Co nam się urodziło? - nowe, cudowne Mroczne Maleństwa :>

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Murmandamus pisze:Jakby Malekith przeczytał to forum pewnie już by shadowblada za Jankielem wysłał.
Własnie po co mialby to robic? Trzyma biednego Jankiela w szachu :D
Ja mam przynajmniej spokój mieszkam sobie na wyspie i mam w dupie jaką polityke rozgrywają sobie obydwaj panowie.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Boże co za offtop :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Nadill
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: Nadill »

Ej, ććć... Dyskusje na temat fluffu są fajne ;)
"Hatered pour more through my veins"

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

karlee pisze:Boże co za offtop :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
To nie offtop to życie DE! :wink:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

To załozcie sobie temat "zycie DE" i bedziecie mieli swoja telenowele o tym kto jaka armie ma, i jacy sa z niej kozaki, gdzie plywaja i kto ma wiecej niewolnikow oraz komu sluzy.

Tutaj chce poczytac o tym co sie zmienilo w DE i jakie sa wasze opinie na ten temat, a nie kolejny dzien z rzedu czytac o takich bzdetach.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Karlee przeciez nic sie nie zmieniło. A jak cos sie zmieniło to jest w uściśleniach sędziowskich nic poza tym.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

GarG pisze:Karlee przeciez nic sie nie zmieniło. A jak cos sie zmieniło to jest w uściśleniach sędziowskich nic poza tym.

nic? :shock: :shock: :shock:
ożesz, ale mnie walują od paru tygodniu :roll:
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Bison
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 179

Post autor: Bison »

karlee pisze:To załozcie sobie temat "zycie DE" i bedziecie mieli swoja telenowele o tym kto jaka armie ma, i jacy sa z niej kozaki, gdzie plywaja i kto ma wiecej niewolnikow oraz komu sluzy.

Tutaj chce poczytac o tym co sie zmienilo w DE i jakie sa wasze opinie na ten temat, a nie kolejny dzien z rzedu czytac o takich bzdetach.
63 strony wcześniej jest całkiem sporo o tym co się zmieniło

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Kosa wyszedł Book i wszystko jasne co jest a czego nie ma, poltki zostały rozwiane ponad 1 miech temu. A reszta jest w uściśleniach sędziowskich.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

GarG pisze:Kosa wyszedł Book i wszystko jasne co jest a czego nie ma, poltki zostały rozwiane ponad 1 miech temu. A reszta jest w uściśleniach sędziowskich.
szkoda, ze nie rozumiesz...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

A tam straszny offtop, temaat powoli jest na wyczerpaniu, wszyscy znamy nowe zasady, i zostały one omówione, jedyne nad czym głębiej nie rozmawialiśmy to zmiany w fluffie.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Są zmiany we flufie wiec mozna tez je omowic. Spx Kosa to tłumacz...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

C do fluffu to mnie (pomijając przeniśenie centrum kultu Kheina z Ghond Har Ganeth) najbardziej zdziwił brak Slannesha. Z tego co wiem to wcześniej było tak, że Morathii zanim została jedną z Królowych czarownic czciła Slannesha (a tak naprawdę to nie przestał ago czcić), a teraz okazuje się, że na początku była kultystką Hekarti. Nie ma tez nic o wydarzeniach ze Storm of Chaos, czyli wyprawie Slanneshowców na częle z Morathii do Lustrii. Z jednej strony to fajne bo oddala Mroczne Elfy od chałasu, ale z drugiej powstaje pewna niekonsekwencja i niezgodnosć fabularna, naprzykład z tym co jest napisane o Mrocznych Elfach w Księdze Spaczenia.
Ps, apropo KS to zanlazłem tam wzmianke, że ludzcy teologowie i Łowcy Czarownic twierdzą ze Khein to apspekt Khorna. Nie wiem skąd takie głupie pomysły przychodzą tym brudnym i ograniczonym ludziom do ich głów.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Dlatego bo oni mało znają kulture elfów. W ogole w imperium mało wiadomo o elfach z tąd takie domysły.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

na D.net w regulaminie jest podpunkt żeby nie zakładać tematów "czy Khaine to Khorne" :roll:
zresztą podobnie z tematem dotyczącym jednostki Slaves 8)

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

No ok, przecież nie załozyłem takiego tematu, pozatym tej kwestii nie trzeba rozstrząsać bowiem my Druchii znamy prawdę i wiemy że czcimy prawdziwego boga a nie jakomś chaotyczną popierdółkę. Poza tym sądze, że każdy prawdziwy Mroczny Elf ma chałas w głębokiej pogardzie i nienawiści. Mnie natomias interesuje kwestia Slannesha, czyli jest jeszcze wyznawany przez heretyków DE, czy też można go wywalić już na śmietnik historii.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Według historii najnowszej były konszachty ze slaneshem. przykładem tego jest np. jak Malekitch zawarl pakt z demonem slanesha ( tym wielkim) by zabił królową bodajrze Ariel bylo jej na imie Wysokich elfów a w zamian bedzie mogł pozreć jej dusze.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Zawarcie paktu z Strażnikiem tajemnic (nie pomnę jego imienia, a nie chce mi się teraz szukać w codeksie, chyba coś na N) nie czyni jeszcze z Malekiha wyznawcy chaosu. Z obecnego fluffu można wywnioskować że nasze mrocznkniaki rzczaj nie czczą chaosu tylko starają się go wykorzystać do swoich celów (w końcu podczas ostatniej inwazji jak sprway przybrały zły obrót to DE wycofały się na statki zabierając ze sobą łupy i pozostawiły chałaśników walczących z HE).
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Stix »

Demon nazywał się N'kari a Everqueen ma na imię Alarielle. Ariel to spec od WE.

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

dobra panowie zobaczcie na tego gniota O_o ja chcę tego smoka :D

http://allegro.pl/show_item.php?item=44 ... s%C5%82any.
Obrazek

Zablokowany