Arena - przecieki

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Re: Arena - przecieki

Post autor: Skaven »

Widzisz Kris, nudziło ci się to masz zajęcie, po co nam jakaś głupia ankieta jak możesz do każdego pm pisać, potem podliczać to wszystko i porównywać :wink:

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

@Barbara
Co mają do tego mojej jajka? Mogę Ci zagwarantować, że nie robi im różnicy, czy będzie 3k, czy może Border patrol :wink: Kacper jak zwykle pozjadał wszystkie rozumy :mrgreen:
Skaven pisze:nudziło ci się
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Może chcesz się na parę dni zamienić leserze :?:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Spoko wchodzę w to, bedziesz pracował, malował, chodził na uczelnie, pisał projekty i chodził na treningi :wink: W porównaniu z tym opiekę nad dzieckiem wciągam lewą dziurką w nosie ;)

Poza tym ja pewnie będę udupiony w robienie terenów których jest dużo za mało więc nie piedziel tylko rób ankiete :D


A tak na marginesie mam nadzieję ze nie jesteś uczulony na jad ptaszników, bo trzeba Agatę wyciągnąć z terra i je wyczyścić :D

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Na 8ed Mieliśmy już:
Kohortex 1600 pkt
Silesian 2500 pkt
Macki 2000+1000 pkt
Będzie jeszcze Bazyliszek i Bitwa na 2400 pkt
Patrol by pasował bo jeszcze nie było :mrgreen:
a tak na serio to może jednak zrobić lajtowe 2.000 pkt żeby szybko rozegrać bitewki i się kulturalnie powłóczyć/schlać po Kraku? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Skaven tylko sie nie przemęcz tą ciągłą pracą. Wiesz co odpocznij sobie my sie wszystkim zajmiemy...niemożna pozwolić żeby nam sie księciunio za bardzo zmęczył :wink: :wink: :D :D

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Odezwał się ten który najwięcej robi :D Skoro ja mam się wszystkim zajmować, niech Kris ci kaszkiet zrobi skoro takie psiapsióły jesteście , :D

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Skaven pisze:Zdrada! ...niech Kris ci kaszkiet zrobi
nie popadajmy w skrajność :D :wink: :wink:

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Skaven pisze:Spoko wchodzę w to, bedziesz pracował, malował, chodził na uczelnie, pisał projekty i chodził na treningi :wink: W porównaniu z tym opiekę nad dzieckiem wciągam lewą dziurką w nosie ;)
Ta, weź sobie jeszcze całe Veto, gry szkoleniowe i poświęć odpowiednią ilość czasu na poksa. Oczywiście ja w wymianę wchodzę bo: gorszy na uczelni niż Ty nie będę, malował będę lepiej niż Ty robił gry, a treningi przerabiałem kiedy Ty mówiłeś na gówno papa. W sumie dalej mówisz - zły przykład :mrgreen:
Skaven pisze:Poza tym ja pewnie będę udupiony w robienie terenów których jest dużo za mało więc nie piedziel tylko rób ankiete :D
Kurde, jeśli taki leń jak Ty weźmie się dzięki temu za robotę, to mogę zrobić i trzy ankiety.

Skaven pisze:A tak na marginesie mam nadzieję ze nie jesteś uczulony na jad ptaszników, bo trzeba Agatę wyciągnąć z terra i je wyczyścić :D
Agata luz, gorzej jakbym przy tej okazji natknął się na Twojego starego wracającego po porannym darciu się na osiedlach: "zieeeeemniakiii, kartofleeeee" :mrgreen:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

ksch pisze:
Skaven pisze:A tak na marginesie mam nadzieję ze nie jesteś uczulony na jad ptaszników, bo trzeba Agatę wyciągnąć z terra i je wyczyścić :D
Agata luz, gorzej jakbym przy tej okazji natknął się na Twojego starego wracającego po porannym darciu się na osiedlach: "zieeeeemniakiii, kartofleeeee" :mrgreen:

AAAAAAAAAaaaaaaaaaaa....zabiłeś mnie tym :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

