Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Re: Warstadt by qc

Post autor: szczurek »

@quidamcorvus

Ja tam i tak ciagle czekam ,az sie bedziesz bral za ta mega makiete/stol tzn. za malowanie ... w koncu :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ja też. ;)

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Noire pisze:BEM to są wipy :mrgreen:
-->
quidamcorvus pisze:W mijającym tygodniu udało mi się wygospodarować kilka godzin i pomalować oręż i pancerze Mrocznych Elfów.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

bem pisze:
Noire pisze:BEM to są wipy :mrgreen:
-->
quidamcorvus pisze:W mijającym tygodniu udało mi się wygospodarować kilka godzin i pomalować oręż i pancerze Mrocznych Elfów.

Zobaczymy końcowy efekt a znając QuidamCorvusa to będzie całkowicie inny niż jest teraz;P
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

ponad 60tyś. wyświtleń :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Wiesz QuidamCorvus to znana firma każdy zagląda aby się czegoś nauczyć;-)
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4460
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

W trakcie upałów malowanie kompanii Mrocznych Elfów do Warheim FS idzie mi jak krew z nosa.

Na szczęście wczoraj udało mi się zmobilizować i korzystając z nocnego ochłodzenia pomalowałem część modeli.

Większość Mrocznych Elfów ma już pomalowane skórzane elementy (czerń rozjaśniana brązami), a na trzeciej części modeli pomalowałem także białe elementy.

Do malowania bieli użyłem tego samego zestawu farb i washy, które posłużyły do pomalowania Hierofanta oraz Zbrojnych z Middenheim.

Obrazek

Zobacz także na BLOGU.

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Klasa. Gratuluje zapału ja przez upały nie zbliżam się do pędzli...
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

lodzio-miodzio, panowie; najbardziej podobają mi się tarcze (ten fiolet/niebieski)

mnie, szczerze mówiąc, obrzydziło by malowanie figurek, które są całe opancerzone; jakiego kolory będą jaszczurki?
Noire pisze:Klasa. Gratuluje zapału ja przez upały nie zbliżam się do pędzli...
oj weź, gdybym ja miała robić to w swoim pokoju na poddaszu, to chyba bym się rozpłynęła; ale przenoszę się do jadalni na parter i jest git, a i do lodówki blisko
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

bem pisze:lodzio-miodzio, panowie; najbardziej podobają mi się tarcze (ten fiolet/niebieski)

mnie, szczerze mówiąc, obrzydziło by malowanie figurek, które są całe opancerzone; jakiego kolory będą jaszczurki?
Noire pisze:Klasa. Gratuluje zapału ja przez upały nie zbliżam się do pędzli...
oj weź, gdybym ja miała robić to w swoim pokoju na poddaszu, to chyba bym się rozpłynęła; ale przenoszę się do jadalni na parter i jest git, a i do lodówki blisko

Niestety nawet lodówka nic nie daje..... Niech się skończą upały.....

QuidamCorvusie powiedz mi czy te zbroje są washowne devlan mudem?:>
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Nie do końca byłem przekonany do tej bandy, powoli zaczynają mi podchodzić 8) .
Bardzo ciekawa barwa pancerzy, szczególnie dobre tarcze.
Jak byłbyś tak dobry to może dwa słowa czym i jak.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4460
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Grabz pisze:Jak byłbyś tak dobry to może dwa słowa czym i jak.
Zbroje malowałem metalikami GW (brąz to Tib Bits, Dwarf Bronze i na koniec Dwarf Bronze + Mithril Silver, stal to Boltgun Metal, Chainmail i Mithril Silver), które washowałem washami GW, praktycznie wszystkimi poza zielonym.

Ponadto, na elementy z brązu nałożyłem rozwodnioną farbę turkusową.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4460
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

W nocy skończyłem malowanie białych elementów (przepasek biodrowych, rękawów, drzewców włóczni i kopii), kościanych elementów (czaszki, zaostrzone piszczele), brązowych okładzin noży, mieczy i włóczni, a także wyróżniłem herby na tarczach Mrocznych Elfów do Warheim FS.

Przygotowałem także do sztandary, na których niebawem pojawią się jakiś proste freehandy.

Na dzień dzisiejszy kompania Mrocznych Elfów prezentuje się następująco.

Obrazek

Więcej zdjęć na BLOGU.

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Ochłodziło sie QuidamCorvus wrócił do malowania figsów. Cieszy to moje oczy.

BTW sztandar strasznie się mi podoba;-)
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Fifek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: Fifek »

Qc po prostu klasa , mega zrobione modele , chyba nikomu nie chce się w taką pogode malować ;D
Gramy w W3 Frozen throne przez net ? ;) pisać .
E-mail : fifekon@wp.pl
Pozdrawiam F.

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Ciekawy pomysł,genialne wykonanie, fantastyczny sztandar. generalnie wielkie =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Sztandar póki co lux. Co na nim będzie?

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4460
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki :)
smiejagreg pisze:Sztandar póki co lux. Co na nim będzie?
Myślę nad jakąś runą. Ale jestem otwarty na propozycje :)

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

Bestie lepiej maluj a nie jakieś kosmo emo elfy :mrgreen:

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4460
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Malowanie kolejnej kompanii do Warheim Fantasy Skirmish powoli idzie do przodu. Niestety czasu niewiele, a jeszcze trzeba znaleźć chwilę na grę w D III.

Korzystając z wolnego dnia, a właściwie wolnej nocy pomalowałem łuski na płaszczach bohaterów Mrocznych Elfów oraz te na grzbiecie Zimnokrwistych.

Najpierw pomalowałem całość Regal Blue, później na łuski nałożyłem różne odcieni zieleni. Następnie całość zalałem washem Asurmen Blue i rozjaśniłem Heartfire oraz Cygnus Yellow z palety P3.

Grzebień kostny, rogi, pazury i zęby to Jack Bone P3, Bleached Bone i Morrow White. Całość zwashowana Gryphonne Sepia.

Teraz czas na pomalowanie skóry Zimnokrwistych i dokończenie płaszczy bohaterów Mrocznych Elfów.

Obrazek

Zobacz także na BLOGU.

ODPOWIEDZ