Assassins Creed Revelations

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Assassins Creed Revelations

Post autor: Kefas »

zapowiada się epickie dzieło:
http://www.youtube.com/watch?v=Wo6Q14vBB1c

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Widzialem juz jakis czas temu.
AC-BH byl imho genialny, AC-R bedzie jeszcze lepszy.
Choc nie ukrywam - multi mnie nie kreci.

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 930
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Jestem ciekaw rozwinięcia wątku współczesnego. Chociaż latanie po Konstantynopolu też wydaje się świetne.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mnie wlasnie watek wspolczesny mniej ciagnie, niz fabula wewnatrz animusa.
Widziac niektore screeny z Konstantynopola to szczeka opada.

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 930
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

w czwartej już części wypadałoby żeby wyjaśnić coś. Fragment Edenu już zdobyty, więc i może coś się zacznie dziać. Walki pewnie niestety nie będzie, bo ciężko dostosować assassyna do XXI wieku. Walka ukrytym ostrzem pod koniec dwójki była lekko mówiąc zabawna ;p.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Wczoraj dostałem gorącą przesyłeczkę z grą :)

Czasu nie miałem za wiele. Ale kilka luźnych uwag na początek.

grafika nie jest taka ładna i cukierkowa jak na screenach:) Choć oczywiście jest na bardzo wysokim poziomie.

Slow Motion podczas walki (przy efektownych wykończeniach) ciekawy, ale pewnie się znudzi za jakiś czas.

Fabuła zaczyna się ok, od razu rzuca nas w wir wydarzeń. Zaczynamy w momencie zakończenia Trailera.

Przeciwnicy... no jak zwykle na początku kolesie mają po 1życia i giną od dmuchnięcia. Bez sensu.

Na początku miałem wrażenie, że to bardziej gra akcji niż Assassins Creed... Dotarłem do Constantynopola i mam nadzieje że się to zmieni.


No i paczki z Gram.pl to jakaś masakra test... karton 40x40x30cm a w środku pudełko z jednym dvd... lol :x

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Takze dostalem, ale dzisiaj. Leze w lozku, bo zle sie czuje i zaluje, ze nie moge pograc. Moze jutro?

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Cóż, mój brat sobie nowego asasyna nabył, i trochę mu popatrzyłem przez ram,ie jak gra. Z pierwszych wrażeń mogę powiedzieć tak : Deshmond ma niestety strasznie skopaną facjatę, postarzyli go okropnie :P . Sam początek jest całkiem ciekawy, tylko moment jak ścigamy się z jednym templariuszem wozami, nie wiem dlaczego, kojarzy mi się z "wiochman racerem" :mrgreen:.

Na plus można niewątpliwie zapisać piękno lokacji, konstantynopol jest porównywalnego rozmiaru co rzym, ale ma jednak ładny orientalny klimat. Z nowości pojawiło się też ostrze z hakiem, które naprawdę się przydaje ( Ezio jest jeszcze bardziej wszedobylki niż kiedyś ), duży nacisk położono też na robienie granatów z x-nastu różnorakich składników.

Ogółem wyszedł taki brotherhood+ .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

ODPOWIEDZ