Modele

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Re: Modele

Post autor: crovaxus »

da sie jeszcze podpiąć do kogoś pod zakup 1 boxa od nich??
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Czy będzie ktoś zamawiać jakoś niedługo tych warriors of apocalypse z halabardami od AoW???
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

ja bym zamowil z mila checia ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

ja również sysek więc możemy we dwóch zamówić ;] napisz na PM wtedy
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
wedge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wedge »

Pośpieszcie się chłopaki z zamówieniem to może na Gwiazdkę będziecie mieć te modele. Nie żartuje wcale.
Ja wpłatę w AoW mam zaksięgowaną na 16 marca. Początkowo miałem datę realizacji na 26 kwietnia, a teraz sprawdzam i się lekko to przesunęło - na 4 lipca. Nikt oczywiście nie daje gwarancji że nie będzie dalszych obsów

Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Post autor: MARDUK »

Ło rzesz kutfa jego mać, ale obsuwy. Przecież jeżeli tak wyglądają u nich terminy realizacji to ja się wcześniej doczekam świeżych modeli warriorów od GW niż paczuszki od chłopaków. Fakt w tych modelach Apoców z halkami się zakochałem, ale zbytnio nie lubię czekać, zaraz się denerwuję.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

wiesz w końcu oni mają produkcje ustaloną na 700 pudełek miesięcznie a dzięki dostępności Chosenów i ich cenie, nie mówiąc już iż warriorzy od GW nie maja halabard to nie dziwie się ich wzięciem. Są zajebiste ;]
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Raging Heroes po sukcesie Blood Vestals wziął się za alternatywne figurki demonetek (nazywają się Mantis warriors):
http://www.ragingheroes.com/blogs/news
(po kliknięciu w linka przewińcie ekran do połowy w dół).
Jak wam się podoba?
Ostatnio zmieniony 4 maja 2012, o 21:11 przez Duderson, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Najs! :D Szkoda, że pozbyłem się swoich demonów, bo z chęcią bym je dołączył do swojej kolekcji, a do samych warriorów trochę szkoda :(
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Oops, chyba napisałem posta w dziale nie tej armii co trzeba, już się przenoszę :)
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Dalej w temacie Hord :twisted:
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dwa pierwsze na Chosenków i jakiegoś bossa, ostatni pasowałby na chaosowego smoczka jak ulał, tylko mu drugą główkę dokleić :mrgreen:

Po mojemu, modele mają zajebiaszcze, zamawiał ktoś? Jak byliby chętni, proszę pisać na pw :)
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

a jaka cena wogóle za te figsy jest??
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Smoczek imho nie wygląda źle, nie wiem tylko, jaka jest jego cena, natomiast woje coś jakby byli przerośnięci trochę, czy tylko mi się zdaje #-o .

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

a to choseni nie są przerośnięci? skoro zwykly warrior ma ponad 2m według fluffu a choseni jeszcze ciut wyżsi więc dobre :PP ale ten pierwszy troche za chudy, może to baba chosen? XDDD
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Właśnie to jest baba przecież. Ale imho nie umywają się te figsy do oryginalnych chosenów, więc zostanę przy oryginałach :wink:

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

niestety problem rodzi sie w momencie gdy NIE masz oryginalnych chosenów. Są drodzy i ciężko dostać (no teraz ze sklepem GW w Wawie będzie już łatwiej)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Pojawiają się na ebayu w miarę regularnie, chociaż, faktycznie, niezbyt często... Są to jednak takie modele, że warto polować :wink: .

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Te modele są znacznie droższe niż GW i do tego dużo trudniejsze do zdobycia.
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Tym bardziej mi nie podchodzą :mrgreen: .

ODPOWIEDZ