Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna

Post autor: Grolshek »

Śliczny transparent widziałem:
"TOLA MA DONALDA, DONALD MA TOLE"
jakże adekwatny do zaistniałej rzeczywistości :wink:

Awatar użytkownika
Andy Schleck (Mati)
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: BWT klika-wzgórze św.Maksymiliana

Post autor: Andy Schleck (Mati) »

arka prowadziła doping,od 86 minuty. słabo,że walka o utrzymanie toczy się między zgodami. chociaż możliwe jest,że żadna z tych drużyn nie spadnie. doping może być na ostatnim meczu w gdańsku.
Gdzie jest EIS?

Awatar użytkownika
Vlad
Wałkarz
Posty: 76
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Vlad »

Liczenie na to, że któraś z drużyn nie dostanie licencji jest niefajnie :?

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

No niefajne ale pewnie tak będzie. Oby Arka się utrzymała.

Będzie konflikt w Gdyni?
http://www.weszlo.com/news/6945

Odpowiedź jest krotka i części znana.
Gdzie ku**a byłeś, gdy Arka po drugiej lidze się tułała !?
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
Andy Schleck (Mati)
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: BWT klika-wzgórze św.Maksymiliana

Post autor: Andy Schleck (Mati) »

nie napisałem,że liczę na brak licencji, tylko że jest taka opcja. mam nadzieję,że wszystkie kluby ją dostaną. Arka nie zasługuje na ekstraklasę od kilku sezonów.

konflikt już chyba jest. na razie forum zamknięte. jest tylko oświadczenie. http://www.arkowcy.pl/artykul,3587,1,os ... j-arki.tag
takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

sam mecz zaskoczył. 2:5, Arka kończyła w 8.
Gdzie jest EIS?

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Nie tylko w Gdyni, na meczu Wisły z Lechem też było podobnie (próba dopingu z innej trybuny skwitowane gwizdami i buczeniem młyna)

Teraz zresztą na meczu z Wisłą na Łazienkowskiej zdażało się trybunie południowej gwizdać na okrzyki z żylety.

Generalnie spora część się buntuje i to nie zawsze tylko pikniki

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

To fakt, na Wiśle ponoć nie tylko pikniki łamały protest. U nas też zresztą tak było, że jakaś 1/4 ludzi nie chciała wyjść z derbów, czym doprowadzała nas wszystkich do maksymalnego wkurzenia. Swoją drogą wówczas nasi rywale zaczęli krzyczeć "protestować trzeba umieć", ciekawe co krzyczą teraz #-o Ja generalnie jestem po stronie takich protestów, to co odpieprza ten rząd to ja nie pamiętam nigdy. Niedługo będą z rodzinami kibiców do więzień wsadzać. Gnoje. Teraz wielka nagonka na szefa Wiary Lecha, dostał 6 miesięcy bo chłopa popchnął (nie jakiegoś bidnego typa znikąd, bo się stawiał ewidentnie) i opluł. 6 miesięcy w zawieszeniu, zakaz stadionowy i 2,5 tysiąca grzywny. Za oplucie. Rewelacja. Taki jest klimat, że jak jakaś ekipa zrobi zadymę to pół stadionu ostrzelają (zresztą byłaby to żadna nowość, ja nie raz dostałem gazem, chociaż na zadymy nigdy nie biegałem, a z gładkiej np. kiedyś dostał 65 latek, który przyszedł na mecz z dzieckiem. Rozwaliło dziadkowi policzek).

