Na pomoc LL w kwestii malowania.

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na pomoc LL w kwestii malowania.

Post autor: Ziemko »

Tak uscislijmy na sile jak ma wygladac test wiedzy , na jakie punkty kto ma grac , kiedy ma sie odbyc master - niech LL ustali wszystko za organizatorow - a jak frekwencja przez to bedzie slaba to LL raczki umywa. Normalnie witamy w polskiej wfb komunie.

Koszu
Chuck Norris
Posty: 596
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

ja osobiscie sądze że ujednolicenie oceny malowania i testów (albo ich wywalenie) na pewno nie wpłynie negatywnie na frekwencje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Paffeu pisze:ja osobiscie sądze że ujednolicenie oceny malowania i testów (albo ich wywalenie) na pewno nie wpłynie negatywnie na frekwencje.
To jest tak oczywiste, że nie wiem jak ktoś może tego nie widzieć. :)

Sądzę nawet, że na frekwencję coś takiego wpłynie pozytywnie.
Obrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

sadzic mozesz a realia sa inne... zorganizuj kiedys mastera to zobaczysz...
No chyba ze wogole moze zniesc obowiazek pomalowania armii i w sumie proxy tez dopuscmy wtedy na pewno bedzie wiecej ludzi na masterach... ehhhh...
ObrazekObrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

jakby to powiedzieć, właśnie uczestnicze w organizowaniu Bazyliszka, nie jest to spory wkład, ale jednak cos tam robię :)

A żeby wyjaśnić: wydaje mi się, że będzie więcej takich osób, które przekona do przyjazdu nie udupienie na starcie przez hobbystykę niż takich, które nie przyjadą bo nie wygrają dzięki hobbystyce.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Chlopaki zdejmijmy w ogole ocene malowania zostawmy tylko wymog bedzie najfajniej. 8)

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

nosisz blaty? =D> mylisz pojecia kolego, ty moze pomagasz bo organizator powiedzial zrob to i to ale to on ma wszystko na glowie i pilnuje zeby bylo zrobione
Mowiac organizacja mastera mam na mysli zalatw sale, sponsorow, nagrody, i mase innych pierdol, wyloz kase z walsniej kieszeni na wszystko a potem modl sie zeby sie zwrocilo...
ObrazekObrazek

Koszu
Chuck Norris
Posty: 596
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

ale co to w ogóle ma do rzeczy?
naprawdę myslisz że jeżeli na masterze blasterze nie byłoby punktow za wow i konwersje to ludzie nie przyjada?
przeciez to absurd :roll:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dobrze, więc zgodnie z Twoja definicją kolego, nie organizuję.
Tak czy owak, to chyba nie dyskredytuje w żaden sposób mojej wypowiedzi, co do wpływu minimalizacji hobby na frekwencję prawda?
Obrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

w sumie moze macie racje troche przegielem sorki ale juz na maxa wkur... mnie ten temat
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Jankiel pisze:A mnie się wydaje, że jak miało być opcjonalne, to opcjonalne.
A mnie sie wydaje, ze jak mialo byc obowiazkowe, to obowiazkowe.[/quote]

pozwolę sobie zauważyć że pomysł z obowiązkowością mocno mnie zaskoczył i na pewno nie było to wspomniane na początku głosowania, ba nawet zachęcano do glosowania mówiąc że nowa ocena malowania jest nieobowiązkowa - brzydko [-X nie chcę już czytać postów o nie korumpowaniu głosujących czy innych wypowiedzi świadczących o niebywałych standardach moralnych... wiemy jak było ze składem na ETC - nie chciałbym byśmy wracali do takich metod :roll: - K.U.R.W.A. - nie wiesz jak się zachować zachowuj się przyzwoicie - głosujcie sobie co tylko chcecie tylko proszę nie wciskajcie ludziom ciemnoty.

sorry za mocne słowa ale apeluję o rozwagę odrobinę rozsądku - zróbcie dobry system oceniania malowania to z pewnością się on przyjmie - tak jak BP - dlaczego bo jest dobry. a nie stosujcie bolszewicko-Pisowskich metod #-o

z mojej strony EOT i no offence

Żaba

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Krótko i z zupełnie innej strony...

Ktoś kiedyś wpadł na to, żeby za malowanie przyznawać nie punkty, tylko procenty? Tj. Iles tam procent całości z bitew?
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Kruti pisze:Ktoś kiedyś wpadł na to, żeby za malowanie przyznawać nie punkty, tylko procenty? Tj. Iles tam procent całości z bitew?
A co to za roznica? Na WD i DMP nie ma oceny malowania, na 6 masterach jest 5 bitew, na 1 jest 4, na 1 jest 6. Uznajmy, ze WI i Kohortex mieszcza sie w marginesie bledu (przy czym jeden ma troche ograniczona ocene, a drugi ma troche rozbudowana).

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

swieta_barbara pisze:
Kruti pisze:Ktoś kiedyś wpadł na to, żeby za malowanie przyznawać nie punkty, tylko procenty? Tj. Iles tam procent całości z bitew?
A co to za roznica?
Nie skumałeś.

Gracz w trakcie oceny malowania zamiast, dajmy na to 18 punków z malowania, dostaje 18%. Jest to 18% z jego wyniku z bitew zrobionych w turnieju. Jeżeli bedzie mial z bitew powiedzmy 65 pt. to dostanie 12 pt z malowania. Łączy fajnie pomalowaną armię z umiejętnością grania...
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kacper Lublin ma tez 6

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

No fakt, zapomnialem. Balans jest lekko zachwiany - najwyzsza pora, zeby Macki znow dostaly mastera :]

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

swieta_barbara pisze:No fakt, zapomnialem. Balans jest lekko zachwiany - najwyzsza pora, zeby Macki znow dostaly mastera :]
to zdecydowanie dobry pomysl :)
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Kalesoner pisze: A ja sądzę, że gdyby przechodziła opcja z WOW i tym podobnymi pierdołami, to byście się cieszyli że ma być obowiązkowe. Zaczęło wychodzić nie tak jak chcecie więc nagle robicie raban. Znów strzeliliście sobie w stopę?
To się grubo mylisz - poczytaj posty moje, Ziemka i innych z początku grudnia o tym temacie. Ja nawet jak oddawałem głos w głosowaniu podkreślałem, że jest to opcjonalne. My cały czas reprezentujemy cały czas ten sam pogląd.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

No fakt, zapomnialem. Balans jest lekko zachwiany - najwyzsza pora, zeby Macki znow dostaly mastera :]
Żeby znowu nie miał kto zgłosić do ligi, nie mówiąc o wysłaniu wyników?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Format byl fajny...

ODPOWIEDZ