Daemon Prince [40k IW]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Daemon Prince [40k IW]

Post autor: Misiek »

Wreszcie skonczylem Swiniaka. Troche sie z nim trudzilem, odlkaldaem na pozniej... Nie jest to jakies super malwoanie ale przynajmniej powoli aramia nabiera wlasnie takowych kolorkow. Troche jeszcze to potrwa bo zostalo do mazniecia ponad polowa, ale sadze ze po wyjsciu nowego AB trzoche sie to wszytko pozniemani i bedzie jeszcze wiecej roboty.. Zwlaszcza possesed marines- Niesamowite figurki.

Co do Swini. Pomalwoalem na standardowe kolory IW- Brudne srebro i zloto. Rozowiutko- fioletowe ciałko. Krwiste slepia i dodatki z kosci.
Nie bawilem sie tez w jakeis konversje zbyt duze bo taki jaki jest mi sie najbardziej podoba. IMO jedna z najaldniejszych figsow GW wogole jaka wyszla.

Obrazek
link do ==>CoolMiniOrNot

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Metaliki świetne, jak je robiłeś? Ogólnie figsa b. mi się podoba :)

Awatar użytkownika
Guard
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Guard »

Metaliki powalające. Podoba mi sie też przejście między skórą a czaszkami na tym czymś nad głowa :wink:
$$$ KUPIĘ KONIE do nowego tiranoc chariotu!!! (sztuk od 1 do 5) $$$

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Pierw od boldgun metalu do mitryl silver. Gdzieniegdzie dodawalem troche bialego zeby byly lekkie smugi.
Po tym zabiegu mieszanki wody, czarnego, brown ink'a i fleshwasha; w roznych proporcjach. Sporo warst washowania wyszlo i troche to czasochlonne ale sie oplaca. Mozna dosc prostymi metodami dosc do dobrego efektu.
zloty to od tin bits przez dwarf bronce do shining gold rozjasnianego mitryl silver. Tu washowanie znacznie mniejsze ( black i brown ink oraz sporo wody).
Beczka i profile matalwoe srednio widac na zdjeciu ale one tez sa metaliczne. Te same metaliczne kolory co na figsie ale washowanie od bestial brown z snakable leather dodajac troche goory red i na koniec washhowanie czarnym z fleshwashem.

Co do kosci to przejscie meidzy rozowym a bezowym ciezko bylo uzyskac bo piewrwszy raz cos takeigo robilem. Ogolnie bardzo kosci nie lubie malowac bo ciezko uzyskac plynny efekt, troche to czasu zabiera.

Awatar użytkownika
Robacek
Mudżahedin
Posty: 207

Post autor: Robacek »

skora wyglada jakos plasko troche i zloto mi sie srednio podoba. srebro wygląda naprawde fajnie. efekt jest swietny tego metalu. jak na stol bardzo fajna figsa:)

Santi
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Wołów, klub Karak Var

Post autor: Santi »

Figsa fajna ale najbardziej podoba mi sie ten mieczyk ;)

Awatar użytkownika
Meter
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Karak Var

Post autor: Meter »

metaliki naprawde fajne ( będe musiał je wypróbować :wink: )


bardzo fajny efekt całości i za to szacun

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

kurde umiesz malowac chlopie zamiast nmn zrobic to jakis metal uzywasz

przejscia superowe kolory tez ok tylko boli mnie ten brak nmn bo wiem ze bys dal rade zrobic i to bardzo dobry

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

max pisze:przejscia superowe kolory tez ok tylko boli mnie ten brak nmn bo wiem ze bys dal rade zrobic i to bardzo dobry
Chodzi Ci o Non Metalic Metal ? Bardzo tego nie lubie. Zwlaszcza na figsach do grania. Nie mowie ze nie umiem bo robilem pare ale szczerze to niezabardzo m ito pasuje do konceptu i zle to wyglada na stole jak sie gra- no bo glownie do tego jest ta armia.
Moze keidyc cos porzadnego zrobie tak zeby pokazac ze umiem... albo i nie.

Awatar użytkownika
Meter
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Karak Var

Post autor: Meter »

Misiek a mógłbyś napisać jakimi kolorami pomalowałeś mieczyk :wink: imho fajnie wyglądały by zbroje khornowe malowane na taki kolor o ile pozwolisz wykorzystać twój koncept :lol:

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

Mieczyk to nic nadzwyczajnego...
Pierw boldgunmetal, chain. , mitryl. lekkie washowanie black inkiem i wfleshwashem.
Poznij jakims zoltym ( chyba goldyellow pomalowalem srodek zaglebien, pozniej przejchalem to lekko gory red ( tego koloru uzywam Vallejo bo jest zdecydowanie lepszy) pozniej mocny slesh wash nierozwodniony w zaglebienia, i na koniec obramowki zaglebien takim dziwnym inkiem firmy niepamietam ( qmpel pozyczyl mi zeby sie pobawic) w kazdym razie kolor zolto pomaranczowy.

Nie wiem czy udalo m isie ale chcialem uzyskac efekt lekkiego swiatla czerwonawego z "runow" podchodzacy pod krew... ( mozliwe ze zrobie zacieki z krwi wypywajacej z zaglebien.. moglo by byc ciekawiej...

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Misiek fajowo to wygląda.
Metaliki jak zawsze. Reszta trzyma poziom :)

Mam nadzieję, że na najbliższym lipcowym turnieju go zobaczę 8)
I chociaż to nie turniej 40 to weź go proszę - bardzo chętnie zobaczę i się poznęcam nad nim :wink:

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

#Ryu musze cie zmartwic ale mnie nie bedzie juz w gliwchach i na turnieju sie nie pokaze... :(
Moze bibliotekarus 3

Halun
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: W-wo

Post autor: Halun »

Metaliki Ci fantastycznie wyszły- mi się podoba zarówno mieczyk jak i reszta. Rogi i czaszki też całkiem dobrze się prezentują ale skóra nie podoba mi się- jakoś tak odstaje od reszty.

ODPOWIEDZ