Piłka nożna dla kibiców :!:

btw pisałem, że chłopaki mają sobie coś do udowodnienia po Kownie. Zapomniałem o zakazie dla przyjezdnych :roll: Swoją drogą to pierwszy raz mamy zakaz dla gości za zadymę kompletniej innych drużyn.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Pierdzielisz.
Za kazde agresywne zachowanie na stadionie powinny byc kary, bo to nakreca innych. Wjazd na kolesia z rodzina, oplucie i bluzganie Twoim zdaniem nie zasluguja na kare? Bez jaj.
Protesty protestami, ale wybraliscie najglupszy i niezauwazalny. Przejedzcie sie wzorem gornikow po warszawie to was zauwaza, teraz wzbudzacie smiech politowania. A ze was ludzie znienawidza za burdy i blokowanie ruchu? I tak nikt was nie kocha.
To, ze dostal ten 65latek, to zaden argument. Jestem przekonany, ze gdyby obok niego nie bylo ultrasow robiacych syf, to nie mialby szansy oberwac. Proste.

Kibole to drugi z powodow przez ktore na polskie stadiony juz nie chodze. Wystarczy ruszyc dupe kawalek dalej, zwlaszcza zorganizowane wyjazdy fanklubow (penya barcy rox), by zobaczyc, ze stadiony i kluby obejda sie bez bydla. Temat zastepczy tematem zastepczym, fakt, ale nie przekonasz mnie, bym wspolczul drobnym skurwysynkom jakich pelno w ultrasach. Przez kuzyna doskonale znam srodowisko polonii wawa, wiec znow nie probuj mi zarzucac, ze nie wiem o czym mowie.

tl;dr
Bydlo do obory.

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

=D>

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

ksch pisze: Teraz wielka nagonka na szefa Wiary Lecha, dostał 6 miesięcy bo chłopa popchnął (nie jakiegoś bidnego typa znikąd, bo się stawiał ewidentnie) i opluł. 6 miesięcy w zawieszeniu, zakaz stadionowy i 2,5 tysiąca grzywny. Za oplucie. Rewelacja.
Zdrowy na głowe to Ty nie jestes.

Pozdrawiam
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Ksch pełna racja. Mądrze przedstawiasz pewne mechanizmy.
Szczerość i Rozwaga władz :wink:

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Nam też zależy na spokoju na trybunach. Problem chuligaństwa znika, jest coraz mniej zadym. Dotychczasowe metody przynosiły skutek, na nowych stadionach praktycznie nie dochodziło do burd. Jedynie przypadki to kiedy kretyni z ochrony albo policji np. zrywali fany co kończyło się parymi szybkimi, za co gazowano pół sektora. Jak dostałeś chociaż raz gazem to pewnie wiesz że to nic przyjemnego. Nie chodzi też o to żeby wybielić nasze środowisko, bo wiadomo święci nie jesteśmy, ale rzecz w tym że metody które w tym momencie podejmuje rząd są z dupy. Nie osiągnie swojego celu czyli wyeliminowaniu radykałów tylko scali wszystkich, bo właśnie pojawił się wspólny wróg. Metody niczym z zeszłej epoki. Odpowiedzialność zbiorowa, zakazy za byle co (siedzenie na schodach, przeklinanie, śmiecenie), zamykanie jak np. w Białymstoku za krytykę rządu.. O nagonce mediów nie wspominając. Generalnie sytuacja jest chora, i nie mam pojęcia jak się skończy.
Kibole to drugi z powodow przez ktore na polskie stadiony juz nie chodze. Wystarczy ruszyc dupe kawalek dalej, zwlaszcza zorganizowane wyjazdy fanklubow (penya barcy rox), by zobaczyc, ze stadiony i kluby obejda sie bez bydla. Temat zastepczy tematem zastepczym, fakt, ale nie przekonasz mnie, bym wspolczul drobnym skurwysynkom jakich pelno w ultrasach. Przez kuzyna doskonale znam srodowisko polonii wawa, wiec znow nie probuj mi zarzucac, ze nie wiem o czym mowie.
zapraszam na mecz, mogę Cie zapewnić że nic Ci się nie stanie, to nie lata 90-te
Protesty protestami, ale wybraliscie najglupszy i niezauwazalny. Przejedzcie sie wzorem gornikow po warszawie to was zauwaza, teraz wzbudzacie smiech politowania. A ze was ludzie znienawidza za burdy i blokowanie ruchu? I tak nikt was nie kocha.
o ile się nie myle na koniec czerwca jest zapowiedziany ogólnopolski protest w Warszawie
Bydlo do obory.
wybacz ale tego nawet nie skomentuje


