Diablo III

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Re: Diablo III

Post autor: hypnotic »

Ja wczoraj zrobiłem beliala na inferno, ale bez dobrego tanka bym nie dał rady. Butchera robię solo bez problemów ale już końcówkę aktu II i III nie daję rady. Inna sprawa że od bosów są chempioni trudniejsi z jakąś giętą kombinacją skilów. Tyle na naprawy wydaję że nie starcza mi na ulepszanie gearu...:(

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Gdzie najlepiej farmic golda? Jak na razie cisne 3 akt na hellu od początku ten quest z bestia obleznicza. Wbilem 60, ale na inferno nie daje rady nawet na 1 akcie. Czempioni są nie do zabicia. Mam 15k dmg i nie wiem jak to zwiększyć... Gram WD. Mam broń co ma 820 dmg i mało hajsu...
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

15k dmg to przyzwoita wartosc, pokmin nad skillami i resami, powinienes dawac radę.
Dla porównania, ja obecnie mam na WD chyba 13k i latam po II akcie inferno, na I bez problemu..

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Sharpshooter+steady aim + czerwony gem na łuku i pierscionki co daja +& do predkosci ataku oraz kołczan z +predkosci ataku i wyciągniesz całkiem niezły dps :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Ok ale on gra WD ;) nie DH
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Ja mam magiem 30k DPS i resy ok 450 tak uśredniając, ale od końcówki 2 Aktu bez tanka to tylko szkoda złota na naprawy i nerwów. Muszę się wziąć za farmienie w I,II akcie bo mi na gear nie starcza żeby dalej się posunąć, ale mnie to nudzi strasznie.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

niestety powtorze - nic sie nie da wyfarmic przez normalna gre... tylko kilkugodzinna farma AH moze dac jakies rezultaty w postaci gearu i golda. Sam spedzam ok 1h wieczorem na AH co przynosi ok 1mln golda, czasem wpadnie cos fajnego na RMAH. W samej grze nie ma nic do osiągnięcia to sobie powoli pykam Hardcore :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

niestety powtorze - nic sie nie da wyfarmic przez normalna gre... tylko kilkugodzinna farma AH moze dac jakies rezultaty w postaci gearu i golda.
Pieprzysz farmazony :mrgreen:

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Nowy patch :)

Mój szaman ma teraz 20k dmg, 3k pancerza, resy po 1050/sek, 51k hp.
1 akt jadę bez problemu. Kłopoty zaczynaja się na 2 akcie gdzie tonę jak scierwo. Masakryczne są dla mnie np. Osy gdzie żeby je złapać na darty muszę przyjąć te ich małe co biją po 5k. Macie jakieś pomysły żeby przebić się przez 2 akt?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Znajdź sobie tanka i pluj mu z za pleców:)

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Ja mam WD na 57 lvl, pierwsza misja 3 aktu hell. Mam 27k obrażeń, wkurzają mnie tylko czempioni z odbijaniem obrażeń.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

O na tym polega Diablo 3 :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
terorystaxxl
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: terorystaxxl »

To chyba teraz pozostaje Ci tylko rozpocząć sprzedaż za realną kaske:)
Imperium
Włocławek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

O na tym polega Diablo 3
Have fun :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

zaden fun... dla mnie cala gra przez dzialania blizzarda nie daje funu, to ze moge sobie dorobic troche euro to jedyna rzecz ktora mnie trzyma przy niej. Brak laddera, brak pvp czy chcoby dueli?! tragiczne legendarki, ciagle ulatwianie juz prostackiej gry, tylko kilka map jest generowanych reszta taka sama itp itd. Whinuje tak bardzo bo D3 ma nadal potencjal i jest jedna z lepszych gier na rynku ale blizz swoja opieszaloscia i glupimi pomysłami raczej powoduje spadek ilosci graczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Upraszczanie wszystkiego jest wszędzie - patrz WFB. Ciągle pamiętam wypowiedź Grahama McNeill'a (Imperium 7ed), który na pytanie dlaczego usunął młoty kawaleryjskie z rycerzy i długie łuki z łowców, odpowiedział, że ich zasady były zbyt skomplikowane dla przeciętnego gracza (szkoda, że nie dodał o graczy, z których krajów chodzi) #-o #-o #-o
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

