Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Re: Piłka nożna

Post autor: Wilczek. »

Na ostatnim meczu Widzew - Jaga na stadionie zasiadło ponad 100 dzieciaków z różnych miast, zainteresowanym moge wysłać filmy/zdjecia. To tyle w temacie, że nie można przyjść rodziną, dziećmi na mecz. Na większosci meczów nawet bluzgów jest mało, ale wiadomo są też takie gdy lecą bardzo często, np. wszelkie derby. Ja tam jestem dumny z polskiej sceny kibicowskiej mimo, ze dzięki PO czasy nie są dla nas najlepsze.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wczoraj późnym wieczorem szedłem przez miasto i nikt na mnie nie napadł. Ergo: można późnym wieczorem BEZPIECZNIE chodzić po mieście, bez ryzyka , że się zostanie napadniętym. To tyle w temacie, Wilczek :mrgreen: Sorki za lekką złośliwość, ale tak mi się nasunęło. No offence :D .

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Grzesiek, skąd jesteś, z Suwałk? Czy z innego miasta?
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Suwałki, ale jestem "napływowy" :D .

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

smiejagreg pisze:Suwałki, ale jestem "napływowy" :D .
:wink:
Ja pytam z ciekawości, ponieważ regionie płn-wschodnim nie ma kompletnie żadnego stadionu a jedyne miejsce do gry znajduje się przy ul. Słonecznej w Białymstoku. Więc nie chwytam, na jakich Ty stadionach bywałeś, gdzie tak bezwzględnie bluzgają. :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Pięć lat - Legia, bo tam mieszkałem , wcześniej Śląsk ( stamtąd pochodzę) - Górnik, GKS K-ce, ostatnio, jak tylko byłem u rodziców, to jeździłem do Wodzisławia (póki jeszcze grał w ekstaklasie), bo tam miałem najbliżej... Obecnie w Suwałkach budują ( a może już skończyli, bo niedawno roboty jeszcze trwały ) nowy kameralny stadion Wigier - może się przełamię, kto wie :?: :wink: :D .

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Raczej dawne czasy. Trochę się zmieniło. :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mam nadzieję :wink: . Gdyby jednak wszystko było ok, to PO nie miała by pożywki, co by robić sobie kampanię wyborczą ( i tak nie będę na nich głosował :mrgreen: ). I TV nie miałaby co pokazywać co jakiś czas. A jednak ma... Ale juz dosyć na ten temat :evil: :wink: .

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

dla tych co nie widzieli... http://www.youtube.com/watch?v=aSM0jDONvbQ

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Całkiem, jak w polskiej lidze :lol2:

Akcja kozak.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dziwny zespół ta Legia - potrafi nie grać w ogóle przez I połowę, potrafi wygrać mecz pucharowy i potrafi jednocześnie popełnić masę błędów w obronie - wszystko w jednym #-o .
Ale najważniejsze, ze mecz był emocjonujący , no i zwycięski :D . O Wiśle dziś nie wspominajmy, zobaczymy jak zagra w następnym meczu...

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Legia dzisiaj pokazała że potrafi grać na bardzo wysokim poziomie, szkoda tylko że tak bardzo brakuje im regularności w grze. Potrafią grać ambitnie, na jeden kontakt, agresywnie ale zdarza się im przysnąć i obrona ma momenty totalnego bałaganu. Ważne że wygrali ten mecz i idą dalej w przeciwieństwie do Wisły na którą szkoda pisania... ](*,)
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Heinrich K.
Mudżahedin
Posty: 207
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Heinrich K. »


Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 931
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Eeh głupota tych wszystkich zarządów nie ma granic. Nie ogarniam co takiego obraźliwego jest w tym transparencie. Może symbolizować oddanie kibiców. Wielki Dżihad zresztą jest samodoskonaleniem, a ten mały to wojna z niewiernymi.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Już się obsrywają z tą cenzurą na maksa, nawet zawodnicy Hapoelu nie zwrócili na to uwagi, a Ci robią pod siebie i szukają dziury w całym :roll:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

A ja po wspaniałym meczu wisły i pierwszej połowie Legii pieprznąłem pilotem w kąt i poszedłem spać... Świetny jestem... #-o
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Grolshek, odbijesz sobie przy kolejnym meczyku, o ile nie wyrzuciłeś pilota tak, że teraz nikt go nie jest w stanie odnaleźć ;)
Szczerze mówiąc, gra Legii to w tych czasach może o zawał przyprawić. Jacyś Hitchcockowie się z nich zrobili- najpierw Moskwa, ostatnio też stopniują napięcie - gdyby nie to, że oglądałem mecz wczorajszy w knajpie, zapewne moje dziecko wlepiłoby mi żółtą kartkę za niecenzuralne wyrazy już w okolicach 25 minuty :)

Co do sprawy z transparentem- panowie zgromadzeni w stowarzyszeniu Nigdy Więcej twierdzą , że antysemicki... coś się ostatnio zmieniło? Arabowie nie są już Semitami? W porównaniu z akcjami kibiców Hapoelu to pikuś...Inna sprawa, że nie podobał mi się ten banner, ale dajcie ludzie spokój- większe są problemy... Tymczasem rozdmuchuje się do niewyobrażalnych rozmiarów sprawy błahe, nieistotne...
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Karlito pisze:Ważne że wygrali ten mecz i idą dalej w przeciwieństwie do Wisły na którą szkoda pisania... ](*,)
Zawsze tak uważałem :wink: =D> =D> =D>
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

ksch pisze:
Karlito pisze:Ważne że wygrali ten mecz i idą dalej w przeciwieństwie do Wisły na którą szkoda pisania... ](*,)
Zawsze tak uważałem :wink: =D> =D> =D>
Zaraz, zaraz, gdzie jest Cracovia? Ah, już wiem, muszę rozwinąć tabelę. :wink: :mrgreen:




PS. Nie gniewaj się Krzychu. :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

A nasza scena kibicowska dała znów znać o sobie w Holandii. Nie śledziłem tego dokładnie, ale ponoć tam pokazali ... fason :?: :?

ODPOWIEDZ