2 pytania o Snotling Pump Wagon

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Re: 2 pytania o Snotling Pump Wagon

Post autor: Natibak »

Starskrim: czytaj posty, a nie w każdym temacie pytasz. Przczytaj też zasady to zobaczysz, że jak Ci SNOT nie zjada bezcennego slotu rare, jako jednostka wkurzająca ew. łapiąca "szczały" w łeb jest idealna. Za 120 pkt. masz 3 SNOTY, ew. 2 za 80, jak chcesz więcej machin mieć, czyli bardzo tanio. Na klocki tym się nie szarżuje, dziwny pomysł, chyba, że jako support do trwającej walki, lub 3 SNOTY na raz, albo na drogich golasów, np. zabójcy trollów i gigantów, pokroją to, ale możesz spróbować ubić championów ze słąbą zbroją. No a jak ustoi i zda stubborna, to masz dodatkowy ubaw, morale w armii rosną i orki się lepiej leją, bo im po ambicji pojechano. Ma ITP więc nic tego nie spanikuje, a smoka weźmie na klatę z przyjemnością, co z tego wyniknie wiemy :cry: . Ja tego czasem używałem w 7 ed. do ganiania wolnostojących bohaterów. Jak mi dwa razy wypadło 2x6, na ruch i impact, to nawet lord wampirzy się sypnął. Jak nic nie wyjdzie, nie ma co płakać, to banda szalonych snotlingów za 40 pkt.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

to może teraz ja odświerzę.. jest sens? czy przegrywają z rydwanem gobo? chodza mi po głowie mysli o takiej dwójce co od biedy by potrafiła na 4d6 polecieć... bo kasowanie sv to mi się za drogie wydaje..
a wogóle to kolega chce sprzedać a kusi mnie bo to przecież metal.... :oops:
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Da sie pograc, chociaz szału ni ma. Ot, na tej samej zasadzie co manglery, ino niestety za trampolinę potrafią robic, więc cza uważać.
Ale jak dwa pumpy wpadną w jakiego cosia, to życie nagle staje się piękne :mrgreen:

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

a jak ubrana taka pumpa?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

jak najtaniej mi najczęściej sprawdzała się tylko z bonusem do ruchu bo zazwyczaj dokonywała ataków kamikaze :P
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Jak chcesz na bogato, to +1 do S tez jest bardzo przyzwoitym nabytkiem, ale z kostka ruchu pumpowóz nagle koszci 70 pkt.. Można, dobrze to sie sprawdza, ale samograjem nie jest. Kilka bitew mi jednak wygrały :mrgreen:

Awatar użytkownika
Troll
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Troll »

Grałem pumpą 2x. W jednej bitwie (z krasnoludami) nie dojechała do bitwy (losowy dystans ruchu rządzi) w drugiej samodzielnie rozjechała maga imperium, przez 3 tury ostrzeliwana przez działo - jak już trafiło to zadało 1 wounda :twisted: Losowe, tanie, fajna figurka :) Ściągała na siebie skutecznie ostrzał z moich goblinów, więc i tak warto było ją wystawić w obu bitwach.

Marek15
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Marek15 »

Fajnie pilnuje maszyn przed wychodzącymi Minerami w symbolicznych ilościach (dużym nie da rady). Pewną zaletą jest "Compulsory move" nie ma reakcji na szarżę, więc fasty jadące do mnie aby wyciągnąć mi fanatyków nie uciekną. Bo jak uciekną to mogą po zebraniu ruszać się i fanatyków wyciągną i tak.

Awatar użytkownika
sernikwystygl
Wałkarz
Posty: 74
Lokalizacja: 51° 13' 14" N; 22° 42' 5" E

Post autor: sernikwystygl »

ja tam zawsze 1 sztukę wystawiam :) +1S i bez AS - drogo, ale nie raz uratowało mi tyłek przed ciężką kawą :)
losowość w ruchu => kostkologia raz się uda, raz zabraknie 1' i po snocie (choć ostatnio dzięki temu że nie dojechał lekka kawa męczyła się z min przez 3 tury blokując regiment troli chaosu)

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Czyli mam rozumiec że w najnowszej edycji tej figurki jest podstawka 100x50? Czyli trza starą powiekszyć, niestety.Prawda?

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Czy ma ktoś jakieś namiary na sklep albo info, czy jest realna szansa do nabycia tego modelu w Polsce ?

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

na allegro jest aukcja teraz

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

rudobrody79 pisze:na allegro jest aukcja teraz
Jakbyś mógł podesłać linka bo szukam, szukam i znaleźć nie mogę :)

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

niestety aukcja się skończyła, na twoje szczęście miałem w obserwowanych
http://allegro.pl/s-n-o-t-og-orki-i-gob ... 56298.html

ODPOWIEDZ