A gdybym był...Kapitanem. Wygraj ETC na papierze!

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: A gdybym był...Kapitanem. Wygraj ETC na papierze!

Post autor: Dymitr »

a wiadomo kiedy podany będzie skład oficjalny?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Cos tam gadali chlopaki, ze po Bialymstoku, czyli niby teraz, ale kiedy pytalem o to Debka na BoBie to powiedzial "oglosimy jak oglosimy", wiec jeszcze zobaczymy kiedy to bedzie :]

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Barb DE
Dębek BRE
Robson HE
Kudłaty DF
Laik WE
Darek DOCH
Morrok Skav
Crus Bestie

Nie ma kto jechać vc wiec proste nie zabierajmy ich,
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wampiry sa za mocne na euro compa, zeby ich nie brac.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Ziemko pisze:Wampiry sa za mocne na euro compa, zeby ich nie brac.
Racja,

tak samo WE i BoCH nie są, aż tak uber by je wciskać na siłę - tutaj jedynie argument doświadczenia danego gracza może przemawiać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tylko Boch i We jakos wyniki calkiem robia, moze nie jakies czolowe, ale w druzynowce 8 osobowej miejsce sie moze dla nich znalezc.

Debek i Barb - wrzuccie sklad jakos niedlugo, a nie nas tu przetrzymujecie ;)

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

No, ale pierwsze vc były 22 chyba.... jedyna możliwość że Barb je weźmie a de pojedzie druchii
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

vc wymagają imo sporo modyfikacji.

- 2x eterycy mus, nie widziałem takiej rozpiski na turnieju, z 1 regonem poradzi sobie prawie każda armia, albo jakis heros albo jakis mocny pocisk, natomiast z dwoma regonami łatwo mają tylko demony.
- lord, hełm, ws 10 ( regony mają niską inicjatywę, często biją ostatnie więc dzięki temu mają większą przeżywalność. )
- gwardia bez dwuraków z regeną
- lore death na lordzie nie tylko dla snajperek od ld10, ale również dla obniżania t i s, co często da lepszy efekt od brzytwy
- 2x necros chanel staff i periapt.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Sensownie calkiem Robercie mowisz ;) Az nie wierze, ze to pisze :D

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

ja tym bardziej ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Robson pisze:vc wymagają imo sporo modyfikacji.

- 2x eterycy mus, nie widziałem takiej rozpiski na turnieju, z 1 regonem poradzi sobie prawie każda armia, albo jakis heros albo jakis mocny pocisk, natomiast z dwoma regonami łatwo mają tylko demony.
- lord, hełm, ws 10 ( regony mają niską inicjatywę, często biją ostatnie więc dzięki temu mają większą przeżywalność. )
- gwardia bez dwuraków z regeną
- lore death na lordzie nie tylko dla snajperek od ld10, ale również dla obniżania t i s, co często da lepszy efekt od brzytwy
- 2x necros chanel staff i periapt.
Dokładnie, chociaż na lordzie wziąłbym z musu shadow (rozwala hydrę, czołg itp przykrości). Jak death, to proste że feedback scroll zamiast channeling staff na nekrosie. Ale istotnie 2x eterycy to niezbędnik, nie wiem, dlaczego ludzie tego nie ogarniają. Podejrzewam, że tę rozpę testować kiedyś mi przyjdzie.

Jeśli chodzi o skład, to dajcie nam chwilę (do końca tygodnia co najmniej). Ogłoszony zostanie w formie mega-niespodziankowej. Natomiast BoB sporo poprzestawiał, jeśli chodzi o ew. faworytów do gry konkretnymi armiami.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Barbarossa pisze:Jeśli chodzi o skład, to dajcie nam chwilę (do końca tygodnia co najmniej). Ogłoszony zostanie w formie mega-niespodziankowej. Natomiast BoB sporo poprzestawiał, jeśli chodzi o ew. faworytów do gry konkretnymi armiami.
Pewnie nie macie dobrego gienka do DE...

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

swieta_barbara pisze:
Barbarossa pisze:Jeśli chodzi o skład, to dajcie nam chwilę (do końca tygodnia co najmniej). Ogłoszony zostanie w formie mega-niespodziankowej. Natomiast BoB sporo poprzestawiał, jeśli chodzi o ew. faworytów do gry konkretnymi armiami.
Pewnie nie macie dobrego gienka do DE...
Nom, i w bretce się zrobiła spora konkurencja...
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

w demonach też :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

To ja mam swoją propozycję, plan jest dość ryzykowny, ale sądzę że dużo gorzej niż w zeszłym roku nie będzie. Wiem że po chamsku przepchnąłem dwóch lokalnych graczy, ale wszyscy faworyzują kumpli.

Breta AS - nie idą mu tylko mirrory,
DE Żaba - zamarudzi przeciwnika historią o bolcach DE na śmierć,
Doch DP - idealny blocker, bez większych opcji na 3 turę,
WE Pasiak - drugi blocker, potrafi zablokować pierwszego niemal na cały etat, szkoda że nie zagrają razem,
DF Robson- w końcu to on rozkminił ironów,
VC Miszon - na 100% będzie maska, nie wiemy tylko w którą stronę (5 masakr na BoB),
Boch Klops - przeciwnik odmówi gry z nim po 2 turze, po za tym warto pokazać go Europie,
Woch Grolshek - wspomaga żabę, potrafi marudzić więcej niż na jeden temat,

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Robson pisze:(...).
Myślałem nad tym już przed turem. Tylko bez WS10 i drugiego necrosa (mam tylko jeden model necrosa pomalowany) a wzamian za to z małym Vampem na hellsteedzie bo sprawdzał się znakomicie i do tego w core 2x40 ghuli (lecz nie mam tylu modeli...).
Chyba tylko Barbarossa może jechać z VC...
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kudlaty sklad jest imba :D


Imho lepiej jakby Barb pojechal VC, bo on je lepiej rozkmini, bo nagle jak gwardia nie ma drakenhoffa to sila graczy VC zmalala. (bo nie ma co ukrywac, ze gwardia z drakenhoffem > niz kloc bloodow czy blackow z drakenem i wampirami).

DE jest silna armia sama w sobie i generalnie mamy ogarniajacych graczy, ale zaden nie wybija sie jakos kosmicznie ponad reszte.
Powiedzialbym w sumie, ze Zaba moglby jechac, bo poki co 2 dobre wyniki na masterach nimi osiagnal, tylko on ma takiego pecha do tego euro :lol2: :lol2: :lol2:

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

DF Robson- w końcu to on rozkminił ironów,
ironi z brzytwą są IMBA :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

De facto - co z brzytwa nie jest imba ?:D

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Ziemko pisze:De facto - co z brzytwa nie jest imba ?:D
Vargulf 13 cali od generała. :wink:
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