GWINT - karcianka online

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Re: GWINT - karcianka online

Post autor: Żaba »

Wczoraj znowu wprowadzili balansing patch - największa wada gwinta cały czas nerfią OP karty i wzmacniają słabe :-O Nie to co w HSie pół roku spokoju w graniu pirrratrem ;-P

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dzieki temu zpylowalem ciri za caly koszt i zrobilem OP Koral do Skellige :)

Znerfili mi poteznie hunterow, nie wiem czy ich nie wywalic teraz, natomiast deck poki co ma staty na rankedach 9:3 :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gokish pisze:
Ziemko pisze:

Uwazam, ze gwint jest totalnei bardziej user friendly niz HS szczegolnie dla nowych graczy, po otwarciu bety i zrownowazeniu sily niektorych kart gra jest mega miodna, gram na psie, a tam niestety chyba nie ma opcji grania ze znajomymi ?

Cross-play ps4 - pc ps4- ps4 tylko to możliwe ale czy ze znajomymi to Ci nie powiem.


@Qc

Przewaga zamkniętej bety? Ten kto grał wpierdoli Ciebie bo zna karty i to tyle. Reset był :D.

Wiadomo czy zrobia reset kart przed go livem? Na kiedy go live jest planowany ?

Kojarzysz jak zrobic ten cross play ?

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Cross play jest pomiędzy wszystkimi platformami zarówno w friendly game jak i rankedach. Można tę opcję wyłączyć/włączyć w zależności od upodobań ale nie da się zaprosić kogoś do gry np na xboxie z PS4 albo PC :(

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:

Wiadomo czy zrobia reset kart przed go livem? Na kiedy go live jest planowany ?

Kojarzysz jak zrobic ten cross play ?

Ten przy open becie był ostatnim resetem z tego co mówią czerwoni. Każdy ma dostęp do gry nie ma sensu resetu teraz robić. Ja chce UWP dla xboxa na to tylko czekam :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Chyba jestem za cienki do Gwinta. Do 10 levela jeszcze jakoś szło, powyżej już dostaję bęcki regularnie. Jakoś tracę chęć do tej gry...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

a czym grasz ? :)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Tu podstawowym deckiem daleko się nie zajdzie musi ewoluować :).
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Obecnie KP też nie polecam. :wink:
To chyba jedyna rzecz narazie w gwincie która jest słaba ( bo pogoda dalej mnie irytuje a straż królowej doprowadza do szewskiej pasji). Frakcja ewidentnie odstaje d reszty #-o
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Po update'cie nie jet już aż tak źle jak było :)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Jest.. od update'u nie spotkałem na rankedach KP.(za to pojawiło się sporo potworów na dagonie/pożeraniu)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

bo wszystkie KP awansowały już wyżej :P - KP dostały Boosta (poza głupimi rębaczami co dostali nerf batem) a Milfgard i Straż królowej nerfa (straż całkiem ostro a Milfgard całościowo).
P.S. nikt chyba nie zakłada że podstawowym dekiem w jakiejkolwiek karciance (czy też bitewniaku) gdziekolwiek dojdzie - nie bierzemy noża na strzelaninę :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Żaba pisze:bo wszystkie KP awansowały już wyżej :P - KP dostały Boosta (poza głupimi rębaczami co dostali nerf batem) a Milfgard i Straż królowej nerfa (straż całkiem ostro a Milfgard całościowo).
P.S. nikt chyba nie zakłada że podstawowym dekiem w jakiejkolwiek karciance (czy też bitewniaku) gdziekolwiek dojdzie - nie bierzemy noża na strzelaninę :mrgreen:

Ale idzie pograć podstawowym deckiem dłużej niż w hs'ie :)

I znalazlem rzecz która mnie wkurwia kosmicznie w tej gierce. Robienie decków. No ja pierdole co to za pomysł, że jak nie mam karty to muszę wyjść wejść w kolekcje zrobić kartę i wracać?
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Żaba pisze:bo wszystkie KP awansowały już wyżej :P - KP dostały Boosta (poza głupimi rębaczami co dostali nerf batem) a Milfgard i Straż królowej nerfa (straż całkiem ostro a Milfgard całościowo).
P.S. nikt chyba nie zakłada że podstawowym dekiem w jakiejkolwiek karciance (czy też bitewniaku) gdziekolwiek dojdzie - nie bierzemy noża na strzelaninę :mrgreen:
To prawda, KP dostały dość solidnego boosta. Talie na maszynach są naprawdę spoko :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Takie gadanie. Ktoś chętny mi to udowodnić ?
Nick: Eltharion94
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Eltharion pisze:Takie gadanie. Ktoś chętny mi to udowodnić ?
Nick: Eltharion94
Ja gram na xboxie, więc chyba nie mamy jak zagrać ze sobą :( no chyba że rankingowo jakoś przypadkiem :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Myslalem ze skelige na morkvargu i olgierdzie jest najmocnujesze, ale zobaczylem co potrafi straz krolowej z cerys. Omg.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kiedy skoncza sie te gwaltowne wywrotki mety? Jak duzo do was strace, jezeli bede czekal az wydadza pelna wersje :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:Kiedy skoncza sie te gwaltowne wywrotki mety? Jak duzo do was strace, jezeli bede czekal az wydadza pelna wersje :D

Wiele nie stracisz. Ale tu wygląda, że takie zmiany będą nawet przy pełnej wersji więc czekać nie ma na co
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja toleruje zmiany na 3-4 miesiace i ze mi topowcy decki dadza a nie ze na biezaco mam byc :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