EDIT:
Aldean pisze:
ksch pisze: Teraz wielka nagonka na szefa Wiary Lecha, dostał 6 miesięcy bo chłopa popchnął (nie jakiegoś bidnego typa znikąd, bo się stawiał ewidentnie) i opluł. 6 miesięcy w zawieszeniu, zakaz stadionowy i 2,5 tysiąca grzywny. Za oplucie. Rewelacja.
Zdrowy na głowe to Ty nie jestes.

Pozdrawiam
A na koncertach, dyskotekach, czy nawet na ulicy nie zdażają się takie przypadki? I czy wtedy jest to temat na pierwszą stronę gazet? I czy wtedy wypowiada się na ten temat nawet prokurator generalny? Odpowiedz sobie sam i zastanów się nad tym co oznacza słowo "nagonka"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Kibole to drugi z powodow przez ktore na polskie stadiony juz nie chodze. Wystarczy ruszyc dupe kawalek dalej, zwlaszcza zorganizowane wyjazdy fanklubow (penya barcy rox), by zobaczyc, ze stadiony i kluby obejda sie bez bydla. Temat zastepczy tematem zastepczym, fakt, ale nie przekonasz mnie, bym wspolczul drobnym skurwysynkom jakich pelno w ultrasach. Przez kuzyna doskonale znam srodowisko polonii wawa, wiec znow nie probuj mi zarzucac, ze nie wiem o czym mowie.
zapraszam na mecz, mogę Cie zapewnić że nic Ci się nie stanie, to nie lata 90-te
:lol2:
Aldean pisze:
ksch pisze: Teraz wielka nagonka na szefa Wiary Lecha, dostał 6 miesięcy bo chłopa popchnął (nie jakiegoś bidnego typa znikąd, bo się stawiał ewidentnie) i opluł. 6 miesięcy w zawieszeniu, zakaz stadionowy i 2,5 tysiąca grzywny. Za oplucie. Rewelacja.
Zdrowy na głowe to Ty nie jestes.

Pozdrawiam
A na koncertach, dyskotekach, czy nawet na ulicy nie zdażają się takie przypadki? I czy wtedy jest to temat na pierwszą stronę gazet? I czy wtedy wypowiada się na ten temat nawet prokurator generalny? Odpowiedz sobie sam i zastanów się nad tym co oznacza słowo "nagonka"
jesli znalazloby sie z koncertu nagranie, o podobnym zachowaniu, to prokurator na pewno by sie tym zająl.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

Na koncerty jakoś nikt z gazem nie wpada- na mecze tak

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

a wypowiem się ja jako głos nie znającego się laika na piłce: z mojego punktu widzenia
kibolom chodzi nie o zamykanie stadionów na publikę(choć bardzo chcą by im uwierzono
że o to im chodzi a czasem nawet zaczynają wierzyć we własne chęci uwierzenia- jakkowiek gramatycznie to
by nie zabrzmiało) tylko by można było "napierdalać" się na stadionie z wrogiem( kibolstwem wrogiej drużyny
pod płaszczykiem "miłości do klubu") , wyrywać krzesełka i rzucać nimi w tych wrednych "psów" bo podobno prowokują
samą swoją obecnością a w rzeczywistości przeszkadzają wandalizować i "napierdalać" się z wrogami więc to gorszy wróg.
(zwłaszcza nieletni kibole lubią jechać na policję). Co więcej prawdziwi kibice lubią trochę bronić kibolską część srodowiska bo jest tam/brat/kuzyn/kumple lub/i z poczucia dumy bycia kibicem nawet jeśli część huligańska robi bydło to i tak trzeba ich bronić bo to swoi a władze wyciągający konsekwencje z ich akcji to wróg i są beele mogą. Nie zrozumcie mnie źle, dla mnie chuligani stadionowi mogą się nawet pozabijać nawzajem byle gdzieś w lesie z dala od cywilizacji i normalnych ludzi a nie przy okazji niszcząc stadion/samochody stojące na drodze/czy srodki komunikacji miejskiej/ czy elewacje budynków napisami typu Piast Chuj czy Legia Miszcz ot tak bo to dla hecy a do tego przynosząc wstyd na wyjeździe reprezentacji jak w Kownie czy podczas Pucharu w Bydgoszczy. Do tego zabawne są te pisemka które można kupić w salonikach prasowych typu "To my kibice". Tytuł niewinny a co w środku, barwne opisy głównie starć między bojówkami.
Tym wywodem kończę moją opinię jakem laik i obserator tego co się dzieje.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