zaden fun... dla mnie cala gra przez dzialania blizzarda nie daje funu, to ze moge sobie dorobic troche euro to jedyna rzecz ktora mnie trzyma przy niej. Brak laddera, brak pvp czy chcoby dueli?! tragiczne legendarki, ciagle ulatwianie juz prostackiej gry, tylko kilka map jest generowanych reszta taka sama itp itd. Whinuje tak bardzo bo D3 ma nadal potencjal i jest jedna z lepszych gier na rynku ale blizz swoja opieszaloscia i glupimi pomysłami raczej powoduje spadek ilosci graczy
Sam se psujesz gre. Gram bez AH, ciesze sie z crapowych legendarów - bo to legendary i bede mial w celach kolekcjonerskich, gram na tym co wydropie sam albo ziomy z teamu i jest gites. Wczoraj wypadł mi schemat dla kowala, jeden znajomy skwitował "najwyzej kilka k na AH" - mam to w dupie, to mój pierwszy schemat, i dzisiaj bede celebrował craft :mrgreen: .
Najwiecej funu miałem z tych co kupowali gear i leveling postaci na allegro itp w DII - nie ma to jak płacic komus za przejscie gry którą kupiło sie dla własnej przyjemnosci :mrgreen: Teraz jest to samo, ino z DIII sankcjonowane przez Blizzarda, w koncu kto nie chciałby na tym procederze czegos zarobic :mrgreen:

Acha, dla tych co mowia, ze DIII za proste - rozumiem ze macie juz rozłożonego Diablo na poziomie Inferno jakąś postacią hardcorową? Już nie będe sie czepiał, że każdej klasy..

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Zgodzę się z Fluffy'm- też na razie gram bez AH a sprzęt wymieniamy sobie w grupie i jest fajnie. W sobotę znalazłem pierwszego legendara- Obsidian Ring of Zodiac i byłem wniebowzięty :D (w D1 nigdy się nie miałem swojego Zodiaca więc tym bardziej :wink: ). Co do prostoty gry to nie wiem- walka jest o wiele ciekawsza i bardziej stymulująca niż w poprzednich częściach, a i zginać łatwiej. Nad statsami rozdzielanymi manualnie i skillami nie płaczę- dla mnie to bardziej była iluzja niż realna możliwość wielkiej customizacji.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Bestialski_Brokuł pisze:Zgodzę się z Fluffy'm- też na razie gram bez AH a sprzęt wymieniamy sobie w grupie i jest fajnie. W sobotę znalazłem pierwszego legendara- Obsidian Ring of Zodiac i byłem wniebowzięty :D (w D1 nigdy się nie miałem swojego Zodiaca więc tym bardziej :wink: ). Co do prostoty gry to nie wiem- walka jest o wiele ciekawsza i bardziej stymulująca niż w poprzednich częściach, a i zginać łatwiej. Nad statsami rozdzielanymi manualnie i skillami nie płaczę- dla mnie to bardziej była iluzja niż realna możliwość wielkiej customizacji.
Rzeczywiście, gra na takiej zasadzie daje jeszcze trochę przyjemności - znajdujesz przedmiot który daje Tobie jakąś radochę a nie kwituje się go słowami - ee tam, na AH ten przedmiot mam za grosze :) Przyznam, że po kilku tygodniach przyszła niestety ta myśl, że AH zabił radochę z tej gry. 2 dni temu zacząłem grać nowym barbarzyńcą w diablo 2 (po chyba 3-4 letniej przerwie) i niestety radocha z tej gry (i znalezienia żółtego przedmiotu, nie wspominając już o unikacie) jest zdecydowanie większa :) I jakoś ciągnie mnie żeby grać w to diablo 2 dalej :)

Awatar użytkownika
Młynek
Chuck Norris
Posty: 366
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Młynek »

jakie wrażenia po patchu 1.0.4?

jak dla mnie bomba sporo ułatwili , wreszcie inferno można jechać solo 3,4 akt :p
lepszy drop itemków, poziomy mistrzowskie też fajny pomysł

teraz tylko czekać na pvp patcha i będzie miodzio

ODPOWIEDZ