Rary

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Re: Rary

Post autor: Izo »

Varinastari pisze:Phil się uczy, Bestie nie są już takie złe...
Pozwolę się nie zgodzić ^^

WoC dostaje po tyłku od jakiegoś czasu, więc może 8 ed przyniesie jakieś rewelacje (nie tylko podręcznik, ale też nowe zasady), ale biorąc pod uwagę, że jedziemy po równi pochyłej to nie liczę na cuda.

Z chaosowych rarów tylko helki, chyba że ktoś lorda na smoku i 2 warshrine'y testował, ja w sumię muszę spróbować.
Działa DoW też mogą być, tanio a zawsze jakiś straszak. MMM nie korzystam i nie będę korzystał, bo nie pasują mi do tej armii, poza tym drażni mnie trochę fakt, że wszędzie są upychani, gdzie się da.
Marek Hłasko pisze: ... rzecz działa się na Pradze, gdzie - jak wiadomo - jedyną atrakcją są niedźwiedzie i pijacy. Praga wciąż jest jeszcze innym miastem i często człowiek ze śródmieścia przystaje tu zdziwiony.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

MMM???????

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

Mengile

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Gracze Wochu je w ogóle wystawiają

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

zajrzyj 2 albo 3 strony wcześniej

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Dzięki

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Jak dla mnie ołtarz na tych zasadach nie ma racji bytu. Strata punktów, na które dodatkowo jeszcze trzeba uważać, bo same się nie obronią.

Jak dla mnie ołtarz na tych zasadach nie ma racji bytu. Strata punktów, na które dodatkowo jeszcze trzeba uważać, bo same się nie obronią.
Zależy przed czym. Żaden fast, czy zapychacz tego nie przepchnie, bo zwyczajnie nic co nie polega na stacicu nie jest w stanie ruszyć modelu majacego 6T, pancerz na 4+ i warda na 3+. Z 5 ataków jakiś CR można wyciagnąć. Wiem, żadna rewelacja, ale lubię klimacik i mozliwości tego dziadostwa i będę go wystawiał.
Od dawna wiadomo, że ten autor go nie ma i nawet najgorszemu wrogowi się nie życzy aby on pisał jego AB
A bestie ponoć wyszły mu nienajgorzej...Woch ma potenciał - rycerzy, nienajgorszą magię, nienajgorszą piechotę, niezłe przedmioty ( choć bez żadej rewelacji pokroju RoH ). Ale cały ( albo prawie cały ) ten potenciał traci przez głupio rozpisane koszty, dziury w zasadach, brak jednego słowa tu, o jedną cyferkę za dużo tam.. Echh, szkoda gadać <wali głową o biurko #-o >...A LS na to patrzy i udaje, ze nie widzi :roll: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

LS????
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

LS - liga sędziowska. Tak BP to balacing patch, albo RoH to ring of hotek. Znasz takie skróty czy mam cię dalej wtajemniczać :wink: ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

co do ołtarza to czasem się przydaje. Np jak ostatnio go wystawiłem to ołtarz na spółe ze spawnem naklepali i złamali smoka WE :twisted: W prawdzie spawn miał na sobie regenke i jeszcze warda z ołtarza ale oboje wyszli niedraśnięci ze starcia a smok oklep dostał nienajgorszy :)

Mengile i działa DoW jakoś do mnie nie przemawiają. Tym bardziej że jak chce postrzelać to gram Krasnoludami. Chaos to rąbanka i magia dla mnie :twisted:
Obrazek

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

nie ma czym sie chwalic, smok WE to plewa ^^
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Ołtarz klimatyczny i fluffowy? Z tymi zasadami, wyciągniętymi , za przeproszeniem z dupy, nawet trochę wstyd tym grać.
Powinien to być "kociołek" DE, a nie taka plewa.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Z tymi zasadami, wyciągniętymi , za przeproszeniem z dupy, nawet trochę wstyd tym grać.
Kociołek jest gięty. Pozatym wszytskie "bojowe ołtarze" dajace równorakie bonusy sa lekko z (_I_) . Ale ja po prostu warshrina lubię 8) . I w żadnym razie nie wstydze sie grania nim :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Skoro Ołtarzyk jakiegoś bożka pedoelfów Khaine'a- przydupasa Khorna, jest mocniejszy do jeżdżącego Sanktuarium Mrocznych Bogów, to coś tutaj chyba nie działa i stawiam na mózg autora Ab WoChu.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2010, o 13:59 przez Varinastari, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

stawiam na mózg autora Ab WoChu.
Zakładasz, że go używał ( albo chociaż miał :wink: :P ) ...
Ostatnio zmieniony 10 lut 2010, o 14:29 przez Infernal Puppet, łącznie zmieniany 1 raz.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Infernal Puppet pisze:
Z tymi zasadami, wyciągniętymi , za przeproszeniem z dupy, nawet trochę wstyd tym grać.
Kociołek jest gięty. Pozatym wszytskie "bojowe ołtarze" dajace równorakie bonusy sa lekko z (_I_) . Ale ja po prostu warshrina lubię 8) . I w żadnym razie nie wstydze sie grania nim :P .
I nie ma czego się wstydzić! :wink: . My tylko twierdzimy (takie odniosłem wrażenie), że nie jest wart swoich punktów i opłaca się tylko w odpowiednich combach. Do tego każdy gra tak jak lubi, ja na przykład uwielbiam smoka, chociaż ssie.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Bo ja wiem czy tak ssie ? Jest 3 najlepszym smokiem w batlu, po star dragonie i balck dragonie ( oba elfie nie wiedziec czemu :P ). Co prawda ma staty zywkłego wielkiego jaszczura, ale 2 zionięcia i można go "markować" poprzez bohatera ( tak sądzę w każdym razie - marki działają na "model" a nie są przedmoitami tylko zasadami specialnymi ).
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Imho jest lepszy od smoka DE, minimalnie gorszy od strusia.

2 zionięcia + dobrze dobrany mark to jest to. A widmo zajebistego smoka De krąży nie z powodu smoka, tylko jeźdźca z PoK itd.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Proszę kontynuuj a co to ten Ring of Hotek??? czy jakoś tak??? :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Imho jest lepszy od smoka DE, minimalnie gorszy od strusia.
Smok DE ma hate-a ( od jeźdzca ), przez co bije lepiej mimo mniejszej liczby ataków, i ma wyjątkowo irtyujące zionięcie ( trafiony cel żeby szarżować, niekoniecznie na niego, musi zdawać LD z karą -3 ). A star dragon ma siłę 7 :P .
Proszę kontynuuj a co to ten Ring of Hotek??? czy jakoś tak???
Hymm, nie ma tu jakiegoś tematu o najczęsciej używanych skrórach ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

ODPOWIEDZ