jesli znalazloby sie z koncertu nagranie, o podobnym zachowaniu, to prokurator na pewno by sie tym zająl.
=D> =D> na pewno by o tym pisała wyborcza, tvn pokazywałby powtórki przez kilka dni, a potem zwołano by specjalnie konferencję prasową aby porozmawiać o bezpieczeństwie na dyskotekach, a wojewodowie zamykaliby kluby na potęge! =D> =D>

obudź się.

nikt nie twierdzi że to co zrobił Litar jest spoko, i to fakt że trzeba to tępić, ale absurdalna jest ta cała otoczka wokół tej sytuacji i właśnie ta nagonka* o której tu mówimy.


*słowo klucz

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Bartas pisze:
jesli znalazloby sie z koncertu nagranie, o podobnym zachowaniu, to prokurator na pewno by sie tym zająl.
=D> =D> na pewno by o tym pisała wyborcza, tvn pokazywałby powtórki przez kilka dni, a potem zwołano by specjalnie konferencję prasową aby porozmawiać o bezpieczeństwie na dyskotekach, a wojewodowie zamykaliby kluby na potęge! =D> =D>

obudź się.
nie napisalem ze zająłby sie tym prokurator generalny, lub tez ze bylo by o tym tak glosno. ale musisz zrozumiec ze za rok mamy euro, a ja dzieciaka na euro bym nie puscił. reprezentujecie holote. dajecie po prostu zly przykład.
niezrzeszony kibic przeciwnej druzyny jedzie na stadion zeby obejrzec mecz swojej druzyny. jest sam. do domu juz nie wraca w jednym kawalku. ja tak to widze. wiec przestan pieprzyc bez sensu.

pozdrawiam
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Nie pieprze bez sensu ani nie reprezentuję chołoty. Chodzę na mecze różnych dyscyplin przez przez ładnych kilka lat i nigdy nie stała mi się żadna krzywda. Ostatnio zabrałem swoją 4-letnią chrześnicę, i była zachwycona tym że wszyscy do okoła śpiewali i były "świecidełka" - czyli race :P . Uwierz mi, stadion to nie pole bitwy, nie dochodzi tam do dantejskich scen, kibic o którym mówisz nie wróciłby w jednym kawałku tylko jakby sam tego chciał.

Na Euro masz rację, będzie kompromitacja, ale to nie z winy kibiców, którzy tak swoją drogą zostali na mistrzostwach 06' wybrani najlepszymi, przez organizatorów :P Boje się bardziej o nasze drogi, hotele, dworce, lotniska etc, ale to już inny temat.

Również pozdrawiam

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

Vallarr (czołem Lisie!), Murmi: W pełni się zgadzam.

Porówniania z koncertami nie na miejscu. Zachowanie kiboli to kwestia ciągnąca się od lat.

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

to jak w końcu - pozdrawiasz go czy ma "przestać pieprzyć"? :wink:
co do koncertów czy dyskotek - różne rzeczy się tam też potrafią wydarzyć czasami
lecz myślenie "bo za rok jest euro" tych zdarzeń nie dotyczy. :lol2:
Myślę że albo tu ktoś myśli stereotypami albo dawno na meczu nie był

ODPOWIEDZ