Prace Heliona ...

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Re: Prace Heliona ...

Post autor: #helion# »

kilka prac, część zdjęć była zamieszczona w "Młotkowym", co by jednak nie mówić, zdjęcia Blessa (a nie długo i Jacka Kaczmarskiego) zamieszczę w galerii, co by się nie zmarnowały. Chłopaki odwalili kawał dobrej roboty przy fotografowaniu, a ja nie miałem czasu wcześniej aby to zrobić. Tak więc liczę na komentarze i jest to pierwsza część aktualki po dłuuugim okresie; liczę na pozytywną krytykę; enjoy:

Pegaz już zrobiony, brakuje tylko freehandów na kropierzu Pegaza i tarczy
Obrazek

Swordsmani, w sumie 40 chłopaków, jedyny problem jest taki, że sztandarowy dorobił się mazanek na samej szmatce, w miarę możliwości zaktualizuję o fotkę gotowego :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

P.S. Valten jest Championem Unitu
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
żuk
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: żuk »

Pegazista zacny, sztandarowy też klasa, w ogóle całe Twoje Imperium fantastycznie się prezentuje i na fotkach i na żywca. Spójna kolorystyka nie ma pstrokacizny, b.dobre podstawki przykład zdjęcie powyżej.
Niejeden generał zgrzyta zębami z zazdrości. Ja czekam na operacje Husaria 8)
Pozdrawiam Rafał.

(No nie mogę Dzień Dziecka w Sierpniu, Darek do galerii jakieś foty wrzucił ;p)
Heretic pisze:
elektron pisze: Jestem przeciwnikiem świąt związanych z porażkami,
A swoje urodziny obchodzisz? Pewnie tak. Co za hipokryzja!!!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajnie regiment się prezentuje, jednak dobrze byłoby, gdybyś dał kilka fotek figsów z bliska, np FCG i ze dwóch - trzech zwyklaków. Wtedy można by powiedzieć coś więcej o malowaniu...

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

mały uploadzik, zdjęcia Jacka Kaczmarskiego sprzed Młotkowego i DMP, niektóre rzeczy są już skończone, więc aktualka lada moment;
fotki do wglądu, że człowiek nie próżnował, a natłok turniejów oraz pośpiech sprawił, że nie było kiedy tego wszystkiego sfotografować (i jeszcze kilka smaczków zostało); tak więc lecimy z koksem 8)
Magus z Gamezona, laga jest skończona już, podobnie twarzyczka została rozjaśniona, paski również
Obrazek

Oddział kusz, robiony pod master w Białymstoku, dzielnie okupuje teraz półeczkę, i pewnie nie wykończę ich za szybko
Obrazek

Flagusy, regon w całości (z wyjątkiem Championa-priesta) z 6-to edycyjnych modeli, na fotce widać pewne niedoróbki, drewno jest już zrobione, oprócz tego fikuśne napisy w stylu "śmierć", "koniec jest bliski" na deskach domalowany; zakazane ryjki rozjaśnione, zębiska wyrównane (aktualka familii niebawem) :wink:
Obrazek
Obrazek

Champion do Flagusów, nie skończone niektóre elementy, oczekuje na domalowanie
Obrazek

trochę lepsza fota Gryfa mimo wszystko na nowej podstawce
Obrazek

artyleria znana z wcześniejszych zdjęć, mortar po lewej to nowy nabytek do parku maszynowego
Obrazek

Sztandar armii (właściwy), dorobił się wykończenia brody, oraz freehandów-napisów na szmacie (wilk posiada jasne zęby mimo wszystko :wink: )
Obrazek
Obrazek

Ostatni, to ozdoba armii i regonu swordów z wcześniejszych zdjęć, ich champion i chyba najsłynniejszy rudzielec w branży metalowej (let's play "Symphony of Destruction") :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

Wielkie podziękowania dla Jacka, że w ogóle mu się chciało, fotki są naprawdę super w porównaniu z innymi w tej galerii
wypadałoby jakąś rodzinną fotkę cyknąć chyba??
Ostatnio zmieniony 23 sie 2011, o 05:18 przez #helion#, łącznie zmieniany 1 raz.
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

#helion# pisze:wypadałoby chyba jakąś rodzinną fotkę cyknąć chyba??
chyba to się gnój na widłach :D Weź to popraw :P
Pstryknij indywidualną fotkę Druchiemu :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Dareczku, malowanie ladne, ale ten Megadeth na plecach Valtena to mega z dupy jest :roll:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Najbardziej podpasowały mi : sztandarowy, mag z Gamezona i rockman ( z wyj. napisu ).
Natomiast flagusy mają coś w twarzach - wytrzeszcz chyba, ale trudno zobaczyć, bo fotki kiepskie - zbyt małe te figsy. Powtarzam prośbę - wrzuć 2 -3 zwyklaków na większych fotkach. Ogólne dużo tego - szacun , wiem ile to pracy...

