Galeria Adama

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Galeria Adama

Post autor: smiejagreg »

Albo mocno ciemny jest, albo troszkę duzo cieni na fotkach. jak w realu? Wygląda bardzo dobrze na tych fotach. Stonowana kolorystyka pasuje do niego...

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Bardzo podoba mi się twarz i żółty ogólnie bardzo fajny :)
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Cookie Monster - no tutaj to się jednak bardziej przyłożyłem, bestyjki są malowane metodą dość masową, jednak sporo ich mam do malowania, a przy tym inżynierze, jako przy bohaterze, czułem że malowałem przez duże M :)

Greg - rzeczywiście troszkę dużo cieni na fotkach, faktycznie kaftan ma dość ciemny (bazą jest przyciemniony Doombull Brown).

Denis - no z twarzy jestem mego zadowolony, szczególnie z monokla i samego cieniowania skóry.

Wszyscy - dzięki za jak zwykle motywujące wypowiedzi 8)
Z imperium mam już zamówionych pistoliersów, i to pewnie będą z tej armii następne figurki.

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Kilka fotek nowo pomalowanych besti i pestigorów.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Będę się powtarzał, ale bestie wymiatają.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

dzikki pisze:Będę się powtarzał, ale bestie wymiatają.

To fakt. Te bestie mogą wprawić człowieka w kompleksy. Malowanie wzór-konspekt.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Widzialem inzyniera na zywo i wyglada troche lepiej niz na fotkach, czyli rewelacyjnie. Bestie jak zawsze - mega. Zwlaszcza Pestigory.

Kiedy gramy?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Metaliki na bestiach są przepiękne.

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Dzięki Panowie za jak zwykle motywujące komentarze!

Tym razem szczególnie jestem zadowolony z toporów pestigorków - te nowe farbki techniczne corrosion i rust od cytadeli jednak dla mnie wymiatają.

Bobson - gramy, tylko musimy się w lidze spotkać ;)

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Mały "sneak peak" 2 nowych figurek kawaleryjskich, lepsze zdjęcia niedługo ;)

Obrazek

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

No dobra, zgodnie z zapowiedzią, fotki 2ch nowych figurek.

Pierwszy jest testowy pistolier:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

A następnie, Warrior Monk z Gamezone, który będzie robił za konnego priesta. Swoją drogą, oprócz tej figurki mam jeszcze konnego maga z Gamezone, i to prawdopodobnie ostatni mój odchył w stronę Gamezone, figurki super, ale ile jest metalowych nadlewek które niszczą szczegóły oraz ile się trzeba namęczyć żeby dopasować części... To jednak znacząco wolę GW :P
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Ale priest wyszedł świetnie. Pistolier jest taką zadbaną, schludną figurką, ale to kapłan ma swój styl i charakter. Powiem Ci, że nie wiem, ile musiałeś go obrabiać z nadlewek, ale było warto.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Fajnie wyszedł kapłan. Tylko barwy preferuję klasyczne.

Mnie czeka to samo z tym priestem, generałem i pieszym magiem od GZ. Od razu widać, że są problemy ze spasowaniem :/ Ale rzeźba sama w sobie jest świetna.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zawsze mnie wpieniało, czemu GW nie umie zrobić takich wierzchowców, tylko wypuszcza klonowate gówno.
Figsy wyszły supcio, szczególnie kapłan =D> ...

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Hejka!

Dawno mnie tu nie było, mało czasu na malowanie, szczególnie że grywam więcej już. Ale i tak nie próżnowałem, właśnie skończyłem malować świnkę, a jeszcze wcześniej 5 kolejnych bestigorów.

Na razie zdjęcia świnki:

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

paznokcie goblina [-X

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Przyjemna praca, kapłan z wcześniejszego wpisu zasługuje na uznanie =D> , doskonała robota, dynamika, oczy ... no pieruńsko mi się podoba.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Świnia to jakiś koszmarny figs - niezbyt mi się podoba. Natomiast malowanie zwierzaka jak najbardziej na plus, ratuje tego figsa. Kolory przygaszone, pasują... Jako całość z goblinem jednak troszkę sie gryzie. Goblina bowiem pomalowałeś zupełnie inaczej. Jest o w porównaniu do świni nieco zbyt oczojebny. Nie to, że mi się nie podoba - o nie [-X . Szata, skóra, jęzor - wszystko wygląda dobrze, jednak wszystko imho powinno być o stopień mniej intensywne i wtedy całość będzie ze sobą współgrać. Chyba, że armia goblinów jest robiona własnie w żywych kolorach, wtedy wszystko jest ok i będzie pasowało. Paznokcie goblina faktycznie mus poprawić. Podobnie chyba spód szaty przy stopach. W tej pozycji właśniena ten czarny spód szaty pada najwięcej światła...
Fajna praca, dynamiczny model, lubię zaglądać do tej galerii =D> ...

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Dzięki Paowie, szczególne dzięki Greg, za taki pełny komentarz.

Co do figsa - klasyczna konwersja orcowego dzika z głową tuskgora z chariota, ma być brzydki :mrgreen:

Co do kolorów goblina - to jest po prostu tak jak ja sobie wyobrażam pomalowanie night goblina, żadnego innego nigdy nie pomalowałem, Kwestia intensywności kolorów - obawiam się ze to kwestia zdjęcia, bo z kolei moja żona powiedziała ze za bardzo wyblakły trochę, no ale ona lubi kontrasty i jaskrawości ;) Jeżeli chodzi o szatę, to po prostu tam gdzie jest nazwijmy to "zalewka" metalu tam maluje na czarno jako pustkę. A co do paznokietków... proszę bardzo (z lepszym światłem):) (i dzięki jeszcze raz za komentarz, a miło poczytać coś konkretne wypociny :D)

Obrazek
Obrazek

Kolejny razorgor się szykuje:

Obrazek

I w końcu te 5 bestigorów, o któych wspominałem:

ObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Tak pomalowane zwyklaki regimentowe to uczta dla oczu =D> . Świetny kolor zbroi, imho jedynie metaliki na toporach ciutkę odstają. Ale ja mam też z tym zawsze kłopoty :mrgreen: ...

ODPOWIEDZ