Skeinsilver a scenariusze.

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Skeinsilver a scenariusze.

Post autor: Furion »

Hej.
skeinsilver pisze:the skeinsilver allows the controlling player to add +1 to the roll to determine which player takes the first turn
meeting engagement pisze:after deployment, the player that set up second rolls a dice. on a roll of 6 they can choose who has the first turn. On a roll of 1-5 the player that set up 1st chooses who has the 1st turn
roll off pisze:if the rules require players to roll off this siply means that each player rolls a dice and the player that scores the highest result wins the roll off. if the players roll the same result, both dice must be re rolled again until one player is the winner - any modifiers that applied to the first roll are also applied to any further rolls
Pytanie: Czy skeinsilver działa w scenariuszach, np. meeting engagement.
Jeśli tak, to dlaczego.
Jeśli nie, to dlaczego.

pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
Furion

Awatar użytkownika
Byro
Niszczyciel Światów
Posty: 4058
Lokalizacja: Wudzyn - Ostland

Post autor: Byro »

Battleline, obaj gracze rzucają na to, kto zaczyna, więc oczywiście działa.
Dawn Attack - rzuca gracz, który wystawiał się drugi, nie rzuca na to czy on zaczyna, rzuca na to, kto decyduje o rozpoczęciu. Jako, że to nie rzut na zaczynanie, a na decyzję, na moje nie działa.
Battle for the pass - zwykły roll off na zaczynanie, na moje działa.
B&G - to samo
Meeting engagement - to samo co dawn attack, rzut nie jest na zaczynanie, a na decyzję o zaczynaniu, na moje - nie działa.
Coma pisze:I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Byro pisze:
Meeting engagement - rzuca gracz, który wystawiał się drugi, nie rzuca na to czy on zaczyna, rzuca na to, kto decyduje o rozpoczęciu. Jako, że to nie rzut na zaczynanie, a na decyzję, na moje nie działa.
Mocny argument. Pokminię nad tym jeszcze, ale wstępnie nie mam jak tego zbić ;)

dzięki, pozdrawiam
Furion

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dokładnie, bo to ni jst rzut na dtermine tylko na choose.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Poza tym, to ów przedmiot nazywa się Skeinsliever, a nie Skeinsilver. :P Chyba, że to literówka w armybooku, ale mi się bardziej podoba oficjalna nazwa i tak.

ODPOWIEDZ