DRACON IX - 1666 pkt. - WEJHEROWO - 11.08.2007
DRACON IX - 1666 pkt. - WEJHEROWO - 11.08.2007
DRACON IX
1. Termin, lokalizacja itd.
Wejherowo,11.08.2007
Wejherowskie Centrum Kultury, ul. Sobieskiego 255
wjazd: 5 zł
Zapisy: 8.30-9.00
Start turnieju: 9.00
Limit miejsc: około 30 (ale jak trzeba to się stołów dostawi - mamy 38 )
Liczymy na liczne przybycie. Szczególnie zapraszamy ziomków z Koszalina
2. Kompozycja armii
* Limited, 1666 pkt.
* 2+ core, 0-3 special, 0-1 rare
* armie z SoC dopuszczone (poza SoCowymi armiami do Dwarfs, O&G i Empire)
3. Bitwy
PUNKTACJA
0-250 10-10
251-500 12-8
501-750 14-6
751-1000 16-4
1001-1250 18-2
1251+ 20-0
Ponadto na każdym stole zostanie rozstawiony jeden objective (impossible, ale nie blokuje LoS) - niekoniecznie na jego środku. Za kontrolowanie go pod koniec bitwy - 200 VP. Wszystkie bitwy są Pitched Battle.
ZASADY KONTROLI:
- przejąć kontrolę nad objectivem może tylko jednostka (lub bohater) o US 5 lub więcej
- aby kontrolować należy być maksymalnie 6'' od obiektu (strefa kontroli)
- w przypadku, gdy kilka jednostek/bohaterów różnych graczy jest w "strefie kontroli", decyduje mniejsza odległość do obiektu, a jeśli jest ona taka sama, to większy US.
- w przypadku jednostek większych rozmiarowo i znajdujących się w "strefie kontroli" częściowo, przejąć kontrolę mogą tylko te, któych większość modeli (lub większa część podstawki dla single modelu) znajduje się w "strefie"
TERMINARZ
8.00-9.00 Zapisy
9.00-11.15 I bitwa
11.25-13.40 II bitwa
13.50-16.05 III bitwa
16.15-18.30 IV bitwa
Tak więc do zdobycia będzie 80 pkt. z bitew
4. Ocena malowania
0-4 stopień pomalowania armii (0-100%)
0-2 detale
0-1 podstawki
0-2 konwersje
0-1 WYSIWYG (jest lub nie ma na 100% modeli)
Do zdobycia za malowanie będzie 10 pkt.
LISTA ZGŁOSZEŃ
1. Scimitar (1521)
2. Xet (1258)
3. Sebastian Wróblewski (2063)
4. DaBoss (1926)
5. Andrzej Sadowski (1799)
6. Grzegorz Pawlikowski (1687)
7. Jason (1305)
8. Rychert
9. Sir Vitor (2047)
10. Haldir (1272)
11. Eustis (1586)
12. Julia Michalska (2261)
13. Chory (1108)
14. Marcin Dorobek (1147)
15. Piotr Dzwonkowski (1171)
16. Marcin Karpiuk (1350)
17. Broda (1069)
18. Gogol
19. Bladeweaver
20. Bigees (1044)
21. Mapet (1000)
22. Malin (1551)
23. Ptasznik (1745)
24. KJ (1327)
25. Błażej (1755)
26. Jakub Michalec (2122)
27. Krzysztof Kołtan (1394)
28. Piotr Pabiś (2180)
29. Łukasz Stiewe
30. Adrian Pieńkos (1702)
31. Laurelin (1872)
REZERWA
32.
1. Termin, lokalizacja itd.
Wejherowo,11.08.2007
Wejherowskie Centrum Kultury, ul. Sobieskiego 255
wjazd: 5 zł
Zapisy: 8.30-9.00
Start turnieju: 9.00
Limit miejsc: około 30 (ale jak trzeba to się stołów dostawi - mamy 38 )
Liczymy na liczne przybycie. Szczególnie zapraszamy ziomków z Koszalina
2. Kompozycja armii
* Limited, 1666 pkt.
