Nowa Edycja

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Re: Nowa Edycja

Post autor: Naviedzony »

W sensie, że storm banner dla Khemri, czy odwrotnie?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Daw miał na myśli że skavy ze sztormówą to slaby paring dla TK.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

najnowsza kmina na dwóch siódemkach carrionow.... grasz ze skavenami, odpalają sztormówe i Twoje 14 carrionów porusza się 2 cale...
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

No ogólnie pomysł, by opierać swoją taktykę na carrionach jest zabawny :D. Rozumiem, jako wsparcie, bo są niezłymi lataczami, ale to jest nadal siła 4 i ws 3, co to ma poważnego uczynić? No i totalny brak statica.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

na Skaveny jednak najbardziej niszczycielski będzie Warsphinx (oczywiście o ile przeżyje ostrzał i magię). Splackowane klocki Slave'ów i Clanratów będą padać aż miło. :)

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

oczywiście o ile przeżyje ostrzał i magię
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wiesz, problem taki że jego zabijać nie trzeba. Wsuniesz mu z magii/ostrzału 2 W i już się do niczego nie nadaje - klockowi coś wsunie, swoje dostanie, jeszcze na ewentualnego CRa jakiś wound musi zostac a to już ciężko :wink: 5W i unstable to porażka.
Ps: jego ratling na farcie rozstrzela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3354
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Naviedzony pisze:na Skaveny jednak najbardziej niszczycielski będzie Warsphinx (oczywiście o ile przeżyje ostrzał i magię). Splackowane klocki Slave'ów i Clanratów będą padać aż miło. :)

Tiaa

O ile zanim walnie placka sam nie zginie - atakuje ostatni watpie by bodaj marne slavy nie zadawały mu 1-2 ran na ture, wiec sory ale wciaz słaby deal.

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Jak dla mnie sfinksa troszku zabolą nawet wybuchające slavy
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Naviedzony pisze:na Skaveny jednak najbardziej niszczycielski będzie Warsphinx (oczywiście o ile przeżyje ostrzał i magię). Splackowane klocki Slave'ów i Clanratów będą padać aż miło. :)
Na pewno gracze skaveńscy będą płakać po tych slaveach... :roll:

Wyrwie dziad na ryj strzał z latarki i dziękuje. Albo jak Fluffy powiedział. Ratling na farcie go rozstrzela. O ile go najpierw te slejvy nie zjedzą w CC przy farcie :lol2:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Alexander
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Alexander »

Mhroczny Rycerz pisze:
Naviedzony pisze:na Skaveny jednak najbardziej niszczycielski będzie Warsphinx (oczywiście o ile przeżyje ostrzał i magię). Splackowane klocki Slave'ów i Clanratów będą padać aż miło. :)
Na pewno gracze skaveńscy będą płakać po tych slaveach... :roll:

Wyrwie dziad na ryj strzał z latarki i dziękuje. Albo jak Fluffy powiedział. Ratling na farcie go rozstrzela. O ile go najpierw te slejvy nie zjedzą w CC przy farcie :lol2:
:shock: Strach się nie bać tych szczurów
Co cię nie zabije to cię wzmocni

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Alexander pisze:
Mhroczny Rycerz pisze:
Naviedzony pisze:na Skaveny jednak najbardziej niszczycielski będzie Warsphinx (oczywiście o ile przeżyje ostrzał i magię). Splackowane klocki Slave'ów i Clanratów będą padać aż miło. :)
Na pewno gracze skaveńscy będą płakać po tych slaveach... :roll:

Wyrwie dziad na ryj strzał z latarki i dziękuje. Albo jak Fluffy powiedział. Ratling na farcie go rozstrzela. O ile go najpierw te slejvy nie zjedzą w CC przy farcie :lol2:
:shock: Strach się nie bać tych szczurów
Niepotrzebna ironia. Przejrzyj AB szczurasów to wtedy pogadamy. :roll:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

nawet nie będą na niego marnować latarek, tylko poleci jeden teleport, brass orb i po sfinksie

Awatar użytkownika
Alexander
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Alexander »

Czyli co szczury dopakowane są ? =P~
Co cię nie zabije to cię wzmocni

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Alexander pisze:Czyli co szczury dopakowane są ? =P~
Mają jedną przegiętą jednostke- abominacje. I coś co jest imba gwałtem na WFB... SLEJVÓW :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

No te slavy to jest większe przegięcie niż abominacja, na zasadach 8 edycji wieczny stubborn...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Gdyby ktoś jeszcze nie widział oto unboxing nowych paczek TK Film nagrany przez Krakowski sklep Vanaheim.

http://www.youtube.com/user/vanaheimtus ... VrCVnr-7Ro
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

mała poprawka w pliku z podsumowaniem HLP kosztuje 175
Obrazek

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Podoba mi się ten temat. Człowiek wchodzi na chwile i oto co widzi:
-Barbarosse nabijającego się z TK na każdym kroku (W sumie się nie dziwię)
-Co śmieszniejsze ludzi rozkminiających rozpiski na Ptaszkach i jednym spellu
-Co jeszcze fajniejsze to grupka masochistów udowadniająca jak bardzo gówniana jest najładniejsza figurka tej armii, Sphinx
-Najbardziej jednak mnie bawią rozpiski, na 10 jest jedna sensowna a reszta to wolne wariacje na dwa tematy: Jak skombować Carriony, kaszkiety i liczki, drugi temat to ile bezsensownych i nic nie robiących jednostek da się zmieścić na 2400pkt.
Ogólnie fajnie jest. ;)
Trzymajcie tak dalej panowie a tytuł najbardziej poczytnego tematu macie w kieszeni i nie jest to ironia, mnie się tu podoba :).
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Podoba mi się ten temat. Człowiek wchodzi na chwile i oto co widzi:
-Barbarosse nabijającego się z TK na każdym kroku (W sumie się nie dziwię)
-Co śmieszniejsze ludzi rozkminiających rozpiski na Ptaszkach i jednym spellu
-Co jeszcze fajniejsze to grupka masochistów udowadniająca jak bardzo gówniana jest najładniejsza figurka tej armii, Sphinx
-Najbardziej jednak mnie bawią rozpiski, na 10 jest jedna sensowna a reszta to wolne wariacje na dwa tematy: Jak skombować Carriony, kaszkiety i liczki, drugi temat to ile bezsensownych i nic nie robiących jednostek da się zmieścić na 2400pkt.
Ogólnie fajnie jest. ;)
Trzymajcie tak dalej panowie a tytuł najbardziej poczytnego tematu macie w kieszeni i nie jest to ironia, mnie się tu podoba :).
A teraz proszę, wytłumacz co miałeś konkretnego na myśli.

Pozdro

Ps: z niecierpliwoscią oczekuję propozycji grywalnej rozpiski na Sfinksach Twojego autorstwa.

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Czy ja powiedziałem że są grywalne? Powiedziałe, że są ładne. Czytaj uważnie proszę. (Aha kumpel mi zwrócił uwagę, że zachowuję się jak cwaniak, tak więc w geście PR uwaga: "Przepraszam nie chciałem, ja się tu tylko śmieję")
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

ODPOWIEDZ