@Krzyś
Wiesz jak to mówią, "job is better than blow job" , wiec wole mieć starego który rano wraca z ziemniakami niż twojego który wraca z otartymi kolanami :D

Co do uczelni to prawda jest ciężka ale tu akurat muszę Ci przyznać rację, nie wiem po kij mnie tam jeszcze trzymają :mrgreen:

@Undead

Ty się nie ciesz i nie podlizuj bo ty też od niego opierdol dostaniesz, ale pewnie cie na gg nie przyłapał żeby ci nawbijać :wink:

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

KOffam was panowie =D> ... Zaskoczony jestem że jeszcze w waszych przepychankach nie dostało sie mnie - tak profilaktycznie jak zawsze ... "A ty Dildo jesteś taki siaki i owaki bo bla bla bla ..." :lol2:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Skaven pisze: @Undead

Ty się nie ciesz i nie podlizuj bo ty też od niego opierdol dostaniesz, ale pewnie cie na gg nie przyłapał żeby ci nawbijać :wink:
Krzyś to mi możne najwyżej wiesz...to samo co tobie tylko jeszcze mniej :D :wink: :wink:

A ty dildo gęba w kubeł :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

sorry skaven, ale ten cytat brzmiał inaczej "blow job is better than no-job" J.Jameson o krzysie ekonomicznym
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Sorry ale wiem jak to brzmi w oryginale, z tym że równie dobrze mógł bym napisać blebleble i wtedy miało by to taki sam związek ;)

@dildo
Ty się jeszcze bronić nie umiesz więc co to za radość kopać leżącego ;P

@undead

Uuuuu że sie tak nie bałeś mu tak napisać :D

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Obrazek

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

ksch pisze:Sobota - robię rezerwację w lokalu, w którym tradycyjnie gram w poksa, aby zrobić tam mini turniej na relaksie. Zasady: każdy chętny dorzuca 20pln do akredytacji, na miejscu dostaje żetony. Gramy przy dwóch stołach po 8 osób. Po dwóch najlepszych przechodzi do stołu finałowego. Ostra dystrybucja kasy: 60-30-10%.
Mogę dołączyć do tej gry jak nie biorę udziału w turnieju ? :)

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

@Arbal
Jeśli będzie miejsce to można pomyśleć. Ale Ty nie jesteś czasem na nas obrażony kluseczko pucata? :mrgreen:

@Undead
Sorki, ale Ty straciłeś prawo do wypowiadania swojego zdania zamawiając w knajpie herbatę waniliową :lol2:

@Skaven
Co do cytatu to wiesz, ciężko mi stwierdzić co lepsze, ale Ty masz na pewno spory materiał porównawczy :mrgreen:

@Dildo
Nie narzucaj się bo potem będziesz skomleć o łaskę :wink:

Ale generalnie dość gadania, bo mi się temat rozjechał. Mamy trzy opcje dotyczące Areny, które uzgodniliśmy wczoraj. Założę osobny temat w tej sprawie.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Co do ankiety, ze swojej strony dodam że moja propozycja z głupa o patrolu okazała się całkiem fajna, po krótkim zastanowieniu :D

+mało ludzików do wzięcia ze sobą ( wystarczy jedno średnie pudełko)
+mało ludzików do pomalowania przed masterem
+format na który nie ma praktycznie turniejów
+dość specyficzne i inne rozpy niż zawsze
+można sporo bitew zagrać, a mimo to skończyć o ludzkiej godzinie
+bitewki na pełnym chillu

-bardzo małe pkt, komuś może to ewidentnie się nie podobac
-może to ujemnie wpłynąć na frekwencję

Zobaczymy jak ankieta pójdzie, ale chciałem zaznaczyć że warto to przemyśleć ;)

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Poniżej 1000 pts to mi się figurek nie chce wyciągać ;)

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Wiec jeżeli chcesz przyjechać a nie pomarudzić tylko, to zagłosuj w ankiecie.

ODPOWIEDZ