* 2+ core, 0-3 special, 0-1 rare
* armie z SoC dopuszczone (poza SoCowymi armiami do Dwarfs, O&G i Empire)
3. Bitwy
PUNKTACJA
0-250 10-10
251-500 12-8
501-750 14-6
751-1000 16-4
1001-1250 18-2
1251+ 20-0
Ponadto na każdym stole zostanie rozstawiony jeden objective (impossible, ale nie blokuje LoS) - niekoniecznie na jego środku. Za kontrolowanie go pod koniec bitwy - 200 VP. Wszystkie bitwy są Pitched Battle.
ZASADY KONTROLI:
- przejąć kontrolę nad objectivem może tylko jednostka (lub bohater) o US 5 lub więcej
- aby kontrolować należy być maksymalnie 6'' od obiektu (strefa kontroli)
- w przypadku, gdy kilka jednostek/bohaterów różnych graczy jest w "strefie kontroli", decyduje mniejsza odległość do obiektu, a jeśli jest ona taka sama, to większy US.
- w przypadku jednostek większych rozmiarowo i znajdujących się w "strefie kontroli" częściowo, przejąć kontrolę mogą tylko te, któych większość modeli (lub większa część podstawki dla single modelu) znajduje się w "strefie"
TERMINARZ
8.00-9.00 Zapisy
9.00-11.15 I bitwa
11.25-13.40 II bitwa
13.50-16.05 III bitwa
16.15-18.30 IV bitwa
Tak więc do zdobycia będzie 80 pkt. z bitew
4. Ocena malowania
0-4 stopień pomalowania armii (0-100%)
0-2 detale
0-1 podstawki
0-2 konwersje
0-1 WYSIWYG (jest lub nie ma na 100% modeli)
Do zdobycia za malowanie będzie 10 pkt.
LISTA ZGŁOSZEŃ
1. Scimitar (1521)
2. Xet (1258)
3. Sebastian Wróblewski (2063)
4. DaBoss (1926)
5. Andrzej Sadowski (1799)
6. Grzegorz Pawlikowski (1687)
7. Jason (1305)
8. Rychert
9. Sir Vitor (2047)
10. Haldir (1272)
11. Eustis (1586)
12. Julia Michalska (2261)
13. Chory (1108)
14. Marcin Dorobek (1147)
15. Piotr Dzwonkowski (1171)
16. Marcin Karpiuk (1350)
17. Broda (1069)
18. Gogol
19. Bladeweaver
20. Bigees (1044)
21. Mapet (1000)
22. Malin (1551)
23. Ptasznik (1745)
24. KJ (1327)
25. Błażej (1755)
26. Jakub Michalec (2122)
27. Krzysztof Kołtan (1394)
28. Piotr Pabiś (2180)
29. Łukasz Stiewe
30. Adrian Pieńkos (1702)
31. Laurelin (1872)
REZERWA
32.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2007, o 11:09 przez Scimitar, łącznie zmieniany 26 razy.
Draconis - FOR EVER !!!
Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild
Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild
- Bladeweaver
- Mudżahedin
- Posty: 340
- Lokalizacja: Wrzeszcz
Buuu ale termin... akurat mam 3 zmiane... co znaczy że kończe w sobote o 6... czyli raczej mnie nie bedzie...
No szkoda wielka Może chociaż jako widz ??Bladeweaver pisze:Buuu ale termin... akurat mam 3 zmiane... co znaczy że kończe w sobote o 6... czyli raczej mnie nie bedzie...
Draconis - FOR EVER !!!
Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild
Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild
A co! moze i ja wyrwę się z roboty Na taki format nigdy nie grałem
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.
Snot Fanpage <<--- , klikać!
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.
Snot Fanpage <<--- , klikać!
Proszę o dopisanie mnie Czy w 18 min zdążę z dworca skm dojść do Klubu?
ID: 1687
ID: 1687
Ostatnio zmieniony 4 sie 2007, o 13:16 przez Heinrich, łącznie zmieniany 2 razy.
- nightclower16
- Mudżahedin
- Posty: 229
- Lokalizacja: SNOT - Gdańsk
mnie też już wstępnie możesz zapisać
ID 2047
ID 2047
Ostatnio zmieniony 4 sie 2007, o 13:35 przez nightclower16, łącznie zmieniany 1 raz.