Elves of Darkness czyli DE w 9th Age

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Re: Elves of Darkness czyli DE w 9th Age

Post autor: JarekK »

Talladil pisze:Prosze... blagam... kurwa zaplace Ci 1k pln... pojedz na najblizszy turniej... jak zrobisz 30 pkt to zaplace Ci 1k pln za kazde 10 pkt, ktore zrobisz... oczywiscie to w formie zartu... bo wynik na poziomie 10 pkt z gry, jest marzeniem kazdego gracza DE...
Przyjmuję zakład. Tylko sam się ze sobą dogadaj ile dokładnie mi zapłacisz i za jaki wynik.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Mamy DMS, jedz DE i zrob 50 pkt... zaplace Ci 1k za kazde 10... jak nie zrobisz placisz mi 2k za nie zrobione 10 pkt z gry... problemem jest niestety Polska meta, ktora sie ustawia na wynik... wiec musialbym tam byc i patrzec Ci na rece... a to prawdopodobni bedzie niemozliwe...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Z chęcią :P Przyjedź przywieź mi modele do DE i mogę się podjąć tego zakładu. Wyślę Ci spis modeli, które będę potrzebował i zapraszam do doglądania.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Serio ? Serio ? Twierdzisz, ze jestes najlepszym graczem DE w Polsce ? I jestes w stanie wykrecic 10 pkt z gry DE na DMS co sie jeszcze nikomu nigdy nie udalo ?
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Serio. Jestem w stanie wykręcić powyżej 49 punktów na DMŚ. Nie widzę też w tym żadnego problemu. Jeśli w ten sposób wejdę do jakiejś hali sław to jeszcze lepiej. Skoro jesteś przekonany, że mi się nie uda, to chętnie się założę i przegram to z kretesem.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Zdradz !!! Blagam, prosze, zdradz jak 3 latach gry armia, ktora nie potrafili rzadzic i dzielic Rince z Glegutem raptem mam zaczac wygrywac i wjebywac machy wdzystkim na okolo co czynie mono khornem... blagam, prosze o jasnie oswiecony Jarku... dlaczego pojawiles sie.dopiero teraz... zdradz nam przepis jak grac armia, ktora rozlozylismy na czynniki pierwsze, spedzilismy kilkaset godzin na skladaniu najbardziej optymalnych rozpisek...
Ostatnio zmieniony 1 lip 2017, o 09:35 przez Talladil, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Dobra... skonczmy temat... Jarek... pierdolisz jak pojebany... nie da sie... kurwa nie da sie... skoncz pierdolic glupoty... wybawie Cie z tego problemu... nie da sie.. ok ? Pojales ? Zrozumiales ? Zaakceptowales ? Kurwa, nie da sie, ok ? Temat przestal juz byc zabawny...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

:lol2:
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Edit... chyba czas przeprowadzic rewolucje w 9th age... w sumie to i tak nic nie zmieni... nie ma to jak ujebywac amie za grzechy przeszlosci dla zasady... nikt sie nie zastanowil, ze wystarcza 3 zmiany i armia gotowa pod 9th age...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Jarek, skoncz... piszesz od 10 minut... to nie ma sensu... nie wazne co napiszesz i tak to nie bedzie mialo znaczenia, bo nie rozegrales ani jednej bitwy DE... jestes tylko teoretykiem...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Hahaha. Ale wy chłopcy jesteście śmieszni ;)
Jarekk według mnie, odnosząc sie do jednego z Twoich postów/pomysłów, 2 razy exe nie zagrają. Klockowe De w ogole nie grają. Nigdzie to nie dochodzi/nie jest w stanie sie spłacić-wiem z doświadczenia bo do tej pory tylko klockowymi de grałem, testując wszystko, oprocz Bg na kotle z przerzutem 1i2 na zranienie bo to chore punkty za ludki z t3 i 5+ save.
Ja ostatnio skminilem takie swoje małe de msu i...póki co jest ok ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Tez mogę na dowolnym masterze zrobić DE około 60 puntów. Niestety czasu nie ma, armii tez i chłopaki w teamie chca orki :) Serio 60 punktów to mozna zrobić dowolna armią nieważne co by w niej nie było, chocby to był monoslanesh bez keepera
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

I ostatnia sprawa, blagam, prosze itp itd... kolejnych teoretykow i znawcow 9th age, ktorzy zjedli zeby na pierdyliardzie edycji warhammera... zapraszam do zagrania ta armia i zrobienia wyniku... kurwa zapraszam... jezeli ktos czarno na bialym pokaze mi, ze da sie ta armia wygrac jakiegokolwiek mastera w tym kraju, zrobic +- 90 pkt, to nie wiem jaka nagrode dostanie... chyba najwieksza bedzie zostanie legenda for eva... ehh... a jak nie, to sie prosze nie wypowiadac na temat power lvlu tej armii... dosyc kurwa...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Post autor: Siemek »

Wchodzę sobie z rana na forum, a tu takie jaja :P dawaj ich Talladil!!!

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

No coś Ty,Qc, twierdzisz ze jesteś w stanie zrobic 12-8 czymkolwiek ze wszystkim? Czemuż, o czemuż nie jesteś jeszcze czarnym Kucem na etc? ;)
Ależ Talladil dzisiaj agresywny!

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Bo mam dosyc... wszyscy pozjadali rozumy i Nas potrafia tylko obrazac... przeciez Pan JarekK z Panem Kucem jawnie powiedzieli, ze jestesmy chujowi i nie potrafimy grac nasza armia... noz kurwa... jakby mi ktos w pysk dal...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

smpa
Wałkarz
Posty: 64

Post autor: smpa »

Ja jestem nowym świeżym graczem, ale moje gry są z przeciwnikami na podobnyn poziomie. Zauważyłem, że w 9th jeden popełniony błąd w grze jest bardzo kosztowny, czego nie mogę powiedzieć o szczurach, he, orkach czy krasnalach. De w każdym cc zostają mocno oslabieni, a przy takich kosztach armii figurki na stole spadaja jak deszcz z nieba. Porównując rozpiski z moimi wspolgraczami zawsze mam jakies 10-20% mniej figurek. To co jest nassym atutem czyli wyższy wspolczynnik ww nie daje nic podczas obrony bo przeciwnik i tak w swoich atakach wali ścierwem na 4+ czyli zdejmuje polowe modeli z hordy. Myślę, że potrzebne są zmiany, mam nadzieję że ktoś to zauważy przy pisaniu nastepnego podrecznika.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Wow , ale postów naklepaliście przez te kilkanaście godzin :D

Book ma swoje wady napewno i wycena modeli jest zawyżona . Zagrałem juz kilkadziesiąt gier i moge powiedziec ,że armia jest w połowie stawki . Nie jest wcale słaba ,ale grać o podium nie da sie. Poczekajmy az wyjdzie nowy podręcznik . Licze na poprawe charakteru armii :wink:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

DE sa w połowie stawki, armia szału nie robi, ale w 9th balans jest taki, że każda armia ma jakies szanse z każda armią.

Od rzucania kurwami nikt jeszcze skille w gre nie podniosl, wiec proponuje ćwiczyc, to podobno poprawia ilosc zdobytych punktów niezaleznie od tego, ktora armię sie prowadzi.

Druchii, niestety nie zostałem doceniony :) Poza tym imo moglbym dostac 2 x maske i wbic 3 i tez by było 60 - to sie zwie rajd od dołu :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Slowo przeprosin za forme wypowiedzi... rzeczywiscie ponioslo mnie... Przepraszam
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

ODPOWIEDZ