Najpopularniejszy schemat kolorystyczny.

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Najpopularniejszy schemat kolorystyczny.

Post autor: Pretor »

Witam.
Mam w planach pomalować skaveny z IoB w celach zarobkowych (ebay). Jako, że szczurami się wcześniej nie zajmowałem mam pytanie: jaki jest najpopularniejszy schemat kolorystyczny skavenów? Chodzi mi o taki, jaki ma szansę spodobać się jak największej grupie potencjalnych nabywców.

Z góry dzięki :)

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Mi się wydaje, że dużo lepiej by było jak byś założył "studio malarskie" konkurencja jest duża, a na ebayu pełno jest IoB pomalowanych i jakoś nie jestem pewien czy się przebijesz przez masę innych.

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

wydaje mi sie, że schemat w brązach i czerwieniach, ale co kto lubi jednak to podstawowa zasada każdej armii.
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Zdecydowanie czerwień. Jest to kolor dość uniwersalny, ładnie się komponuje z wieloma innymi kolorami i pasuje praktycznie do każdej armii.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

najlepiej malować jak gw w booku bo tak potem z 70% ludzi maluje swoje armie:/

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

słuszna uwaga. dzięki :D

ODPOWIEDZ