Dawn of War II

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Re: Dawn of War II

Post autor: Młody Pajak »

Przemcio251 pisze:Ja sie ogólnie zastanawiam jak wprzęgną twoją postać do kampanii jak np on została sprasowana thunder hammerem :mrgreen:
oddałeś się Chaosowi i któremuś bogowi będzie zalezało na przywrócenie Ciebie do życia :D

Awatar użytkownika
Pijak
Chuck Norris
Posty: 432
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Pijak »

Mojego nie sprasowali młotkiem tylko uciekł do osnowy.
Obrazek

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Varinastari pisze:Ja oczekiwałem dobrego multi- i to dostałem.

Gra jest o wiele trudniejsza od DoW I ( nie grałem w podstawkę dwójki), lecz daje cholerną satysfakcję z wygranej na multi.
POLECAM.
DoW II trudniejsza od DoW I :shock: Spoko każdy ma prawo do własnego zdania ;) ale prawda jest taka, że 2 jest po maksie skopana pod względem multi i nie dorasta do pięt 1. Po pierwsze jedynka jest bardziej dynamiczna, o wiele cieższa i ma więcej możliwości w multi. W 2 jedyne co mi się podoba to campania, a multi przypomina już tylko zwykłego rpga...
Pozdro

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

tylko że 1 to była taka trochę monotonna gra i sam system gry trochę słaby. w II natomiast interfejs jest znacznie lepszy i gra łatwiejsza w obsłudze a multi też nie takie złe, mimo że to wyszukiwanie do gier to trochę zrypane jest, bo czasem można trafić na początkujących w teamie przeciwko graczom którzy mają po 40 TS... więc...

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

grywa ktoś po sieci ?
ostatnio ze Slaneshem ciśniemy :P

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

cisniemy, cisniemy, gierka bardzo w porzadku moim zdaniem
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

ja ostatnio mam przerwę w grze, ale chętnie bym powrócił, więc jak coś się piszę. :D

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

mam taki głupie pytanko...

od paru miechów nie grałem w DoWa II Chaos Rising... i teraz jak chce instalować, to piesze ze mój "Klucz" jest przez kogos zajęty :O:O:O

wiec czy ktoś możne mi powiedzieć o co chodzi?
A MESSAGE TO THE EMPIRE:

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

Miałem dokładnie to samo podczas pierwszej instalacji DoWa II.
Kupiłem sobie niedługo po premierze i odstawiłem na półkę. Kiedy sześć miesięcy później próbowałem zainstalować okazało się, że ktoś zajumał mi klucz, który jest potrzebny nie tylko do instalacji gry ale i rejestracji jej na Steamie.
Skontaktowałem się z wydawcą, czyli CD projektem a oni mi powiedzieli, żę w przeciągu trzech miesięcy od zakupu mogę zgłosić reklamację do producenta Steama, przedstawiając dowód zakupu i scan strony instrukcji z kodem.
Walnąłem się w czoło bo minęło więcej niż trzy miechy i dodatkowo nie przywykłem do przetrzymywania każdego paragonu :P

Awatar użytkownika
Pokutnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pokutnik »

Klucz nie może zostać wykorzystany 2 razy żeby od nowa zagrać/instalować grę musimy wejść na nasze konto steam i pobrać grę 2-3 dni ściągałem tak alien vs. Predator...

Co do trudności DoW jest o wiele trudniejszy niż DoW 2. Przykładowo niemożliwością jest wygrać w DoW jeśli komputer ma poziom:Obłąkany(czy jakoś tak) w DoW 2 komputer na najwyższym można bez problemu sklepać.
Ku*** trudno znaleźć oryginalny podpis...

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Pokutnik pisze: Co do trudności DoW jest o wiele trudniejszy niż DoW 2. Przykładowo niemożliwością jest wygrać w DoW jeśli komputer ma poziom:Obłąkany(czy jakoś tak) w DoW 2 komputer na najwyższym można bez problemu sklepać.
Chodzi Tobie o kampanie czy potyczke z kompem? :P

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

DoW II to wielka kupa jeśli chodzi o multi...Jedynie kampania jest fajna, ponieważ jest dobrze zrobiona jeżeli chodzi o fabułe i o grafikę...W DoW II rozwalałem 3 kompy na najtrudniejszym poziomie, a w DoW I jest to niemożliwe...nic dodać, nic ująć Relic zjebał na maksa kontynuacje świetnej gry strategicznej. Uważam, że nawet starcraft nie dorównywał jakościowo DoW. Tyle sposobów na rozbudowę i na strategie...szkoda...
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Czy ktoś ma jakiś pomysł czemu nie moge zmienić ustawień grafiki? Mam wszystko albo wyłączone albo ustawione na niskie a wiem że komp mi dźwignie gre na maks detale. Ale jak zmienie ustawienie na ultra, nacisne zatwierdź to wyskakuje komunikat że system czy tam sprzęt może nie wytrzymać ja potwierdzam że okej, mam reloade gry i ustawienia znowu na niskim. Dzisiaj kupiłem DoW 2 ze wzgędu na grafe. Ktoś miał podobny problem?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

moze sterowniki nieaktualne, ewentualnie za nowe
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Afro pisze:moze sterowniki nieaktualne, ewentualnie za nowe
Dzięki za pomoc bo idąc Twoim tokiem rozumowania odkryłem, że po formacie zapomniałem SP zainstalować :oops:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

w DoW II Retribution ktoś gra ?

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Ja grałem, niestety musiałem zrobić miejsce na dysku dla Space Marine'a. :P

ODPOWIEDZ