Temat filmowy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Temat filmowy

Post autor: smiejagreg »

Czy ktoś oglądał już może "Szpiega" :?:

Awatar użytkownika
Siwek
Falubaz
Posty: 1276
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Siwek »

Szukam filmu, ale nie pamiętam tytułu.

Może ktoś będzie go kojarzył?
Kobieta jest ścigana przez mafię, ma zanik pamięci krótkotrwałej chyba. Okładka taka ciemna, czarno czerwona chyba, z przenikającymi twarzami bohaterów, coś takiego.
Kojarzy ktoś może?
Nie do końca zgodne z opisem ale może "Amnezja"??

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »


quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

smiejagreg pisze:Czy ktoś oglądał już może "Szpiega" :?:
ja widzialem.
filmem albo bedziesz zachwycony (np ja) albo na nim zasniesz (np.moja zona).

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na "Zodiaku" nie zasnąłem, wręcz przeciwnie, więc może "Szpieg" też mi się spodoba?

Zauważyliście, jak mało się dyskutuje o filmach ostatnio? A jeżeli już, to o JAKICH filmach? Takiej posuchy i dna w kinematografii - mam takie wrażenie - jeszcze nie było. Coś okropnego.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

generalnie do kina mozna isc poogladac efekty specjalne.

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

A ja ostatnio byłem na "wyścigu z czasem" i mogę wam gorąco polecić.

Oryginalna fabuła i wiele wzruszających momentów.
Genialnie dobrana muzyka Craig'a Armstrong'a

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Drwal pisze:A ja ostatnio byłem na "wyścigu z czasem" i mogę wam gorąco polecić.

Oryginalna fabuła i wiele wzruszających momentów.
Genialnie dobrana muzyka Craig'a Armstrong'a
To samo, może nie jarałbym się niesamowicie, bo spoooroo niedociągnięć można temu filmowi zarzucić, ale... Pomysł jest uber dobry :)

Pozdro!

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Mam pytanie trochę z innej beczki. Wiecie może gdzie mógłbym znaleźć więcej takiego rodzaju muzyki jak w trailerze Hobbita. Nie chodzi o soundtrack tylko o śpiew krasnoludów. Po prostu nie mogę przestać słuchać. Świetni też byli anglojęzyczni bardowie w Skyrimie.
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

Piotras pisze:
Drwal pisze:A ja ostatnio byłem na "wyścigu z czasem" i mogę wam gorąco polecić.

Oryginalna fabuła i wiele wzruszających momentów.
Genialnie dobrana muzyka Craig'a Armstrong'a
To samo, może nie jarałbym się niesamowicie, bo spoooroo niedociągnięć można temu filmowi zarzucić, ale... Pomysł jest uber dobry :)

Pozdro!

No film na pewno ma trochę niedociągnięć, ale ostatnio w filmach jest to coraz bardziej powszechne, że są takie trochę niedopracowane 8) . Ogolnie jak sobie ostatnio patrzyłem to trochę mocno skrytykowano ten film czepiając się niektórych szczegółów w stylu: "a co jakby mu tą rękę z licznikiem obcięli" albo "jakby się urodził bez reki" - takie gdybanie

Nalezy wziąć poprawkę, że jest to film sci-fi i niektórych rzeczy nie można przedstawić w realny sposób.

Największe niedociągnięcia:
- Justin znajduje się nagle nie wiadomo jak wsród 20 ochroniarzy tego milionera weiss'a
- dziewczynka, która dostaje licznik z milionem lat i sama się doładowuje (a przecież jeszcze nie skończyła 25 lat!)
- gra w kasynie w holdem'a - Timberlake ma zjebaną kartę no i dochodzi mu do strita na riverze. Jestem ciekaw jak by tam wyglądał all-in (nie dało by się postawić bo automatycznie byś ginął) ;p
- każdy mógł niby podkraść komuś trochę czasu z licznika bez jego woli. - W zasadzie dowodem na to jest tylko siłowanie się z tym gangsterem, bo tak to ci ludzie dobrowolnie wykonywali se ten transfer, a dać komuś bez jego woli zawsze można

I na prawdę nie wiem co ci krytycy mają do roli Justina, bo jak dla mnie zagrał całkiem dobrze jak na piosenkarza ;)
Czepiajcie się reżysera a nie aktorów.

Awatar użytkownika
michnik000
Kretozord
Posty: 1753

Post autor: michnik000 »

Witam, oglądał ktoś wczoraj na TVP1 o 20.25 nowy serial "Filary ziemi"?
Jest to serial powstały na postawie książki.Podobnie jak "Gra o Tron" ma specjalną kolejność: książka>gra planszowa>serial telewizyjny
Nie czytałem pierwowzoru, ale może jak w przypadku "Gry o tron" serial mnie zmotywuje do sięgnięcia po nią :wink:
Na razie podoba mi się średnio, ale może się to zmieni, szkoda, że tylko 8 odcinków będzie :?

Awatar użytkownika
Sir_Ling
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: Sir_Ling »

Ostatnio byłem ze znajomymi na "Łowcy Trolli" w kinie i myślę, że mogę z czystym sercem polecić ten film dla ludzi szukających zabawnego, rozluźniającego kina. Film zrobiony jest chyba w Norwegii i opowiada właśnie o łowcy trolli. Nie ma tam żartów w stylu: Żart *perkusja*. Jeżeli jesteś trochę nerdem, to pokochasz ten film za niezwykłe cytaty. Mój kolega w niektórych momentach prawie popłakał się ze śmiechu więc mogę powiedzieć tylko jedno: idźcie na "Łowcę Trolli" i bawcie się dobrze.
Wiem, że napisałem to bardzo chaotycznie ale cóż, trudno jest napisać o tym filmie, trzeba to zobaczyć.
"Jak kobieta o czymś nie mówi, to nie znaczy, że tego nie chce. Zdarza się też, że kobieta mówi coś, a ma na myśli coś zupełnie innego.,, - Zoltan Chivay - gra Wiedźmin

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jakieś opinie nt. "Dziewczyny z tatuażem"? Trylogię "Millenium" czytało się fajnie i szybko, może ktoś oglądał film?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Szwedzki film był dobry. Nie wiem, co zrobi z tym Hollywood, ale i tak polecam wersję oryginalną.

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

wczoraj oglądałem "dziewczynę z tatuażem" klimatyczny podobny do "autora widmo"
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wlasnie wrocilem z IMAXA z Kota w Butach - super, pierwszy 3d, ktory mi sie podobal w 3d. Rzuty samolotowe przekozackie, swietny antagonista, niewymuszone zarty. B. polecam.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Do kin zbliża się dosyć intrygująca komedia - SF...
...Motherfucking space nazis in a film called IRON SKY
http://www.youtube.com/watch?v=WNBPKEbE ... r_embedded

Dodam że muze robi Laibach :P
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

ost odwiedziny w kinie:
Sherlock-> styl rezysera zachowany. ACD fabuły by nie pochwalil ale sam filmik mi sie spodobal.

Dziewczyna z tatuazem-> nie widzialem szwedzkiej wersji. ta jest calkiem solidnie nakreconym tomem pierwszym Trylogi Millenium Stiega Larsona (polecam szczegolnie jak ktos nie czytal) - osobiscie wylapalem 2 wazniejsze roznice w stosunku do ksiazki.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Nie wiem, czy już było:
http://www.youtube.com/watch?v=dnsPDKU8fDg

Co o tym myślicie? Takiej Królewny Śnieżki chyba nie było.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Widzial juz ktos "Idy marcowe"?
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

ODPOWIEDZ