Fuxiorr Galeria - Demony, Vampiry

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Fuxiorr Galeria - Demony, Vampiry

Post autor: Fuxiorr »

Kacpi 1998 pisze:WEŹ SIĘ POSTARAJ!
Jak masz już pomalowaną armię do gry to nie masz parcia na szybki tt więc mógłbyś dłużej posiedzieć nad figsami...
Jak by nie patrzeć to mam 2 armie na +3k pomaziane :wink:
Metaliki musze czarnym washem jeszcze przyciemnić i wyciagnać - skończył mi się :[
A brody chyba jeszcze rozjaśniane
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Ładne złoto ci wyszło na lordzie z tarczą i mógłbyś to ppwielić

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Skupię się tutaj na malowaniu przez Ciebie niebieskiego koloru. Z tego, co widać, użyłeś do tego 4 różnych odcieni. Jak na przejście od granatowego, do prawie białego to jest - niestety, trochę mało. Co najmniej ze 3-4 jeszcze by się przydały. Przy tych 4 odcieniach bardzo mocno widać przejścia, w dodatku same warstwy położone są dość nierówno. Wzmaga to odczucie niestaranności. Jeśli chcesz cisnąć małą liczbą odcieni to jest jedna możliwość - malowanie wszystkich odcieni w tym samym czasie, żeby łączyły się ze sobą na mokro. Wtedy przejścia lekko się łagodzą, odcienie na przejściach mieszają się ze sobą i nie są one (przejścia) aż tak widoczne... Wymaga to trochę wprawy, ale efekt imho będzie lepszy, niż obecny...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Dzięki za rady było 5 odcieni.. na żywo to lepiej wygląda bo zrobiłem słabe foty...
Bsb nie ma skończonej podstawki oraz można mu coś jeszcze ewentualnie poprawić bo nie ma lakieru na sb. :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Postaram się jutro zrobić tego wszystkiego lepsze foty przy dziennym świetle
Ten stary kraś robi u mnie za bsb bo jak był fajny... ten limitowany u morśfinka to nie miałem kasy...
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

ten BSB jest jakieś pięć poziomów wyżej niż hamki =D>
a hamki... kiepsko :cry: nadlewki :oops: o niebieskim już było :cry:
pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł :wink:

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

BSB świetny!
Co do oddziałów, to prezentują się ładnie. Z bliska - o niebieskim już pisano.
BTW Czy to jakieś aryjskie kraśkowe commando? :D
Tarczownik w tych kolorach i na kamyku dostojnie się prezentuje, tylko nie widzę czy jakaś awaria z podstawką, czy na zdjęciu tak wyszło coś.
Na koniec pomarudzę, choć pisałeś, że to nie twój pomysł - czterech prawdziwych hamków w środku tych warriorów z młotkami tylko zwraca uwagę, że mogło być tak pięknie...

A co do zębów GUO itp. to dla mnie Nurgle's Rot okazał się wspaniałym wynalazkiem.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bsb Finish :P
Na białbym i czarnym tle z lordem... nie wiem czemu lordzik wam się nie podobał mimo że tak samo jak bsb robiłem :| ... na żywo i tak lepiej moje modele wyglądają... tak przynajmniej mi się wydaje i tak samo ludzie mi mówili którzy je widzieli... :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tutaj bsb z hamakiem i longo-wariorsem:
Obrazek
Obrazek
Poprawiłem im na próbę niebieski... jak wyszedł ? Będę tym krasiom też robił skóre taką jak bsb... takze hamki sa wip
Osatnie foto na PMOTM
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

wiem co by zdecydowanie pomogło w odbiorze lordowi na tarczy :wink:
jak Ci się chce to maźnij brodę każdego z krasnoludów na inny kolor [-o<
i złoto na "nosicielach" do wyciągnięcia
podstawka rozumiem taka jak w całej armii ale chociaż jakaś uschnięta trawka czy inne badyle trochę by pomogły
w tej chwili i figurki i podstawka są bardzo monochromatyczne przez co wydaję się, że to wip

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Gemsy nie skonczone, podstawki tez, złoty totemem i te kółka u grosów tez, srebrny u jednego goscia do porpawy ;p
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

na to miło popatrzeć :) wreście coś innego niż tt
czy bsb doczeka się sztandaru?

ps. czemu nie ma twojego zdjęcia na PMOTM?

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Kacpi 1998 pisze:na to miło popatrzeć :) wreście coś innego niż tt
czy bsb doczeka się sztandaru?

ps. czemu nie ma twojego zdjęcia na PMOTM?
Narazie nw co :P
Sam nw czemu nie ma :D trudno się mówi :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

...
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

ujdzie :P
czy to nmm?

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

Zloto na tarczy i kolczudze jakos mi niepodchodzi... Ale reszta miodna :D

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Szczwaniak pisze:...
... ?
Kacpi 1998 pisze:ujdzie :P
czy to nmm?
nie to nmm ;p
Troszkę foty za jasne... ale to już u mnie standard ;p
rusek pisze:Zloto na tarczy i kolczudze jakos mi niepodchodzi... Ale reszta miodna :D
Dzięki :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Dawno niczego nie pomalowalem... leci krasiek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Z całego figsa podoba mi się tylko broda i gem, nie lubię tego typu cieniowania. Faktycznie dawno cię nie było :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Cos jeszcze w tym tyg. sie pojawi :mrgreen:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Obyś ty się na Sabacie pojawił :wink:

ODPOWIEDZ