TAkie dzwine cus

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zator
Wałkarz
Posty: 59

TAkie dzwine cus

Post autor: zator »

http://www.warhammeronline.com/english/home/index.php

znalzlem takie cus wie ktos co to jest bo ciezko sie na tej stronie zorjenowac bo screenach gra wyglada bosko... ciekawe ile kosztuje miech na globalu

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

No tak, ciężko się zorientować.
Na samej górze strony wielki jak stodoła napis:
WARHAMMER: AGE OF RECKONING
gratuluję spostrzegawczości.
A jeżeli nie wiesz co to jest Warhammer:Age of Reckoning, to ci powiem - MMORPG w Starym Świecie. Inaczej Warhammer Online.
Ale faktem jest, że wygląda zarąbiście. Ciekawe jak wyjdzie w praniu i czy będzie abonament :P. Oby nie było.

Awatar użytkownika
zator
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: zator »

nie rozumiem twojej krytki ;] chodzilo mi o to (moze nie jestem az tak dobry z anglika) ze na stronce nie pisze nic np o dacie premiery itd. :)

Frąc
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Frąc »

Nie no filmik gniecie banie.

Zarejestrowalem sie tam. Bedzie mozna grac w bete za free?

Z tego co zrozumialem z jednego filmiku gra wyjdzie w 2008.

Różne nacje starego swiata beda walczyly o kontrole nad obaszarami. Wplyw na to ktora zajmie teren beda mieli gracze. Wykonujac questy uczestniczac w bitwach i potyczkach na arenie. Beda zdobywali punkty dzieki ktorym po osiegnieciu granicy przejma obszar. Jak dla mnie pomysl swietny. Jesli stworza mapy dla kazdego regionu swiata warhammera to bedzie tochyba najwiekszy mmorpg.

Oczywiscie moglem zrozumiec zle;].

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

Fajnie, fajnie tylko pewnie cena będzie zaporowa za abonament jak i gre, jakoś mam takie złe skojarzenia z Electronic Arts
Obrazek

ODPOWIEDZ