Torchlight 2

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Torchlight 2

Post autor: MomoTheKiller »

Grał już ktoś w Torchligt 2?

Jestem na 23 poziomie postaci i jak dla mnie gra ma wielki potencjał.
Zacznę od klas, 4 klasy, klasycznie mag, a'la barbarzyńca (tutaj berserker), łowca oraz inżynier.
Każda klasa ma 3 drzewka, są one różne i idą w całkowicie innym kierunku gry. Ot taki berserker, może iść w żądze krwi albo przywoływanie wilków (Berserker mocno połączony z wilkami jest). Dodatkowo można nauczyć się 4 dodatkowych umiejętności - np. większa szansa na blok, leczenie czy master lvl jakiejś broni. Miłym dodatkiem są zwierzaki które za nami biegają. Mamy psa, wilka, panterę, ptaka i inne. Dodatkowo zmieniamy ich wygląd przez ryby które można łowić w mini gierce.

Nie będę pisał na ile gra jest super a na ile nie... powiem tak, znudzony Diablo 3 kupiłem Torchlight 2. Dostałem grę z dłuższym questem głównym, po 5h mam 10% mapy, fajniejszymi skillami, eventami oraz zajebiście losowo generowanym świecie - tutaj to widać.

Minusem może być grafika, lekko komiksowa oraz fakt że pewnie w okolicy 50 poziomu gra się znudzi, ale wtedy odpalamy multiplayer :] i mamy to co w Uber Tristam.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Pograłem chwilę i muszę przyznać, że gra robi pozytywne wrażenie.

Trochę zbyt cukierkowa grafika jak na moje gusta, ale reszta super. Miła odmiana od Diablo3, które mi się już przejadło.


Na temat multiplayer się wypowiadać nie mogę bo nie mam dostępu z oczywistych względów :)

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

No i co najważniejsze jest demo do wypróbowania oficjalnie na stronie producenta, także nie trzeba kupować kota w worku :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

katerek, dzięki za info! tego mi właśnie było trzeba. Po zakupie w ciemno D3 już ostrożniej podchodzę do wydawania kasy na gry ;P

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

2 akt skończony, podoba mi się berserker coraz bardziej.

Uzywam standartowego build'a na cleave z proksem, do leczenia, as oraz crita. So far 30 lvl i zero śmierci - gram na normalu.
Z chęcią pobiegam w multi. Mogę grać od zera.

Co do innych uwag, randomowość znowu mnie powaliła. Liczba zadań oraz eventów miażdzy. Może to gra bez takiej kasy jak D3 ale oferuje dużo.

Jak ktos ma jakies pytania z chęcia odpowiem.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Nadel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 126
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nadel »

A ja mam 42 poziom inżyniera. Biegam z tarczą i toporkiem bądź jednoręcznym mieczykiem. Bardzo fajne są miny które są niewiarygodnie skuteczne na bossów i w sumie na całą resztę też. :D Polecam torchlight2 bardziej od D3. Śmieszne pieniądze za spoko fajowy rozpierdól wszystkiego co się rusza. :D Co Multi to biegam z kumplami, skalowanie poziomu jak w D3 Każdy ma swój odrębny loot. Trzeba tylko uważać aby każdy brał te same questy bo można ugrzęznąć (=

Awatar użytkownika
Młynek
Chuck Norris
Posty: 366
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Młynek »

pograłem parę godzin jak za tą cenę (49zł) całkiem fajna gra.diablo 3 znacznie lepsze, ale spokojnie można popykać w oczekiwaniu na kolejny patch .troche wkurza cukierkowa grafika i gra jak narazie dośc łatwa gram na normalu i narazie 15 poziom inzynierem bez deda.
dwuraczek plus ognie i jazda :p

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

jak ze miałem chwilową przygodę- gameplay ok, natomiast grafika i layout jest tak żenująca ( w stosunku do jedynki) ze mi się odechciało. btw bug na save'ach tez niszczy trochę rozrywkę :)
imho gorsza od jedynki.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Grałem sobie w T2, mając inżyniera na prawie 60 levelu, gdy - bach! - wyłączyli prąd. Jak wszedłem ponownie - postaci już nie było :( . Pytanie: czy - poza kupnem sprzęta do podtrzymywania napięcia - jest możliwośc jakiegoś uchronienia się przed tego typu przypadkami :?:

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

smiejagreg pisze:Grałem sobie w T2, mając inżyniera na prawie 60 levelu, gdy - bach! - wyłączyli prąd. Jak wszedłem ponownie - postaci już nie było :( . Pytanie: czy - poza kupnem sprzęta do podtrzymywania napięcia - jest możliwośc jakiegoś uchronienia się przed tego typu przypadkami :?:
niestety raczej tylko UPS
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

smiejagreg pisze:Grałem sobie w T2, mając inżyniera na prawie 60 levelu, gdy - bach! - wyłączyli prąd. Jak wszedłem ponownie - postaci już nie było :( . Pytanie: czy - poza kupnem sprzęta do podtrzymywania napięcia - jest możliwośc jakiegoś uchronienia się przed tego typu przypadkami :?:
Nie tyko UPS także macierz robiąc kopie dysku w locie z określonym interwałem czasowym. Ale ogólnie UPS taki który pozwoli na szybki zapis otwartych dokumentów i wyłączenie kompa będzie dużo tańszy, ale macierz pewniejsza.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

ODPOWIEDZ