Martwe Bagna.

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

Zablokowany
Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Martwe Bagna.

Post autor: Deus »

Mam pytanie wie ktoś jak mógłbym osiągnąć taki efekt na podstawce co by wyglądał jak martwe bagna z lotra?
Obrazek

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Deus pisze:Mam pytanie wie ktoś jak mógłbym osiągnąć taki efekt na podstawce co by wyglądał jak martwe bagna z lotra?
To znaczy jaki efekt?
Jeśli chodzi o blade trupy pod powierzchnią wody, płonący gaz błotny, wszystko spowite mgiełką, a po nałożeniu Jedynego Pierścienia falowanie obrazu i dostrzeganie bezcielesnych zjaw, to nie wiem jak ten efekt osiągnąć :)

A poważnie(j): od miesiąca testuję imitacje wody Vallejo (Vallejo Water Effects oraz Vallejo Still Water) na bagienną podstawkę, próbuję robić bagienną roślinność, itp. Notuję porażki, notuję sukcesy. Opisz jakoś konkretniej jak chciałbyś żeby wyglądała twoja podstawka, im konkretniej tym lepiej. Jak coś przećwiczyłem, to powiem, żebyś nie musiał ładować się na te same miny. Ale ogólnego tutoriala robienia bagien się ode mnie nie spodziewaj, jeszcze sporo testów przede mną.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jeśli chciałbyś wiedzieć jak zrobić takie bagna: klik to pisz do mnie.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Krok pierwszy: opcja "Szukaj"
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Zablokowany