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Mi akurat napis na Valtenie się podoba, ale chyba bardziej pasowałby Hammerfall. :D
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Eriks281 pisze:Mi akurat napis na Valtenie się podoba, ale chyba bardziej pasowałby Hammerfall. :D
mnie tez sie podoba, ale niech ta figurka stanie sobie na wystawce a nie bedzie czescia oddzialu... hejwimetalowcy maja sie nijak do swiata Warhammera :?
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Szaman pisze:mnie tez sie podoba, ale niech ta figurka stanie sobie na wystawce a nie bedzie czescia oddzialu... hejwimetalowcy maja sie nijak do swiata Warhammera
Panie Szaman bez przesady jeżeli ktoś chce grać taką figurką to niech gra to jego hobby , poza tym mam wrażenie że próbuje pan ingerować w coś na co pan niema wpływu chciał napisać to napisał ,zechce wystawić to wystawi .
A tak na marginesie kawał dobrej roboty =D> .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Wieszkto pisze:
Szaman pisze:mnie tez sie podoba, ale niech ta figurka stanie sobie na wystawce a nie bedzie czescia oddzialu... hejwimetalowcy maja sie nijak do swiata Warhammera
Panie Szaman bez przesady jeżeli ktoś chce grać taką figurką to niech gra to jego hobby , poza tym mam wrażenie że próbuje pan ingerować w coś na co pan niema wpływu chciał napisać to napisał ,zechce wystawić to wystawi .
Panie Wieszkto, przestan sie wcinac miedzy wodke a zakaske. po to jedni wystawiaja na forum swoje ludki aby inni mogli je oceniac. mam prawo do wlasnej opinii oraz jej wyrazania. w nic tez nie probuje ingerowac ani nikogo do niczego zmuszac.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Szaman pisze:Panie Wieszkto, przestan sie wcinac miedzy wodke a zakaske. po to jedni wystawiaja na forum swoje ludki aby inni mogli je oceniac. mam prawo do wlasnej opinii oraz jej wyrazania. w nic tez nie probuje ingerowac ani nikogo do niczego zmuszac.
Sory ale tak to właśnie wygląda , opinia jedną drogą na temat figurek ale sugestia aby ładnie pomalowany model stał tylko i wyłącznie na półce to już chyba próba zmuszenia do określonego zachowania .
A takowe prawo do wyrażania własnej opinii mam również ja i ją wyraziłem.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

jesli dla Ciebie sugestia znaczy to samo co zmuszanie to najwyrazniej poslugujesz sie innym jezykiem, ktory jest mi obcy - dlatego tez nie bede z Toba dalej dyskutowal. Tobie radze to samo - kazdy Twoj nastepny post nie dotyczacy prac Heliona zostanie usuniety. mam nadzieje, ze wyrazilem sie jasno.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Wieszkto pisze:
Szaman pisze:Panie Wieszkto, przestan sie wcinac miedzy wodke a zakaske. po to jedni wystawiaja na forum swoje ludki aby inni mogli je oceniac. mam prawo do wlasnej opinii oraz jej wyrazania. w nic tez nie probuje ingerowac ani nikogo do niczego zmuszac.
Sory ale tak to właśnie wygląda , opinia jedną drogą na temat figurek ale sugestia aby ładnie pomalowany model stał tylko i wyłącznie na półce to już chyba próba zmuszenia do określonego zachowania .
A takowe prawo do wyrażania własnej opinii mam również ja i ją wyraziłem.
Nic nie wyraziłeś, tylko jakieś smuty walisz.
Oni się miziają, a ty próbujesz na siłę podgryzać Szamana.
#-o

A tak w ogóle - świetne figurki i niezłe fotki :mrgreen:
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Grałem w tą niedziele z helionem, cała armia prezentuje się rewelacyjnie. Wielkie graty =D>

@Szaman
Oddaj mu te widły i będzie po sprawie. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ktoś tutaj chyba ukazuje swoje urazy do Szamana 8)

Dla mnie prace wykonane na prawdę fajne. Świetna robota! Jednak prosiłbym o lepsze fotki.
Armia musi na stole prezentować się konkretnie.
Jednak ta koszulka moim zdaniem rozbija klimat...

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Zamiast Megadeth powinien być Slayer :wink: Ale i tak świetne malowanie - graty. :)
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Lazur pisze:
#helion# pisze:wypadałoby chyba jakąś rodzinną fotkę cyknąć chyba??
chyba to się gnój na widłach :D Weź to popraw :P
Pstryknij indywidualną fotkę Druchiemu :mrgreen:
Czyżby ten post zwabił tutaj Wieszkto?
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Lazur pisze:
#helion# pisze:wypadałoby chyba jakąś rodzinną fotkę cyknąć chyba??
chyba to się gnój na widłach :D Weź to popraw :P
Pstryknij indywidualną fotkę Druchiemu :mrgreen:
już, już, ledwo żyw byłem jak wrzucałem :wink:

Maciej, ja z tym rudzielcem nie mogłem się powstrzymać, musiał mieć coś strzelonego na plery :mrgreen: taki fajny model GW...może powinien być Manowar.... :lol2:

fotki aktualizujące tą całą imprezę, możliwe, że wkrótce przybędą i to w dużej ilości; od początku zrobiłem modeli prawie na 2k; co daje jakieś 120-140 modeli; teraz odpoczywam po tym szaleństwie... 8)
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

tilt112
Mudżahedin
Posty: 280
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: tilt112 »

Sam chcialbym miec takie zajebiste imperium. Super =D>
Powiedz mi jesli mozna wiedziec. Metalowa czesc mortara (lufa) jaka to farba?

ODPOWIEDZ