Goblin Wolf Riders - prośba o poradę

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Ushi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144

Goblin Wolf Riders - prośba o poradę

Post autor: Ushi »

Witam

W co uzbroić odział goblińskich wilczych jeźdźców ?
Włócznie ? Łuki ? Tarcze ?

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

jeżeli chodzi o sklejenie modeli to radziłbym się wstrzymać do marca, kiedy (+/-teoretycznie) ma wyjść nowy book, wtedy wyjdzie w co lepiej uzbrajać modele.
W rozpisce aktualnie lepiej wsiąść tylko muzyka jeżeli używasz ich jako fastu (5/6 modeli ). jeżeli jako regon kawalerii (10/15 modeli) to l.armor + spear + fcg .
Osobiście i tak bardziej przemawiają do mnie pająki , ale co kto woli.
pzdr,KG

Ushi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144

Post autor: Ushi »

Ok. Poczekam do marca.
Dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Moze powiem tak, w tej edycji roznica pomiedzy 7M a 9M stracila na znaczeniu w porownaniu do 7 edycji. Natomiast chodzenie po przeszkodach bez organiczen zyskalo, w dodatku zyskala inicjatywa ktora pajaki maja 4 i zatrute ataki tez robia robote. Jak dla mnie nie oplaca sie brac wogole wolf ridersow, za wyjatkiem 15 lub 20 z fcg, la i spearami. Jak decydujesz sie na fasta to postaw na pajaki. Wiem ze wielu bedzie sie ze mna klucic ze 9M a 7M to olbrzymia roznica, a ja powiem ze w tej edycji to krasnale bez problemow szarzuja kawalerie.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Ja osobiście (na stary book) daje tylko shortbow. Ewentualnie muzyka...
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

AwangardowyKaloryfer
Wałkarz
Posty: 88
Lokalizacja: Dęblin woj. Lubelskie

Post autor: AwangardowyKaloryfer »

Z boxa możesz stworzyć ich dwie piątki, jedną sugeruje w włócznie a drugą w łuki ponieważ często mają i to i to (przynajmniej w moim przypadku). Możesz nawet się pobawić i zrobić im włócznie oraz tarcze a łuki na plecach przymocowane.
http://www.demland.info/dem/
Potężna dawka całkiem sporych ilości psów naraz (to wcale nie reklama)

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Zgodnie z nowym bookiem na 90% wilki nie stracą fasta biorąc tarcze, więc dostaniemy mobilny, tani unit z Sv4+
Myślę, że warto przetestować nawet w ilości 10-15 z fcg (i może herosem?)
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Brygu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Brygu »

Z herosami tracą fasta.
Raczej nadal piątka to najlepsza opcja.

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

Zabawne, możemy przemieścić oddział dołączyć do niego herosa i w następnej turze szarżować jak konwencjonalnym oddziałem jazdy. Albo na odwrót oddział jazdy który szybko wyjeżdża z brzydkiego miejsca zostawiając herosa. Zabawne, niekoniecznie sensowne. xD
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

Brygu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Brygu »

Jak fastem się ruszysz przed rozpoczęciem, to ciężko bohaterem dogonić.

Kopaj-Glan
Warzywo
Posty: 15

Post autor: Kopaj-Glan »

Mam pytanie dotyczące zwykłego box'a goblinów: czy są tam nogi od jeźdźców i jaśli tak to w jakiej ilości? Z góry dziękuję

Marek15
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Marek15 »

na 95% w boxie pieszych goblinów nie ma nóg dla jeźdźców, za to w boxie wolf riderów są nogi dla piechociarzy w ilości 1 na 1.

Kopaj-Glan
Warzywo
Posty: 15

Post autor: Kopaj-Glan »

Dzięki, ale byłbym wdzięczny gdyby wypowiedział się ktoś, kto ów box ma i mógłby mi odpowiedzieć na 100% pewności. Ta informacja jest dla mnie ważna

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Nie ma nóg jeżdzców na 100%
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.


Gomi
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gomi »

Pudełko z piechotą różni się z pudelkiem wilków tym że to pierwsze ma 2 razy więcej wyprasek golińskich a to drugie ma dodatkowo ramki z wilkami. Ramki Golińskie w jednym i drugi zestawie są takie same. Więc nogi na piechotę i na wilka są w obu zestawach.

A co do jazdy to ja w nowej edycji gram na Gittila da Hunter i kupuje do niego 9 z łukami moim zdaniem super się sprawdzają :)

Sarkall
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Sarkall »

Do Gittli nie ma figurki więc zakładam, że zrobiłeś konwersję. Mógłbyś zarzucić 1-2 zdjęciami, abym mógł się na czymś wzorować, bo zaintrygowała mnie ta jednostka :).

Awatar użytkownika
Dyd
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Dyd »

W co uzbroić odział goblińskich wilczych jeźdźców ?
Włócznie ? Łuki ? Tarcze ?
Moim zdaniem jedynie w tarcze (4+ save jest fajny).

ODPOWIEDZ