Beldrinowe wypociny

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Beldrin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Beldrinowe wypociny

Post autor: Beldrin »

Witam :)
Pora chyba wyciągnąć krasnoludki z szafy i wrócić do malowania. Przyznam szczerze że to PMOTM mnie do tego motywuje ;p Startowałem w kilku pierwszych edycjach, potem jakoś figurki poszły do szafy i na długo o nich zapomniałem... No cóż, co tu dużo gadać, start od początku, nowe konto na forum, może nowa (lepsza ;p) jakość pomalowanych modeli... Zobaczymy jak będzie ;p W każdym razie, przedstawiam Wam Moje najnowsze dzieło (pierwsza figsa w nowej-starej armii), Krasnoludzki Gyros. Fotki nie powalają, wiem. Krytyka mile widziana (bardzo!), nie chcę się zatrzymać tylko na tym gyrosku :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 15 mar 2013, o 17:53 przez Beldrin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Jak dla mnie bardzo spoko, super solidny TT =D>
połacie trawki na podstawce spore. Kępki prezentują sie wiele lepiej :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

Fajne schludne malowanie, następnym razem jak wstawiasz zdjęcia figurek to je odkurz przed sesją zdjęciową :)
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Fajny, fajny chociaż można było trochę bardziej pokombinować z podstawką.
Obrazek

Awatar użytkownika
Beldrin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Beldrin »

Właśnie, co zrobić z tym kurzem ? ;/ Znacie magiczny sposób żeby kurz tak bardzo nie osiadał na figurkach ? Nie mam zbyt dużego pokoju i muszę trzymać figurki w takim miescu w którym momentalnie się kurzą. A może ciągle trzymaćje w walizie ? Albo pod przykryciem ? Można je później normalnie umyć ? Nie są polakierowane...
Rakso, zastanawiałem się co jeszcze dać na podstawkę... Zawsze można jeszcze tam coś dokleić. Tylko pomysłu nie mam narazie ;p

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Gyro jest w armii krasnoludów modelem, który pozwala na najwięcej zabawy z wykończeniem podstawki, można tam robić najróżniejsze scenki itp. Już chociażby skały, zniszczona krasnoludzka rzeźba, uciekające w popłochu gobasy... są dziesiątki opcji :)

Co do kurzu. Albo szczelna gablota albo trzymanie w walizce. Niestety innych opcji nie ma.
Mycia ich w wodzie nie polecam. 90% farb do figurek to farby wodne i po kąpieli po prostu mogą rozmięknąć. Najlepiej pozbyć się kurzu przy pomocy suchego pędzla.
Obrazek

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Można by spróbować trzymać figsy w pojemnikach taperłer z odsysanym powietrzem (napisałem fonetycznie bo nie nie wiem jak się to pisze), wiem że kiedyś coś takiego reklamowali, ale nie sprawdzałem nigdy tej metody.
Obrazek

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

ja odkuram figurki aero :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Beldrin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Beldrin »

JochnyWalker pisze:ja odkuram figurki aero :)
Tzn jak ? :D A może pistolet z powietrzem...
Rakso, obiecuję że urozmaicę podstawkę, masz rację, taka jakaś biedna jest. Ale już się nie wyrobię z tym na play mini. Cisnę żeby się z Alrikiem wyrobić :D

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

psikam samym powietrzem i kurz zlatuje.
3 bary to całkiem ładne ciśnienie
Obrazek

Awatar użytkownika
Beldrin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Beldrin »

To musiałbym figurki do pracy zabierać...
Ale znalazłem coś takiego, może będzie dobre :) http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... T4lpoF84GA

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Wow, ale mega pomysł :P

Awatar użytkownika
Beldrin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Beldrin »

No cóż, trochę się spóźniłem... :) Biorę udział w Malarskiej Aktywacji 2013 a jedyne co do tej pory udało mi się zrobić to umyć trzy modele i cyknąć im foty. Tak to jest jak się ma masę roboty + słomiany zapał. No nic, ale mam nadzieję że uda mi się jakoś zmotywować i po tych 5 miechach cokolwiek będę miał pomalowane. Figurek mam sporo, nawet bardzo sporo. Zbieram już od dawna, ale szczerze mówiąc pomalowanego mam tylko tego Gyrosa z pmotm. Reszta już dawno umyta, leży i czeka w szafie kilka ładnych lat. Dobra, koniec pisania, czas brać się do roboty, naskrobię coś więcej jak będę miał cokolwiek do pokazania :)
Figurki na ten etap:
Gyros
Katapulta
Balista
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie ma co płakać, tylko wziąć się w garść i zacząć działać. Słomiany zapał to zwykłe lenistwo - daj temu stanowczy odpór :wink: .

Awatar użytkownika
Fireant
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Fireant »

I jak, wyszło coś z tego, czy jednak zapału i ognia w trzewiach na pomalowanie zabrakło? ;)
Fireant - Kolejny nudny blog o grach bitewnych...
Wrota - Polska sieć blogów bitewnych!

Awatar użytkownika
Beldrin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Beldrin »

Oi zabrakło :? Skończyło się na baliście pomalowanej do połowy, nie wklejam zdjęć bo trochę żal :oops: :wink:
Ale nie poddaję się jakby co, dziś pewnie foty figurek które MAM ZAMIAR pomalować w tym miesiącu. Teraz się na pewno uda :wink:

Awatar użytkownika
Beldrin
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Beldrin »

Jestem miesiąc do tyłu :lol2: Ale nie ma co się zrażać tylko iść twardo naprzód, w końcu ten konkurs ma mnie jakoś zmotywować, nie ? Także w tym miesiącu mam nadzieję pomalować Alrika i 13 longbeardów. Jak się to uda chociaż w połowie to i tak będzie sukces :)
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