat, że mogą sobie pozwolić...:/

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

słuchajcie, a jak wygląda jazda rowerem po mieście? są jakieś ścieżki? zawsze chciałem jeździć rowerem do pracy :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Eee niby tego trochę jest w mieście :D ale to zależy dokąd chcesz dojechać :D

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Afro pisze:słuchajcie, a jak wygląda jazda rowerem po mieście? są jakieś ścieżki? zawsze chciałem jeździć rowerem do pracy :)
Sciezki niby sa, ale ja mam jakos wrazenie, ze nigdy nie sa tam, gdzie akurat chcesz jechac :)

Generalnie troche ludzi na rowerach smiga, wiec chyba sie da. Z tymi korkami to bym nie przesadzal. W godzinach szczytu to bywa ciezko, ale gdzie tam Bydzi do takiego np poznania w trakcie targow... :wink: Problem pojawia sie, jak chce sie dostac z jednej strony rzeki na druga... ale i tu nie jest tak zle, czasem trzeba chwile postac i tyle. To juz gorzej jest w tej kwestii w Toruniu przy smiganiu przez wisle. Nie demonizowal bym w tej kwestii Bydgoszczy... sam za Bydzia nie przepadam, mimo ze tu mieszkam, ale zle nie jest. Ze malo sie dzieje (typu koncerty i inne takie), to prawda, ale tez jak czlowiek poszuka to znajdzie to czy owo do roboty. Dobry klub na piwo tez sie znajdzie.

Co do grania, to Kohorta jest tylko, a w zasadzie to AZ Kohorta jest :wink: Z lokalem do grania gorzej, cos nam to organizowanie miejscowki nie idzie... najczesciej gramy jak Piotr powiedzial... "po domach".

pozdrawiam!
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

ODPOWIEDZ