Słomkowe kapelusze/hełmy

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Słomkowe kapelusze/hełmy

Post autor: Jasif »

Witam, szukam rady.
Potrzebuję skądś wytrzasnąć kapelusze/hełmy slomkowe, w stylu azjatyckim, oczywiście pasujące rozmiarem do naszej ukochanej gry. Coś mniej więcej w ten deseń :
Obrazek
albo ten :
Obrazek
Z góry dziękuję!
pozdrawiam
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Najprościej chyba ulepić i odlać. Nie widziałem nigdzie takich w ofercie, a to w sumie nieskomplikowane.

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Parasolki do drinków? Mnóstwo kolorów, wzorów, rozkładaniem dobierzesz sobie kąt nachylenia, zrobione z materiałów które przytniesz zwykłymi nożyczkami. A za paczkę 100+ sztuk zapłacisz pewnie kilkanaście złotych.

Awatar użytkownika
Bloodwar
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: Bloodwar »

A szukałeś u żołnierzy Vietcongu w skali 1:35? Oni tez czasami nosili takie śmieszne kapelusze, jakby poszukać w in-boxach firm modelarskich (np. Tamiya) u żołnierzy Vitecongu może by się coś znalazło
Zakon NMM trzeba tępić, niszczyć, wypalać rozgrzanym do czerwoności żelazem! Oczywiście żelazem pociągniętym metalizerem :-)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

green stuff + instant mold i nie ma co móżdżyć ;)

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Znajomy robił swoim Cathayskim Warriorow z zaślepek do śrub, ale ja chcę bardziej stożkowate, więc chyba faktycznie jestem skazany na odlewanie.

Skinki z Viet Congu nadchodzą :twisted:
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Użyj papieru z taką teksturą, żeby się nie rozmoczył później możesz opryskać go lakierem.
Bloodwar pisze:A szukałeś u żołnierzy Vietcongu w skali 1:35? Oni tez czasami nosili takie śmieszne kapelusze, jakby poszukać w in-boxach firm modelarskich (np. Tamiya) u żołnierzy Vitecongu może by się coś znalazło
Bo to byli wieśniacy. Od razu Full Metal Jacket mi się przypomniało, jak ten facet strzelał ze śmigłowca do Wietnamczyków na polach, mówiąc, że oni wszyscy są z Vietcongu, więc wygląda na to, że mieli takie kapelusze.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

ODPOWIEDZ