Nowa wersja strony ligi WFB

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Kozacko - jesli tylko bedzie Ci sie chcialo byloby super..

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

swieta_barbara pisze:Kozacko - jesli tylko bedzie Ci sie chcialo byloby super..
Chcieć to mi się nawet chce - ale jak pisałem - potrzebuje wsparcia "logicznego", a chętnych póki co brak :(

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

hej, adeon,
skontaktuj się najpierw z Tomashem w sprawie takiego portalu. Doszły mnie słuchy ze on chce pracować nad czymś podobnym, ja nie takim samym.

Dobrze jakbyście uzgodnili wspólna wersję oraz poznali swoje wspólne pomysły - może z tego wyniknąć coś dobrego :)

A co do powiązania człowiek-id to chyba standardowe potwierdzanie na maila będzie najlepsze. jest w miarę proste i wiarygodne.

I jeszcze uwaga co do możliwości edycji armii jaką się grało na turnieju - lepiej tego nie dawać graczom, gdyż mogą oszukiwać tylko po to by być najlepszym graczem daną armią :/

Wsparciem logicznym mogę służyć, ale najpierw pogadaj z Tomashem :)

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

Asassello pisze: I jeszcze uwaga co do możliwości edycji armii jaką się grało na turnieju - lepiej tego nie dawać graczom, gdyż mogą oszukiwać tylko po to by być najlepszym graczem daną armią :/
nie sadze. za latwo to sprawdzic.
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Gobos pisze:
Asassello pisze: I jeszcze uwaga co do możliwości edycji armii jaką się grało na turnieju - lepiej tego nie dawać graczom, gdyż mogą oszukiwać tylko po to by być najlepszym graczem daną armią :/
nie sadze. za latwo to sprawdzic.
Pomysl mialem taki, zeby kazda zmiana byla widoczna w ogolnodostepnym rejestrze zmian. Taka podstronka z wskazaniem kto i kiedy i na co zmniel sobie armie. Wedlug mnie styknie w 100%

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Dzięki Asassello za czujność (ja rzadko bywam w tym temacie), się skontaktowaliśmy z Adeonem :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Potwierdzam, się skontaktowaliśmy :)

ODPOWIEDZ